ЕНЕРГЕТИЧНІ ВАМПІРИ: ЯК ЗАХИСТИТИСЯ?

ЕНЕРГЕТИЧНІ ВАМПІРИ: ЯК ЗАХИСТИТИСЯ?

Більшість людей, які щодня оточують нас, приносять в наше життя радість, позитив і легкість, з ними комфортно та затишно. Вони в буквальному сенсі випромінюють енергію і заряджають нас оптимізмом. А є й інший тип людей – ті, хто нагнітає відчуття дискомфорту і стресу, частенько вселяють вам відчуття провини, вичавлюють з вас всі сили і просто псують настрій. Таких людей називають енергетичними вампірами. І вони можуть буквально висмоктувати з вас енергію, діючи різними, досить витонченими шляхами і способами.

Енергетичні вампіри бувають різними:

  • Вампіри-плаксії, які вічно виставляють себе в ролі жертви і поводяться так, немов весь світ змовився проти них, провокуючи загальну жалість.
  • Вампір-лідер, який постійно базікає, жартує, знаходиться в центрі уваги, але при цьому має такий авторитет в компанії, що всі навколишні легко потрапляють під вплив його чар і йдуть за ним, як метелики на світло полум'я.
  • Вампір-королева драми, яка примудряється щоб роздути шекспірівську трагедію з усього на світі!
  • Вампір-обвинувач, який щедро вселяє іншим почуття провини.
  • Не важливо з яким типом енергетичного вампіризму ви маєте справу. Від будь-якого енергетичного вампіра варто триматися подалі. На жаль, це завдання не з легких. Всі ми боїмося здатися неввічливим, всім нам страшно образити людину (особливо близьку). І тим не менше є безліч способів захисту від енергетичного вампіризму. Коли ви не можете просто розвернутися і піти від неприємної для вас людини, уникнувши розмови з ним, ви все ж можете зберегти свою енергію і протистояти їй. Для цього потрібно буде дотримуватися простих правил боротьби з енергетичним вампіром.

    Posted in Що ми робимо.