Як омолодити шкіру обличчя

Як омолодити шкіру обличчя

Приховати вік жінкам вдається не часто, цьому є причини. Навіть якщо і стильно одягнена, зачіска молодіжна, макіяж ідеальний, все одно оточуючі бачать, що дамі далеко за тридцять, і навіть за сорок, за п’ятдесят. І тут головне не сивина або зморшки, вік видає стан шкіри, овал обличчя. Як омолодити шкіру обличчя, і взагалі, чи можливо таке? Виявляється, і в таких випадках собі можна допомогти. Не секрет, що навіть дуже доглянута жінка, що стежить за фігурою, починає виглядати не молодою жінкою, а тіткою.

Реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Рівне

Вся справа в тому, що закруглюється підборіддя, обвисають щоки, так як в шкірі зменшується вироблення еластину, клітини оновлюються все повільніше. Шкіра втрачає пружність, і особа вже не виглядає підтягнутою і молодою. Внутрішні вороги жіночої краси підсилюються зовнішніми, такими, як спадкове раннє старіння, перепади температури, коливання ваги. Обвисання шкіри починається з нижньої щелепи і області щік. Як наслідок, розширюються пори, вони теж певною мірою розтягуються. Друге підборіддя нерідко виникає завдяки неправильному харчуванню.

Багато жінок, у відчаї та бажанні виглядати молодшими, вдаються до хірургічних методів вирішення своїх проблем. Але на такі радикальні заходи, як пластичні операції, вирішуються далеко

не всі жінки, і у кожної своя причина шукати інші способи, як ефективно омолодити шкіру обличчя. Багато жінок вважають за краще проводити різні салонні процедури, поєднуючи їх з домашніми, і при цьому підбираючи ряд косметичних засобів, що дозволяють ефективно доглядати за шкірою, підтримувати овал обличчя в підтягнутому стані. Як комплексний догляд можна спробувати спеціальні компреси, маски.

Кожен день потрібно застосовувати антивікові зволожуючі креми, в складі яких міститься комплекс вітамінів, гідро кислот. Як правило, подібний склад мають нічні креми, що сприяють ущільненню та оновленню шкіри. Жирні і важкі креми краще замінити зволожуючими гелями, що мають більш легку текстуру.

Щоб шкіра довго залишалася молодою, завжди була в тонусі, ніколи і ні за яких обставин не дозволяйте собі лягати спати в макіяжі. Навіть якщо Ви дуже втомилися, пізно повернулися з гостей, або з роботи, знайдіть в собі сили приділити кілька хвилин особі. Як швидко омолодити шкіру обличчя, чудово виглядати, незалежно від віку? Почніть з того, що застосовуйте омолоджуючі маски, регулярно очищайте обличчя за всіма правилами. При жирній або нормальній шкірі три-чотири рази на тиждень проводьте пілінг, при сухій шкірі обмежитеся одними або двома разами.

Особлива роль відведена правильному, збалансованому харчуванню. При вживанні значної кількості фруктів і овочів, появу зморшок можна значною мірою скоротити. Почніть пити зелений чай, який можна вважати напоєм молодості, адже в ньому багато антиоксидантів. . Виходячи на сонце, не забувайте використовувати захисні засоби, які мають найбільшу SPF захист. Намагайтеся спати на спині, щоб зберегти шкіру обличчя в хорошому стані.

Правильно підібрана косметика теж допоможе виглядати молодо, якщо ви стежите за здоров’ям.Підтягнути шкіру обличчя також допоможуть спеціальні вправи. Як виявилося, підтягнути фізичними вправами можна не лише живіт чи ніжки, а й м’язи обличчя. Ці легкі вправи, які допоможуть підтягнути контур обличчя, просто виконувати в домашніх умовах. Вони, допоможуть максимально підтягнути відновити чіткість ліній обличчя, підвищать пружність і тонус шкіри. І все це 100% діє, адже ці вправи перевірили на собі тисячі жінок.

Домашня фізкультура для підтяжки обличчя не дадуть моментального ефекту, їх потрібно виконувати з суворою регулярністю. Але воно того варте, бо це чи не єдиний перевірений безпечний і, що не мало важливо, безкоштовний метод підтягнення м’язів обличчя, який допоможе повернути красу і молодість шкіри.

Займатися ліфтинговою гімнастикою потрібно щоранку та щовечора, очистивши та зволоживши кремом шкіру. Одне заняття займе не більше 10 хвилин. Лише подумайте, 20 хвилин в день проведених за такою гімнастикою, можуть зробити Вас та Вашу шкіру молодшими на 2,5 або навіть 10 років. Тому не варто зволікати та чекати того моменту, коли шкіра стане обвислою, а почніть працювати над своєю молодістю просто зараз. Детальні вправи з правилами та технікою виконання можна знайти в відео уроках, яких на безкрайніх просторах Інтернету можна знайти тисячі.