Ремонтом кнопкового вимикача

У змішувач з душем рукоятки сітки на тілі можливий дефект, коли вода безперервно надходить в виливта сантехнік у Львові. Необхідно перевірити кільця на золотника. Від’єднайте гнучкий душ, потім адаптер кривошипа видалені, після видалення покажчик ручка гайка. Золотник штовхнув через отвір для кривошипа або знизу (після відкручування виливу).
Гумові кільця знято з золотника шилом або викруткою. Нове кільце потягніть за ручку, змочену водою, щоб полегшити шпулю в корпус.
Стан верхньої прокладки клапанних легко визначити, коли відволікання гайку гнучкого шланга і сантехнік зніме його.
При складанні ПАЗ з литим поглибленням на златниках спрямовані в Виклик сантехніка Львів напрямку, в якому палець кривошипа приводу. Недотримання цих правил призведе до заклинювання кривошипно-шатунного випадку і неможливість оперувати комутатор.
Протікаючи з ручкою подальшого усунення скручування гайки. Якщо це не вдається, його можна ущільнити різьблення в коробці (коноплі та ін) між гумовим і стопорним кільцем провернути, також перестають текти.
Зазвичай аератор прикрутив на виході з носика. Для запобігання пошкодження декоративного покриття рукав, оберніть його одним або двома шарами плівки і відбити охоту кліщі. При промиванні сітки та інших частинах засмітився аератор частинок використовується протиточний принцип.
Існує кілька конструкцій змішувачів, які призначені для змішування гарячої і холодної води, що надходить з центральних або місцевих систем водопостачання. У Львові Використовувати в комбінації з газовою колонкою може не бути.
Перед підключенням змішувача з гайкою відволікаючи насадки з нового корпусу змішувача і надягають декоративні шайби (фіг. 19). Кожні кілька зігнутих труб, що дозволяє затягувати муфти на трубопроводах регулювати відстань між центрами отворів в соплах фланця. Фланець для утримання гайки і насадки з гумовими прокладками забезпечують ущільнення між трубами і кожухом. Ущільнення у вигляді конусоподібної замки, навертають насадку за годинниковою стрілкою на різьбу, залишаючи останні 2-3 нитки трохи. Ці нитки першого сопло вкручується в паз муфти трубопроводів. Потім вставте чотиригранний або прямокутний стержень повертається в кожну трубу. Регульований газовий ключ або накручені бігуді труб. Одна з насадок повинна Недокрученными 2-3 мм в порівнянні з іншими.
Змішувач prymeryvayut обидві труби. Якщо відстань між центрами отворів насадки виклик сантехніка , ніж відстань між відповідними природні отвори в тілі насадки міксера кінець буде в одній площині після однією з форсунок. Якщо сопла отвори і отвори корпусу відразу співпадуть, труби повинні виклик сантехнікадо потрапляння їх торців в єдину площину і одночасного відповідності отворів раковини. Труби Сантехнік Львів з такими регулювання в якому разі не можна крутити навіть за 1-2 раунду для обертових відірвати ущільнення різьби. Дефект змусить воду текти у зазор між нові труби і муфти. Відповідні насадки міксера тіла і триває так довго, як гайку не вільно по різьбі корпусу.
Змішувачі зазвичай надходять у продаж в комплекті з двома патрубками і двома накидними гайками. Старі труби на нові змінювати тільки тоді, коли вони однакової довжини послуги сантехніка у Львові. Якщо довжина відрізняється, як старі повинні бути замінені на нові труби.
Заміна форсунок — дуже трудомістка операція (особливо повертаючи старий). Тому вона повинна застосовуватися тільки тоді, коли різьблення гвинта не збігається з різьбою на корпусі змішувача. Старі труби вийде той же інструмент, який обгорнутий нове зчеплення. Якщо ядро не місце stronetsya старі труби, комір зубами горло схопити трубу, натискаючи гайку ближче до кінця рукава. Регульований важіль завжди ключ видалити труби його комір.
Перед ремонтом кнопковий вимикач попередньо закрити клапан головки. Декоративна заглушка видаляється, крутячи гвинт, кнопка і пружина знімається.
Якщо кнопка після припинення подачі води не повертається у вихідне положення — дефектні пружини, які або втратили пружність, або навіть зламані. В обох випадках пружини повинні бути замінені послуги сантехніка. Якщо немає альтернативного джерела, потім вставте гвинт і прокладки принести весна для нормальної. У Львові є ще один спосіб стабілізації пружності розтягнутої пружини. Її розтягують, потім нагрівають до червоного і охолоджують в металевій ємності з рідиною (вода або масло), закриваючи двері після занурення весна.
Нові пружини можуть бути виконані самостійно, які краще використовувати дроти, пружинної сталі діаметром 0,4-0,6 мм перерізом у Львові. Дріт намотують на стрижень діаметром трохи меншим, ніж Внутрішній діаметр лопнула пружини виклик сантехніка. Нові пружини кнопка повинна повертатися у вихідне положення при закритті клапана головки і бути «слухняною» тиску води Львів. Стабільні пружні пружини досягають після її нагрівання до яскравого вишнево-червоного кольору, що відповідає 800-830 ° С і охолодженням у воді.
Одночасне надходження води вилив і душова сітка означає або верхньої або нижньої гумове кільце потрапила порошинка або гумові кільця зношені клапана.Львів та послуги сантехніка. Шестигранний металевий стрижень з Сантехнік у Львові відстанню між протилежними сторонами 12-13 мм і обережно вводять в отвір перехідника. Гон скарб і відвернути адаптер. Пластиковий клапан штовхача з таких підстав.