Пластикові труби ПВХ

Також на труби та виселення, призначених для питної води повинен бути значок, який вказує, що допуск цих елементів до питної води в країні походження.
Трубопроводи мають невеликий пластичної міцності в порівнянні з чавунними, сталевими або мідними трубами. Тому монтаж і експлуатація пластмасових труб вимагає певної обережності, ці труби бояться серйозних напружень, ударів, подряпин.
Трубопроводу з пластикових елементів на практиці виконується шляхом склеювання частин або через зварювання.
<h2>Порядок установки</h2>. Пластикові труби вирізати досить просто — або спеціальні ножиці, або на дому, звичайною ножівкою по металу. Труб повинні бути обрізані перпендикулярно до їх осі.
Видалити обох країв зрізати всі задирки і подряпини. Це можна зробити за допомогою звичайного скребка або наждачного паперу. В кінці труба повинна виходити чітко вираженою фаски.
Перед наклеюванням необхідно перевірити, наскільки сухий підгонки обидві частини з’єднані один з одним. Труба повинна вільно ввійти в 2/3 Джек з’єднувального елемента, а потім — з великим опором.
Перед наклеюванням двох сполучених поверхонь ретельно з використанням чистою тканиною, змоченою очисником (очищувач поставляється в комплекті з клеєм), який пом’якшує їх, знежирює і. Перед нанесенням клею труби і фітинги повинні бути сухими і чистими. Отримання з’єднання,<strong><a title=»сантехнік львів» href=»http://remontuk.com/vyklyk-santekhnika/»>сантехнік львів</a>  пам’ятайте, що це використовується спеціальний тампон, прикріплений до кришці банки з клеєм. Змочити тампон енергійно кисть в клей і пов’язаних частин: товстий шар клею покласти на трубу тонким шаром мастила гнізда штуцерів.
Після нанесення клею на сполучаються поверхні негайно покладіть трубку гніздо фітинга до упору і повернути його для рівномірного розподілу клею. Правильність підключення можна знайти на плоский ролик тюбик клею навколо входу в гніздо. Негайно видалити надлишки клею. Важливо пам’ятати, що весь процес склеювання не повинен перевищувати 1 хвилини!
Зверніть увагу на термін придатності клею. Висока прозорість і клей характеризується своєю консистенцією нагадує мед. клей як желе — він не придатний для використання. Ні в якому разі не розбавляйте клей, так як введення сторонніх предметів у ньому, вона втрачає свої гроші.
Розрахунковий час, по закінченні якого з’єднання можна піддавати навантаженні — 1:00. У разі підвищеної вологості час склеювання збільшується В1,5 рази.
Кріплення розташування труб і опор. Всі пластмасові труби повинні бути закріплені на структурні елементи за допомогою захоплень, відповідних зовнішньому діаметру труби. Власники не повинні механічно пошкодити їх захоплені труби.
Власники-постійні. Кліп-перешкоджати руху труби щодо затиску. Ідеальним рішенням є захоплення металу з підкладкою гуми або іншого еластичного матеріалу. Безперервна зйомка може здійснюватися шляхом розміщення постійного живлення елементів (наприклад, клапани, фітинги, з’єднання) між затискачами з пластмаси. Важливо, що ця конструкція приймає на себе тягар випливають з подовжувальної трубки.
Власників — розсувна. Захоплення, як правило, зроблені з пластмаси, вони повинні забезпечувати вільне переміщення труб на захоплення.
Для вертикальних сегментів може збільшити відстань між опорами на 20%. Власники повинні бути спроектовані і змонтовані, щоб забезпечити теплове розширення.
При прокладці пластикових систем водопостачання застосовують три типи з’єднань: «Л» — плече, «З» — обхід і «U» — компенсатор.
Принцип компенсації. Труби ПВХ мають температурний коефіцієнт лінійного розширення, що дорівнює 0,062 мм. Збільшення довжини при підвищенні температури визначається для сегмента між двома сусідніми постійними опорами. Як правило, гнучкість матеріалу і конструкції системи (розгалуження підходи і ін). Створити природну компенсацію. Для прямих відрізків довше 6 м необхідно робити штучне еквалайзер типу «Щ», обходу «Z» на плечі або «Л».
Облицювання стін труб і каналів. Додаткові вимоги для установок гарячого водопостачання та центрального опалення з-за лінійного розширення використовуваного матеріалу. Тому важливо навісний монтаж вертикально і горизонтально без будь-якого стресу, якщо це можливо, з використанням натуральної компенсації. Це означає, що баланс ентузіазму і веж повинна проводитися на достатній відстані від точки зміни напрямку трубопроводу і розгалуження системи. При прокладці труб крізь будівельні перешкоди (стіни, стелі і т. д.)<a title=»реставрація ванн» href=»http://remontuk.com/restavratsiya-vanny-vidnovlennya/»>реставрація ванн</a></strong> додаткову механічну захист як то можна використовувати трубу більшого діаметру, наповнений пінопласт чи утеплювач. У цих місцях не рекомендується для з’єднання труб і кріплень. Стенди та її відгалуження, покладених в захисні трубопроводи повинні забезпечувати компенсацію вертикальної доріжки. Це може бути досягнуто шляхом розміщення труби в каналі, компенсуючи монтажу рукоятки або отвори відповідного збільшення вихідної гілки.
Будівництво трубопроводу під штукатуркою і підлогою. При влаштуванні трубопроводів гарячої води та центрального опалення, з-за лінійного розширення труби неприпустимий безпосередній контакт із штукатуркою. Тому найкраще прокладати трубу захисту, такі як. В області філії та точки зміни напрямку труби і фітинга труби змонтовані за допомогою еластичних матеріалів, щоб компенсувати подовження. Неприпустимо бетону ізольований ділянку труби. У місцях труби від статі вони повинні проводити в захисних муфтах або в ізоляції. Проведені труби в Штробі стіни, необхідно ввести на поляків, використовуючи затискачі, захищаючи їх від зіткнення з краями канавки, і прокласти сітку і виконати штукатурку.