Металополімерні труби

З’єднання пластмасових труб зі сталевими трубами. У місцях з’єднання труб ПВХ для холодної води з металевою втулкою можуть бути використані пластикові муфти з зовнішньою різьбою. Враховуючи різницю в тепловому розширенні пластику та металу, категорично забороняється накручувати фітинги з ПВХ з різьби на металі. У системах гарячої води та центрального опалення для з’єднання з металевими (прилади опалення, лічильники води, клапани та ін) слід використовувати тільки адаптер з ущільнювальною гумкою і знімні з’єднання з латуні з ПВХ. Не використовувати для трубопроводів гарячої води та центрального опалення гвинт з пластикової-метал ущільнення різьби.
Металополімерні труби одночасно володіють перевагами як металевих, так і пластикових труб і таким чином позбавлені властивих тим і іншим недоліків.
Труби досить універсальний. Вони можуть використовуватися для монтажу внутрішнього водопостачання (як холодного, так і гарячого водопостачання),реставрація ванн систем радіаторного і підлогового опалення.
труба складається з п’яти шарів: суцільна труба з алюмінієвої стрічки товщиною 0,2 мм, зварена ультразвуком, з двох сторін покритий спеціальним клеєм, і двох шарів — зовнішнього та внутрішнього — на поперечно зшитого поліетилену високої щільності. Зшивання поліетилену труби екструдера вихід у високотемпературній ванні робить поліетилену здатні працювати більше 50 років при температурі + 95S і витримати короткочасне підвищення температури до + 110С носія без зниження технологічних властивостей і терміну служби труби. Тиск труби російського виробництва -10 кг / см2, а випробувальний тиск -16 кгс / см2. Коефіцієнт лінійного розширення труб близько до того ж коефіцієнт для сталевих труб.
Обтискні фітинги обтискні кільця забезпечує надійне і швидке приєднання труб до раніше встановлених клітинній системі за допомогою гайкового ключа. Поєднуючи в одній приватній деталі та роз’єми куточка (трійника) дозволяє значно знизити вартість кінцевої системи. Повторне використання цього типу сторона вимагає мінімальних витрат. Вона необхідна тільки заміна спеціальних гумових кілець і, можливо, різка латуні кільця.
Для промивання можна використовувати прес з’єднання. Професійна потужність і більш економічний гідравлічний інструмент гарантує якісне з’єднання труб.
Кращий вибір фасонних виробів залежно від їх конкретних завдань надані в широкому асортименті. По виробництву латунних фітингів, а також хром. Високоякісні матеріали,сантехнік львів використовувані у виробництві трубопровідної арматури гарантують довгий термін служби системи.
Порядок установки. Розмотайте трубу і області затоки спеціальними ножицями відрізати необхідну довжину. Вигин труби — це легко зробити вручну. Для невеликих радіусів вигину використовувати джерела, які дозволять цю операцію безпечно для труби. Крім того, економлячи значна кількість квадратів.
Потім необхідно відкалібрувати трубу і зняти внутрішню обробку. Поставити послідовно на трубці гайкою, різальним кільцем і Союзу. При затягуванні гвинтів надійно труби задихатися.