Змішувачі, Ремонт змішувача, Встановлення змішувача

Не забувайте, що завжди можна викликати сантехніка у львові
096 713 90 97

Змішувачі

Основні їх характеристики, проблеми та поради

Не забувайте, що завжди можна викликати сантехніка у Львові
096 713 90 97
Під час роботи на змішувач дуже агресивно діє гаряча вода і після тривалої експлуатації, причастих пусках води із строю виходять вентилі та крани, які корегують роботу змішувача.

Змішувачі можна розділити на три групи:

1 — супер-економ варіант. Гарні на вигляд, легкий корпус, який виготовлений зі сплаву сталі, латунні,
цинку, алюмінію. Основний їх недолік – термін експлуатації, переважно 8-10 місяців, після чого з ладу виходять резинові прокладки, ущільнювачі, деформується золотниковий елемент, а корпус змішувача починає розвалюватись уже за 2-3 місяці, покриття змішувача починає тріскати і з нього вимиваються частки корпуса. Використання дешевої технічної резини в цих змішувачах не дає ніяких гарантій. ВИКОРИСТАННЯ ЇХ У РАКОВИНАХ НА КУХНІ ЗАБОРОНЕНО, питна вода яка контактує з дешевою резиною втрачає свої властивості.
2 – Економ варіант. Переважно – це наші виробники і деякі закордонні. Вони елегантні на вигляд, прості в експлуатації, виконані із якісного матеріалу — титан, бронза, латунь, нержавійка. Прокладки уже виготовлені з натуральної шкіри, або ж із харчової резини. Термін роботи такого змішувача 10-15 років.
3 — Люкс – це уже виготовлені змішувачі на замовлення, оригінальні корпуса.У цих змішувачах корпус виготовляють із спеціального сплаву нержавіючої сталі, яка є стійкоюдо слабоагресивного середовища і спокійно витримує температури води 100 C°. Срібловикористовують в запірних пристроях, всі прокладки із натуральної шкіри. Строк експлуатації такихзмішувачів від 15 років.
Правильно вибираємо змішувач для вашої раковини
Спочатку треба перевірити конструкції раковини чи мийки. У деяких з них немає гнізда для встановлення змішувача. Якщо у Вас саме така раковина Вам потрібно вибрати змішувач, який буде кріпитись до стіни. В інструкції до змішувача читаємо його характеристики, з чого виготовлений змішувач та інші частини. Без сертифіката якості не радимо Вам купляти змішувач.

Встановлення змішувача

Якщо у вашій раковині, мийці є гніздо для змішувача тоді використовуємо кріпильну гайку згумовою прокладкою, змішувач засовуємо у гніздо та кріпимо гайкою з прокладкою. Гайката прокладка буде разом зі змішувачем у комплекті. Після встановлення змішувача до ньогоприєднуємо шланги з водою, якщо Ваш змішувач кріпиться до стіни, то до його комплекту маютьвходити відповідні кріплення.

Усунути протікання змішувача

Практично більшість проблем зі змішувачем – це протікання крана.
При повністю робочому змішувачі, якщо є протікання води – це свідчить про потребу замінити прокладки. За допомогою накидного гайкового ключа або покрокового знімаємо вентильну головку,за допомогою викрутки витягуємо прокладки та замінюємо їх.
Немає часу займатись ремонтом сантехніки?