Комутаційний вузол

Кільця ретельно вивчені. Якщо вони є ерозії, кільця стають крихкими або знос 30%, вони повинні бути замінені.
Після розбирання смітинку комутаційний вузол видаляється з верхнього і нижнього гумового кільця. Якщо сучок ледь не зрізав гумове кільце, воно видаляється. Замінити зношені кільця і справляють збір в зворотному порядку.
У центральній верхній частині таблиці змішування Тип змішувальної камери
Центральний змішувач настільний-Тип верхньої камери змішування (змішувач типу «ялинка» з трійником — фіг. 21) встановлюють на задній поличці або умивальник. Дуже поширений тип змішувача, установка і ремонт його дуже громіздким у Львові.
Досить часто, вода стікає в щілину між полицею і стіною з-за течі в змішувачі, яка підноситься над поличкою. Перед витоків повинні бути ретельно розмазати сантехніка спеціальні щілини, замазка, суміш Сантехнік Львів крейди порошкового лаку або пінополіуретан. Закласти зруйнований і більше не мав привабливий зовнішній вигляд, можна пофарбувати білилами виклик . У місцях, де по боках полиці закінчується, краще всього зробити комір, що запобігає витоку води на підлогу уздовж полички. Якщо вода потрапляє на поличку і потім процідити його в глибоку частину раковини.
Найчастіше текти через вилив гайка допомогою стирання гумовим ущільнювальним кільцем. Ремонт дефектних головок кранів проводять в залежності від використовуваної моделі (див. фіг. В розділі «ворота голови»).
Менше потік виникає між зовнішньою оболонкою різьблення будь головки крана і різьбленням оболонки. У цьому випадку перемотування ущільнення і замінити прокладки послуги сантехніка. Пластикові проставки розігнути після багаторазового використання, особливо при додаткових зусиль, викликаних закручуванням головки крана.
Теча можна знайти під раковиною огляду і пальпації, витираючи з’єднання насухо чистою серветкою.
По-перше, виключити всі можливі причини витоку з простору над раковиною, а потім видалені з промивної всі предмети, які зазвичай зберігаються там (відро, віник, совок, і т. д.), і розгортки газета. Беремо ліхтарик або з допомогою розширення, встановити настільну лампу в простір під раковиною. Намацує місце вище гайку з різьбленням між і накидної гайки. Якщо там мокро, так слабозакрепленных текти змішувача Сантехнік у Львові частин. Капає з носика гайка пайка вода потрапляє на поличку і тече не через нього і в ньому.
В пральній полку зазвичай чотирикутна діра, яка вставляється в верхню частину змішувача, виправлено на поличці двома металевими шайбами і гумовими прокладками і гайку. Іноді ці шайби і прокладки менше потрібного діаметра або встановити не по центру отвору в поличці, так що розрив залишається, що каналізацію та воду послуги сантехніка. Розрив може також виникнути при використанні змішувача при відкриванні та закриванні голови або натискання дозатора повернути pidtyskna якщо гайка затягнута достатньо. Ви можете спробувати це dovernut, але навряд чи це надійно усунути дефект. Затягувати Гайки, коли привезли мийку і встановити змішувач.
Якщо встановити на кран раковини і труб, підключених до нього, на зовнішній поверхні раковини за пультом на стіні на глибині 120-130 мм U-образного простору близько 200 мм У разі мийки на подстолье (на кухонній встаньте в позу). Цей U-подібний просторі вкрай незручно ключові роботи будь-якого розміру. Сантехнік у Львові гайку можна тільки спеціальним ключем, вирізані з зварювального пальника. Ефективно усунути причину течі зверху, і закрити існуючий розрив замазки, глини, поліуретану піни, герметики або спеціальні канадські «Гер-03» і «Гер-04″ (або їх аналогів).
Якщо витоків у зазор між гайкою і місце точнісінько виділити протікати добре і неодноразово протріть тканиною. З продовжувала текти клапанної кришки обсягу водопостачання на весь апарат сантехніки в квартирі. Зніміть Виклик сантехніка Львів тиск в житловому труби, крани змішувача отвір у голові. Dovorachyvat гайки марно — помилка швидше за все сталася через прокладки, які порвалися або суха і потріскана. Ключ геть відіб’є накидну гайку і зніміть раковину з корпусу змішувача. Львів старий пінч майданчик і акуратно підніміть. Якщо немає запасний, поставив прокладку на шматок листової гуми завтовшки 3-4,5 мм, з якого буде виготовлена нова прокладка. Вирізати prosechkamy краще, але можна і гострим ножем. Контури чіткі контури і акуратно вирізаємо прокладкуі виклик сантехніка у Львові. Важливо не вийти за межі контурів, особливо всередині. Невидимий розрізав перемичку призвести до отримання гарячої води в холодну, і навпаки. Зв’язку для скорочення внутрішніх і зовнішніх контурів буде знову текти через накидну гайку.