Заміна газового котла Львів

Газовий котел — це річ, яка безумовно необхідна в кожному домі. Оскільки саме цей пристрій забезпечить Вам тепле та комфортне перебування в домі. Процес заміни газового котла досить складний і трудомісткий. Розглядається питання заміни тільки опалювального агрегату, існуючу систему опалення до уваги не беремо.

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

Виклик сантехніка Львів

Заміну котла завжди починають з повного зливу води із системи опалення. Цілком логічно, що цю процедуру проводять перш ніж розпочнуться монтажні роботи. Це краще зробити з вечора, для того щоб в день монтажу не втрачати час на цю операцію. І тільки після того, як в опалювальній системі немає води, можна приступати до демонтажу. Бажано ретельно промити систему опалення, це допоможе позбавитися від бруду, який накопичувався за час користування. Усі етапи заміни потрібно проводити дотримуючись правил безпеки.

Лише коли ми закінчили роботу з системою опалення, тоді можемо приступати до заміни газового котла. Для початку, замість старої системи встановлюється автоматичний вивідник повітря, він необхідний для того, що б з системи опалення могло виходити повітря, що залишилося.

Норми заміни газового котла можуть передбачати, що обсяг системи опалення іноді більший ніж обсяг розширювального бака. Тому слід завжди, перед заміною розрахувати обсяг води в системі. А після цього і підібрати потрібний розширювальний бак. Порядок заміни газового котла може зажадати установки додаткового розширювального бака. Такий бак буде встановлений на обороті системи опалення поблизу від самого котла.

Важливою деталлю в заміні газових котлів — димохід. Від цієї деталі залежить і сама вартість процесу заміни газового котла. Справа в тому, що здебільшого димоходи є двоканальними, тобто сам димохідний канал і канал вентиляції. Під час заміни газового котла потрібно канали поміняти місцями.

Іншими словами, в димохідний канал виводиться вентиляція, а в вентиляційний — вихлопна труба. Саме такий порядок заміни газового котла, передбачає, що тепер агрегат буде більш успішно функціонувати. Вентиляційний канал завжди більший ніж канал димоходу, і цезмушує котел працювати продуктивніше. У вартість заміни газового котла включають і утеплення димоходу.
Димоходи є традиційні та коаксіальні. Перевагу мають коаксіальні. Завдяки їм в котлах паливо згоряє повністю і вони забезпечують надійну ізоляцію від приміщення. Також в коаксіальному котлі є труба для припливу повітря ззовні, а в традиційних котлах така функція відсутня.

Для заміни газового котла будуть необхідні такі документи:

По-перше, технічні документи, в яких буде вказано, що потужність нового котла не перевищує потужність якого замінюють.
Обов’язково заяву в міськгаз, про те, що ви збираєтеся проводити заміну.
Документи для заміни газового котла повинні містити дозвіл на встановлення заново, оплату за перевстановлення, і новий проект.

Якщо Ви міняєте котел в приватному будинку, то існує велика ймовірність виникнення перепаду напруги в електромережі, тому радимо поставити собі стабілізатор напруги. Це основні та найважливіші моменти, котрі потрібно врахувати під час заміни котла. Також обов’язково проконсультуйтеся у з газовою службою з приводу моментів, які можуть виникнути під час збирання та оформлення усіх документів на заміну котла.