Надійні туалези з Фінляндіїї

Туалети вважаються найбільш надійними виробництва Львів та Фінляндії з металевою арматурою, кульовий запірний механізм і металевий поплавок. Всі вони мають Нижній водопостачання, безшумний наповнення дозатор води та пристрій для економії води. Дозатор має два режими: економний — obychnyy — 2,5 літра і 4 літри.
Керамічні миски з фаянсу, порцеляни та послуги сантехніка. В залежності від конструкції унітазу і плити є козирок, прямою і косою питань, з бака і резервуара, розташованого безпосередньо на унітазі. чаші, виготовлені з Сантехнік Львів прямий або косий випуск козирок — тільки з косим випуском (Рис. 40). Туалети з гідравлічним ковзання, що перешкоджає надходженню повітря з каналізації в приміщення.
Тарілчастий унітаз з прямим і косим релізи-це прилад, що складається з чашки, воду, поїлки, гідравлічна арматура (сифон) для звільнення. Шия надає змивний трубопровід зливного бачка. У задній частині унітазу є поличка з двома отворами для кріплення сидіння. Грунт туалет розширені припливом з чотирма отворами для кріплення унітазу до підлоги за допомогою гвинтів.
Широко застосовуються унітази «компакт» низинних врівень з бакенбардами, прикріпленого до полиці унітазу у Львові. Вони гігієнічні, їх монтаж простий.
Найбільш практичним пластина-шматок унітази з полицею і низинних бака. В такий туалет виключається можливість поломки полички і прориву манжети, якої тут немає.
При покупці унітаза зверніть увагу проблемі, яка, як описано вище, може Сантехнік Львів бути прямим або косим — він усуває можливі проблеми при підключенні до каналізаційної мережі.
Керамічні чаші встановлюють на бетонні або плиткові підлоги і кріплять за допомогою дюбелів, шурупів або клею. Між підлогою і унітазом лежав лист гуми з отвором для проходу прямого випуску унітазу. Унітаз може кріпитися шурупами до тафта — дерев’яна дошка з отвором для дзвони, забитого у бетон виклик сантехніка. Тафта може бути розташована врівень з підлогою або виступати з ним.
Перед установкою вихлопної процесу з зовнішніми канавками змастити розведеним в оліфі суриком і на нього туго закручений смоли пасмо, не доводячи її до кінця відростка на 3-4 мм до кінця він не попав в отвір процесі і не були причиною засмічення. Потім замок промащують зверху суриком, унітаз комплект стріляти в розетку і закріплюють шурупами Львів.
Для подальшого зміг витягти туалет (для ремонту або заміни) надає тафта, гвинти перед установкою змащують мастилом (тверді масла). Під головки шурупів підкладають шматочки шкіри або гуми і металеві шайби послуга сантехніка у Львові.
При установці унітазу безпосередньо на плитці корисну для монтажу дюбель-цвях .Магазини, які спеціалізуються на продажу кріпильних виробів, пропонує готовий комплект для кріплення унітазу у Львові. Розкидачі пластиковий дюбель вставляється через отвір в припливі в підготовлений отвір у підлозі послуги сантехніка. Потім вставляють дюбель-цвях розпірного дюбеля і ударами молотка його молотка до тих пір, поки не відчуєте опір сантехнік. Далі дюбель-цвях угвинчується як звичайний гвинт у Львові.
Дерев’яні сидіння болтами кріпляться безпосередньо до унітазу. До нижньої сторони сидіння прикрутив гуми, що захищає чашу від ушкоджень під час падіння, сидячи.
Установка тарілчастого унітазу «компакт» з випуском під кутом 30 ° проводиться двома способами:
1) унітаз підключений через для водозабору, який є частиною Виклик сантехніка Львів каналізаційного стояка;
2) туалет, з’єднаний каналізаційної мережі за допомогою перехідного трійника, який є частиною відвідної лінії у Львові. У цьому випадку набір з туалетного otnosom каналізаційних стояка.
Танк «компакт» для зміцнення розширеної полицею унітазу двома болтами. Спеціальними туалет на болтах штуцери для кріплення сидіння.
Для приклеювання унітазів до плитки і бетону опитування використовуються епоксидні клеї вітчизняних або зарубіжних виробників і підходящі для даних умов клей «рідкі цвяхи» або їх аналоги