Заміна головки клапана

З керамічної головкою майже не відрізняються на вигляд зверху і цілком взаємозамінна з ними.
Цей конструктивний керівник «кераміка» більш досконалим. Сантехнік не зробив ніякого вертикального зсуву і відмикання відбувається за рахунок поєднання двох зазорів дисків у Львові. Диск один одного і абсолютно гладких поверхонь легко ковзають. Це тільки одна з розсувних дисків, прикріплених до поворотним циліндром, а друга — виправлено: кліренс вона виступає в якості сідла клапана. Клапани, звичайно, Сантехнік Львів ніякого немає, в положенні «закрито» отвір нижньої площини верхнього диска заблокований.
При повороті маховика, один з дисків починає обертатися, їх отвори збігаються — вода починає надходити послуги сантехніка. Чим більше отворів в поєднанні двох дисків, тим більше відкривається просвіт для проходу води. Коли отвори повністю збігаються, кран буде максимально відкритий.
Основною перевагою даної конструкції є те, що кран з керамічними дисками більш «чутливим», тобто хід його маховика набагато коротше, ніж у кранів з прокладкою і клапаном у Львові. По суті, колесо не доводиться крутити, йому не потрібен навіть один повний оберт.
Повернувся до 90 °, і вода пішла з максимальним напором. на 90 ° або повернути у вихідне положення (тут це неважливо) — і кран закритий. Всі проміжні положення, що регулюють ступінь збігу отворів, а значить і тиск.
Ремонт вентильні головки з обертально-поступальним рухом штока
Основні несправності — клапан зносу колодок. Для його ключ інвертує заміна головки клапана, після зняття маховика Львів. Конструкція зазвичай кріпиться до клапана гвинтом. Якщо він не може відвернутися, можна капнути на нього маслом, гасом або їх сумішшю. Якщо ви можете Безгвинтове кріплення викрутка. Діаметр 0.5-1 мм прокладки на більше внутрішнього діаметра сідла клапана. Прокладки можуть бути виготовлені з гуми (3.5 мм) або купити у Львові.
Якщо вода просочується між шпинделем і гайкою сальника, його оновлення хвостовика пломби, обгорнутий навколо шпинделя (штока) пасмо або лляної шнур, просочений технічним вазеліном або графітовим мастилом у Львові. Після упаковки гайку щільно загвинчують. Втулка (гайка) сальник обруча; в якості керівника тільки ключ, але меншого діаметра!
Головний недолік штанги — зношені канавки, в результаті чого з крана або виливу змішувача вода починає шмагати виклик сантехніка. Треба терміново перекрити воду вентилем. Якщо вентиль не стримує струмінь води, провід подачі маховика більшість вперед, прив’язав її до корпусу крана або послуга сантехніка змішувача у Львові. Для заміни штока клапана головки окремо, вивернути гвинт, відокремте маховик вийти і шатун з дефектом, який покидає тіло більш легко з трохи віджатою втулки сальника. Потім вставити новий стрижень або замінити весь клапан головки.
Якщо гвинт, що кріпить маховик, не вита зі стрижнем, натисніть 3-4 рази молотком по краях леза викрутки в шліц гвинта. Він може не піддатися, а потім вивернути голову і демонтувати колеса, якщо він ножівки або вирізати, якщо пластик та послуги сантехніка у Львові. Квадратний стрижень кладуть на край зчеплення і натисніть на протилежних гранях молоток. Гвинт Сантехнік Львів відвернути плоскогубці.
Для ліквідації забруднення під сідлом боковини раковини кран або змішувач вентильний блок, крутячи головою і намагатися відштовхнути провід в отвір, що знаходиться навколо сідла. Відкрити клапан і злегка поверніть провід. Лежала вона. Води змушує частинки Сміття. Якщо відкрити клапан подальший потік води збільшується, переплітаючи тіла водопровідну муфту і знову використовується дріт.
Ущільнення воротах головою в пластикове кільце можна використовувати повторно. Всі інші печатки після кожних воріт повертаючи голови видалені. Відступили від краю різьби на дві або три рядки, рана згущує пасмо свіжого ущільнювача в бік скручування головки.
Ремонт головки клапана з зворотно-поступальним рухом шестигранного шпинделя
Протікаючи від маховика ворота голови зазвичай вказує на знос гумових кілець. Вивернути поправив голову (Рис. 24), блокуючи потік води до неї. Коли головка клапана буде в руках, фіксуючи викруткою закинути шайбу і відкладіть в сторону. Потім прямокутний кінець штанги, на якій закріплений маховик, натиснути на щось тверде, тримаючи головку за корпус. Стрижень і шпиндель повинні вийти з корпусу. Якщо ні, натисніть прямокутним кінцем штока по дерев’яній поверхні (про металі можуть пошкодити деталь). Після розбирання штока з його кільцевих канавок видаліть залишки гумових кілець і на їх місце поставити нові .
Керівник ворота збірка робиться в зворотному порядку. Vvorachyvayut штанги в шпинделі. Висікаючи вони пішли. З шпинделя стрижень легко ввести житло в низький мастила кілець нові рослинне масло і гвинтове з’єднання Сантехнік у Львові штока з шпинделем — послідовним. Анальна шпинделя upyrayut в дошку, і тіло притиснула палець. Коли в кінці будівлі «тягнути» ПАЗ кільця на вудилище, натиснувши стоп. Потім, штовхаючи викрутку в паз вставити стопорну шайбу. У житловому герметизація різьблення, залишаючи першу нитку нитка 2/3 порожній, забезпечуючи правильну установку в голівці клапана або крана.