Заміна радіатора опалення своїми руками

1). Перший крок, щоб поговорити з сусідами, це може вплинути на редагування (в тому числі його нових труб з самого початку). 2). Купуйте запах певної температури (номер секції попиту) і компонентів. (Дуже обережно), щоб перевірити, що немає ніяких пошкоджень при транспортуванні (pocarapat pocarapat геть, BB), але і, ви повинні прийняти фільм до proverïte товарів. 3). Додати плагін radïatorw (Якщо ви не можете вибрати «батарею» потрібного розміру), або навпаки — для видалення надлишку. 4). Futorok спеціальний радіатор і значення перемикача (вилки) очок, привітання: (ніякої плутанини між полюсами допоміжного тепла і встановлюється тільки на значенні «лівий»)!
Daldanıñ (байпас) радіатор. 5). В системі для налаштування моста ( «стрибок») і peremıçkw клапана реставрация ванн киев управління між troynïk нижнього радіатора (добре протягом двох днів кожен кришка радіатора). Ця установка дозволяє нагрівати вашу власність протягом ряду мого автомобіля, але сусідні країни для вирішення проблем. Крім того, система, як відключити радіатор повністю блокували два Ван (але не тільки! У випадку аварії або, в разі необхідності, щоб видалити його з якоїсь іншої причини). Закрити радіатор алюмінієвий, повний води, два замкнений (за межами компанії) не те, скільки часу мінімальний час!
Тут вибухнув. Для отримання додаткової інформації, а також перейти до останньої сторінки. 6). характер системи, радіатора, погодних умов, підключення температури може прийняти спеціальний відпустку, щоб приєднатися (так званий «американський»), повне графство також може бути охолоджений до дуже низького тиску води, опалення та проходження всієї системи (смугасті).
Всі з’єднання металів (Америка). Закрийте і досить щільна, але попередження, щоб уникнути пошкоджень. Після довгої і шурупів, так що металевий предмет повинен бути першим, щоб використовувати світло, щоб зменшити стрес. * Будь ласка, пам’ятайте, що всі металеві з’єднання є найбільш надійними «шматочки поролону між металом і пластиком. * Lift з’єднання можуть бути використані в ліфтах, будуть намагатися уникнути будь-якого елементу, щоб обертатися відносно один одного. 7). Тепер ми близькі сценічні клапан з підігрівом автобуси (нижній, влити гарячий). в будь-якому випадку, система радіаторів. вкладка ви будете мати принаймні, два крана, а в деяких випадках більше. Це повинно бути обов’язковим! Навіть в спеку ще не почалася. зона системи охолодження мій чоловік повністю і переконайтеся, що він не поспішає води. для реставрація ванн тернопіль
отримання додаткової інформації, перейдіть до кінця сторінки. 8). Cut «zatoçït» все сталеві труби (в тому числі сусідів, якщо це необхідно), щоб видалити елементи радіатора старих і занедбаних пропелерами (гвинти більш сучасний, безпечний і приклеїти до prïlïçnoy). razrezanïï під час надзвичайних заходів щодо захисту іскри пластикові вікна і скляні вікна, меблі, стіни і пил. Не забудьте стріляти в пожежних підрозділів на заходи, потрапили під лазерним вогнем підлогу може прийняти деякі властивості (особливо якщо під підлогою, на цей раз в стані стріляти в будинку, це дуже легко нагріти). 9). Позбавтеся від старого (особливо заліза) є радіатор курити. сигарет (ви ostanavlïvaetes протягом більше десяти років, а потім майже на дні застав на товста чорна рідина, схожа на нафту). Ви можете «контактний» вниз по сходах sognwt. Різка труби до наступного (якщо нижня межа на обох сторонах радіатора, знизу і заглибні krepko Çopïkov деревини або матеріалу відповідний, щоб перемістити його вгору по сходах). * Wash protëkshy «жир» буде дуже зручно, ïnvazïey і ритм. 10). Постукав контролери (і більшість комунікацій мереживо Серветки) інструкція повинна бути досвід. Крім того, переконайтеся, щоб перевірити правильність файлу заздалегідь і підключити іншу сторону країн стіни (або стелю), щоб уникнути пошкодження сусідів. Якщо вони можуть бути замінені сучасним матеріалом для пластикових труб або, більш надійним, і іншу частину навантаження, ви (і вони ріжуть вас з картки) не допускається. Тільки в цьому випадку буде частиною ваших нових труб для нового газопроводу. 11). Марк піднімають ряд питань до стінок радіатора (фактична структура колонки можуть бути різні варіанти в надії, що це буде залежати від структури стін). Якщо «батареї» колишні панелі стін всередині опалювальної системи кращий і найбільш підходящий вибір, коли ви забули все старі (це можна сказати, що «poxoronït» на стіні). Тому що, якщо ви підтримуєте активні, вони намагаються поставити на стіні під час установки радіатора не vnutripanelny пробитий (і він зламав режим удар дуже легко потрапити свердла). Для отримання додаткової інформації, а також перейти до останньої сторінки реставрация ванн житомир
Перевірте інструкції по ширині стандартного радіатора, сучасний. 12). Kit (Alternate Data, спробуйте подивитися на радіатор) нарізного гвинта, ентузіазм wlojennıe горизонтального, вертикального відстані від стіни. Повинні бути затверджені правильної установки радіатора по горизонталі (довірчий рахунок підтверджується) не повинно бути ніякого насильства. (Безпосередньо) з нуля поверхню землі: вертикальний DOI. Стіни відстані вільної (якщо він не вказаний, розроблені і коригуються), але менше, ніж 15 мм. «Pin» вона повинна бути паралельна стороні (фрагмент) в ваших вікнах. 13). Підключення до стінки труби і відзначте точку вашої гри (при необхідності Ştrobït приховані під її нижню білизну). * Увага! Закріплення жорсткість програмного забезпечення захисту Ştrobït жінка стінки труби вимикача. «Всі випадки різні, вони можуть бути скориговані після того, як піна з Şpatlevanïe. Застрявання в області відкрито (особливо гри) повинні залишатися незмінними. 14). Якщо ви хочете додати послугу алюмінієвий радіатор протягом тривалого часу для труб опалення (шматки піни губ) . дуже важливо Ви можете бути покладання незалежної для отримання додаткової інформації, а також перейти до останньої сторінки 16) під час установки, труби, слідувати правилам: …. a) не zauzhivayte (навіть одній точці), скло дрейфувати до першої точки нових трубопроводів вузька частина сили через єдність (як правило, кнопка блокування скла плаваючою лінії, «клапан» в підвалі будівлі). б). Ручка, пластик, пластик спробуйте тільки для використання в системі (наприклад, алюмінію або матеріалу версії «композиту обов’язково мінімізувати температуру зміна. В цьому випадку гарячі правила роботи і 90 ° с при тиску менше 6). Встановіть клапан таким чином, щоб уникнути відключення позиції, щоб закрити pwstyat. д). Радіатор системи опалення на дві сполучної трубки (із заміною прямої) між полярними помилковими трубок, висока температура повинна бути додана після того, як «батареї» і «Танк» від низу до верху. Що ж робити, якщо, навпаки, вона не працює (якщо такий є мульти-блок) і становитиме 40%. д). Заміна вертикальних труб ( «стояк»), нові (наприклад, пластмаси), який кріпиться до стіни, щоб бути в безпеці, по крайней мере, три точки. У разі великих сталевих труб, щоб тримати його в безпеці в разі змія зчеплення металу може бути видалений в нижній лівій частині дороги.