Встановлення змішувача.

Встановлення змішувача.

Сьогодні водопровід — справа невибаглива, хоча особливості його облаштування можуть бути категорично різноманітнимиі. Тим не менше, кінцевою точкою будь-якого водопровода завжди залишається кран. Ми вже, хвала Богові, давно не в Радянському Союзі, в часи якого прикладом такого приладу був звичайний вентильний кран, який банально відчиняв чи перекривав воду. Сьогодні особливого використання набули змішувачі. Змішувач поєднує в собі можливість подачі води поряд з регулюванням її температурного режиму. Це його основна відмінність поряд з вентильним краном, яку дилетанти сантехнічної справи часто упускають.

Він знайшов своє вдале використання в багатьох приміщеннях. Кухня, ванна чи туалет практично в усіх квартирах чи приватних будинках облаштовані цим приладом. Змішувач може знайти своє використання хоч і у спальні. Це справа невибаглива і залежить лише від фантазії користувача.

Тому, якщо Ви ще не облаштували своє житло змішувачем, то в цьому керівництві ми розповімо про особливості його встановлення.

*Встановлення змішувача в кухні*

Обідній стіл, який є неодмінною частиною облаштування Вашою кухні, не набагато актуальніший, аніж змішувач. З огляду на те, наскільки часто ми ним послуговуємося, то до його монтажу варто підійти із особливою увагою, адже без нього їжі не приготуєш, посуд не помиєш, губку не змочиш.

Що ж, кухонний змішувач монтується безпосередньо на мийці. Для початку, слід прикрутити до нового змішувача гнучкі шланги, що подають воду. Зауважте про наявність гумової прокладки на тілі змішувача, де він прилягає до поверхні мийки. Така прокладка повинна бути і по інший бік мийки. Це попередить наступні протікання та стане гарантією безпеки Вашого змішувача.

Встановіть кріпильну шайбу. Відрегулюйте положення змішувача довільно. Переконавшись в чіткому положенні усіх складових, прикрутіть гайки. Після цього,  виклик сантехніка Львів можна переходити до під’єднання шлангів до водопровода. Не забудьте, що труби з гарячою та холодною водою розташовані зліва та справа відповідно.

*Монтаж змішувача у ванній кімнаті*

Якщо Ви взялися поміняти змішувач у ванній кімнаті, то рекомендовано його встановити на місці старого. В іншому разі — монтуйте його хоч на стелю. Очевидно, що зручніше його використання знайшло своє відображення на вертикальних поверхнях — стіні, борті ванни, п’єдесталі чи стійці ванни тощо.

Після зняття старого крана, Ви не могли не зауважити два отвори у стіни. Оскільки відстань між їх центрами рідко відповідає відстані між центрами вхідних отворів змішувача, то Вам не обійтися без двох ексцентрикових перехідників. Намотавши на них пасма льону або герметизуючий матеріал, вкрутіть їх послідовно у вихідні отвори труби. При довільному їх обертанні, Ви неодмінно доб’єтеся того, щоб вказана відстань між центрами співпала. Декоративні накладки, що поставляються в комплекті із змішувачем сховають ексцентричні перехідники. Проте не забудьте потурбуватися про їх встановлення перед під’єднанням змішувача до них. Накидні гайки змішувача з прокладками всередині з’єднайте із трубопроводом. Після цього, Ви сміливо можете користуватися Вашим змішувачем.