Пластикові труби

Пластикова труба має ряд переваг. Вони дешеві в монтажі та експлуатації, досить довговічні, не схильні до корозії. Труби з ПВХ, ХПВХ стійкі до більш ніж 300 різних хімічних речовин, включаючи хлор, що міститься в достатку в нашій водопровідній воді. Матеріали, з яких виготовляються труби та з’єднувачі, нешкідливі для здоров’я, про що свідчать різні сертифікати.
Невеликі труби щільність і низька теплопровідність і естетичний вигляд роблять пластикові системи одними з найпопулярніших на сьогоднішній день.
Сьогодні на ринку будівельних матеріалів поліпропілен (PP),реставрація ванн поліетилен (ПЕ), (PB) і полівінілхлориду (ПВХ), більш відомий нам як ПВХ.
Для поліпропілену і зазвичай використовують метод дифузійного зварювання, для ПВХ — агресивні клеї. Труби із зшитого поліетилену і фіксовані різьбові або обтискні компресійні рукава.
Широке поширення отримали пластмасові труби через їх простоту збірки і установки. Монтаж не вимагає громіздкого і дорогого устаткування. Їх можна просто склеїти, і це з’єднання може бути міцніше, ніж сама труба. З’єднувальні елементи водопостачання з ПВХ / ХПВХ виробляється шляхом «холодного зварювання», в якому агресивний клей розчиняє речовину на поверхні, які з’єднані. Зіткнувшись склеюваних елементів їх матеріали змішуються і затверділа, утворюючи єдине ціле.
Для установки також використовується різьбове з’єднання. В даний час кожним виробником пластикових виробляються універсальні адаптери, за допомогою якого можна прикріпити на пластикові труби в квартирі (сталь, чавун, кольорові метали та ін). Однак, оскільки труба даних не рекомендується використовувати для трубопроводів гарячої води.
Патрубок з’єднання — Основний вид з’єднання пластмасових труб та фітингів для внутрішніх каналізаційних систем, встановлення гумові ущільнювальні кільця. Запечатаний з дзвоном досягається шляхом натискання гумового кільця між стінками дзвони і гладкий кінець труби.
Порядок установки. Очистіть від бруду зовнішню поверхню труби і внутрішню поверхню розтруба та жолобок гумове кільце. Потім прикріпіть гумове кільце в паз дзвін. Потім гладкий скошений край труби солідолом або гліцеринове мило з легким і увімкніть його в розетку Тип мітки. Коли завершите редагування Розтрубне з’єднання, перевірити кільця в жолобку, повертаючи одну з частин, які з’єднуються навколо інших. Якщо кільце в канавці, легко повертається.
З’єднання на клею. Склеювання каналізаційних, водопровідних, дренажних і газових труб виконують у два етапи. Першим етапом є підготовка всіх склеюваних труб, другий — власне склеювання.
При підготовці кінців труб склеюваних поверхонь необхідно забезпечити шорсткість. З цією метою зовнішньої труби і внутрішньої поверхні розтруба Зашкурити обробити. Оброблені ретельно знежирити кінці метиленхлоридом (цей склад або, що може продаватися в комплекті з клеєм).
Для склеювання ПВХ труб виробляються двох складів клеєм (з одного боку 14-16% смоли і 84-86% хлористого метилену до складу входять 2 14-16% смоли, 76-72% і 10-12% хлористого метилену циклогексанон)сантехнік львів . Одна структура використовується для склеювання труб діаметром до 100 мм, другий — для склеювання труб діаметром понад 100 мм при температурі вище 20С.
Після підготовки кінців труб нанесіть клей на всю довжину каліброваного кінця труби. Швидко нанести клей рівномірним тонким шаром завширшки 30-40 мм. Потім введіть каліброваного кінця труби в розтруб до упору. Склеєні стики протягом 5 хвилин не повинні зазнавати механічних впливів, а склеєні компоненти перед установкою слід витримати не менше 2:00.
Зварювання пластикових труб. Стикові з’єднання на трубах з ре, пр, ПБ виконання зварювання. Перед зварюванням кінці зварюваних труб поверхні очищають від бруду і окисної плівки.
Порядок установки. Спочатку заготовте шматки труби потрібного розміру. Розподіл труб дотримуйтесь спеціальними ножицями. Кінці труб після обрізки необхідно очистити і знежирити шкіру. В кінці труби, привареній видалити зовнішня обробка кутом 30-45 ° на довжині, рівній товщині стінки труби.
Потім встановлюють воронку у формі циліндрів, щоб зупинити і трубу — в кільце до упору в диск. Будьте обережні при зварюванні — запропонував температури нагріву оправки досягає 260S.
Після танення одночасно зніміть деталі з робочих елементів, після чого з’єднайте їх з витримкою протягом 10-30 сек. Інтервал часу між закінченням нагріву і розплавлені кінці з’єднувальних труб повинна бути в межах 2.3 сек.