3D зображення на підлозі

3D підлога – це полімерна заливка , яка наноситься на зображення і при скам’янінні утворює суцільне безшовне покриття . Наливна 3D підлога дозволяють зробити підлогу красивою і ексклюзивною. Дизайн наливної підлоги залежить від фінансових можливостей і фантазії покупця. Дизайнери світу використовують даний вид підлог для створення яскравих інтер’єрів. Родзинкою 3D підлог є те , що коли на малюнок подивитися під певним кутом , то створюється ілюзія об’ємності зображення . Такі наливні підлоги дуже надійні і естетичні.
Правильний вибір зображення для 3D статі є першим етапом для створення неповторного інтер’єру. Іноді їх називають арт- об’єктами , оскільки вони привертають увагу відвідувачів розважальних закладів.
Трав’яне поле в 3D підлозі робить кімнату затишною і дуже красивою.
До властивостей полімерних 3Д статей серед різних видів наливних підлог можна віднести такі якості :
- Суцільність підлоги;
- Міцність;
- Зносостійкість ;
- Безпека для здоров’я;
- Пожежостійкість ;
- 3D підлога легко співвіднести із загальним дизайном приміщення;
- Стійкість до ультрафіолетових променів ;
- Довговічність.
Недоліки наливної 3D підлоги :
- Процес висихання триває близько 5-6 днів ;
- Дорогий догляд;
- Значна вартість .
Фактори , які потрібно враховувати при виборі покриття з наливної 3D підлоги :
- Температурний режим;
- Рівень вологості;
- Інтенсивність руху людей;
- Інтенсивність руху транспорту по наливній 3D підлозі ;
- Наявність хімічних речовин.
Враховуючи якісні характеристики 3D підлоги , то їх можна використовувати в приміщеннях громадського призначення: школи, лікарні , цеху . Крім того їх застосовують для оформлення дизайну інтер’єру квартири , кімнати або житлового будинку , ресторану , бутика , офісу , а також виробничих і промислових приміщеннях.

Меблі на тлі наливної 3D підлоги повинні мати відповідну стилістику. Крім того, малюнок 3D можна наносити на поверхню барної стійки або підвіконня , а також на кухонні столики. Застосування 3D статі допоможе уникнути скупчення пилу , а також продовжить термін експлуатації бетону.