ФІТНЕС ТА ДОЗВІЛЛЯ: ПРИЄМНІ СПОСОБИ СХУДНУТИ!

ФІТНЕС ТА ДОЗВІЛЛЯ: ПРИЄМНІ СПОСОБИ СХУДНУТИ!

Багато хто з нас витрачає час на підрахунок калорій і заняття у фітнес-центрі, тільки щоб вийти на пляж в формі... і втратити її за тиждень відпочинку на сонці, супроводжуваному їжею і коктейлями без міри. Звичайно, в такому відпочинку немає нічого поганого, але чому б не зайнятися собою на відпочинку замість того, щоб вбивати час в тренажерному залі?

Ось вам кілька варіантів звичних літніх розваг, які до того ж допоможуть вам позбавитися від зайвих калорій.

Натискайте на педалі велосипеда і ви не тільки спалите калорії, але і приведете в тонус свої сідниці і стегна. Прогулянки з друзями на велосипедах можуть швидко стати одним із улюблених видів активного відпочинку.
Витрата калорій: 20 хвилин = 169 кал.

Відмінний спосіб отримати рівномірну засмагу і простимулювати обмін речовин за рахунок активного руху – пляжний волейбол.

До речі, це ще й чудове кардіонавантаження! Витрата калорій: 30 хвилин гри = 244 кал. Руки, груди, живіт, спина, ноги: жоден м'яз не залишиться без роботи під час гри в теніс, а аеробні навантаження в такій формі - чудове заняття для вихідного дня! Витрата калорій: 30 хвилин тенісу = 256 кал.
Ходьба по сухому піску змушує мускулатуру ніг працювати активніше, щоб рухатися вперед на нестабільній поверхні, тому прогулянки пляжем дуже корисні та ефективні. Щоб зробити цей процес приємнішим, гуляти можна ввечері або рано вранці, коли сонце встає або заходить, такі пейзажі ще й порадують ваше око.

А якщо ходити з невеликим вантажем, ефект буде більш очевидним.
Витрата калорій: 30 хвилин прогулянок = 159 кал.
Розслаблене плавання в басейні, насправді - відмінна зарядка для всього організму: плавання брасом приводить в тонус грудні м'язи сприяє схудненню внутрішньої поверхні стегна і набуття сідницями привабливих форм, а заради розваги чергуйте плавання швидке і повільне - наприклад, 2 швидких відрізка, потім 1 повільний.
Витрата калорій: 30 хвилин плавання = 190 кал.

Розбавте фітнес веселощами і танцюйте ніч безперервно! Це тренування пластичності, координації і прекрасне аеробне навантаження.
Витрата калорій: 30 хвилин танців = 143 кал.

Відмінні тонізуючі вправи для нижньої частини тіла – підводне плавання, до того ж воно розвиває гнучкість.

До того ж споглядання підводного світу корисно для нервової системи, релаксації і відновлення сил.
Витрата калорій: 30 хвилин = 159 кал.

Чудовий спосіб попрацювати над утриманням рівноваги і загальним зміцненням організму – серфінг. Також це корисне заняття, щоб опрацювати м'язи пресу, за рахунок яких відбувається утримання рівноваги, та й для ніг серйозна робота.
Витрата калорій: 30 хвилин = 95 калорій.

Posted in Що ми робимо.