Гідромасажні ванни «ЦС-dazzo»

Фірма, яка стала першою в світі почала випускати гідромасажні ванни, був італійський «джакузі». Як це часто буває, компанія загальним для всіх подальших інтерпретацій цього чудового винаходу (табл. 4).
Гідромасажні ванни «ЦС-dazzo» з тришаровим випадку. Перший, лицьовий шар виготовлений з акрилу. Середній, несучий шар складається з поліефіру базового — це дає сили ванні кімнати. Нарешті, третій ізолюючий шар, виконаний з поліуретану. Вона зберігає початкову температуру води і усуває шуми. Подібні ванни пропонують і інші фірми — канадська «Спартан», американський «джакузі», фінська Виклик сантехніка Львів «Scanpool», компанії «компанії balteco» та інші. Всі вони різної форми (кутові, одинарні, подвійні та ін), але як вони працюють ідентично послуги сантехніка.
Лазні, заслужено привертають увагу, мають різні якості і пропонуються за різними цінами. Перед покупкою ванна для підводного масажу, на додаток до естетичного оформлення, потрібно враховувати наступні характеристики:
1. ККД насоса підводного масажу у Львові. Без правильного харчування підводний масаж не принесе бажаного ефекту послуги сантехніка. Насос повинен відповідати європейським стандартам безпеки і мають клас ізоляції 1R55. Ця інформація повинна бути доступна на моторному табличці і в технічному опис ванна.
2. Розташування сопла. Потрібно сопла, спрямовані в спину і ноги. Без таких форсунок приблизно 70% можливих наслідків ванна з джакузі втратив. Чим більше сопел, тим ефективніше масаж і більшої частини тіла можуть бути схильні до його дії. Задні сопла повинна бути в задній частині Сантехнік Львів ванни по обидва боки хребта.
3. Гігієни. Дизайн ванної повинен включити в реліз стічних вод і дренажних насоса після кожної гідромасажної ванни у Львові. Рекомендується купувати ванну, душ дренажні системи, які допомагають уникнути слідів води і запах у ванній.
4. З’єднання і трубки. Важливим фактором є висока якість їх виконання так, щоб вода не залишалася в системі труб виклик сантехніка.
5. Опір ванна. При виборі гидромассажной ванни слід звернути увагу на його стабільність. Якщо ванна зроблена з чавуну або фаянсу, то, враховуючи його солідний вага, стійкість буде хороша. Але якщо ванна кімната виконана з пластика, її недостатньої надійності застосовуваних зміщення рами жорсткості. В той туалет колекції може перевернутися, і він пов’язаний з ризиком для здоров’я, або навіть життя.
При використанні ванни з гідро слід зосередити увагу на заземлення. Ванна має хромовані сопла, які виступають над поверхнею ванни, оснащені електричним двигуном для циркуляції води, яка зазвичай знаходиться на одному валу насоса послуга сантехніка. Корпус ванни часто робляться з фаянсу або спеціального пластику, які є діелектриками. Але вир арматури — метал, зникаючи так життєво.
Якщо Ви змогли придбати сантехнічне обладнання такого класу, пам’ятайте, що обов’язковою умовою його безаварійної роботи є неухильне дотримання правил користування, особливо при належному догляді і обслуговуванні у Львові. Реальна врятував життя — принаймні 20 років.
Ремонт звичайно включає заміну дефектних запасних вузлів допускається тільки в межах, зазначених у правилах користування. При купівлі товару покупцеві доводить, до якого ступеня можна регулювання, додаткові аксесуари допустимі, а які ні.
Регламент не може, установки та ін. ванни, душові кабіни, сауни з контрольованим використанням ручних інструментів, але не спеціальні. Ремонт сантехніки цього класу, які проводяться в торговій компанії, що також обумовлюється придбанням товару.
Якщо душа забезпечує більше однієї функції (просто душ), тоді це можна назвати універсальні кабіни. У кожній з цих кабін цілий ряд різних режимів масажу. У кожного виробника багатофункціональних душових (а їх на нашому ринку представляють шведські, фінські, французькі, іспанські, італійські і німецькі компанії) — це колекція з каюти. Лазня-це лише ті, які обладнані парова, фінська сауна в душовій немає і бути не може.
У повноцінної фінській сауні температура повітря повинна бути не менше 80 ° С. як часто багатофункціональні душові кабіни виготовляються з пластика, але вона, як відомо, швидко нагрівається. При такій температурі нагріву, випадково доторкнувшись частин тіла, Ви відразу ж отримали серйозні опіки. Саме тому замість сауни у мульти-кабін полегшили контроль температури — турецька лазня. У цьому режимі при 100% вологості пар нагрівається до 40-45 ° С. така температура — поріг больової чутливості шкіри, понад 45 ° С далеко не кожен стенд.
Деяких душових кабінах режимів масажу може бути більше, в інших менше. Щоб визначити, який режим встановлено і які сфери вони зачіпають, ви просто порахуйте форсунки — отвори, розташовані на стінках багатофункціональної душової. Щоб бути впевненим, ви можете перевірити з продавцем послуга сантехніка. Але, в будь-якому випадку, завжди є як мінімум два ряди форсунок необхідно, як сказано в інструкції, що «для масажу спини і бічній частині тіла.»
Паливо і температура води регулюються змішувачем. Інших функцій можна керувати за Послуги сантехніка допомогою електронного табло. Як правило, на ньому зображені всі функції, і те, що світиться на екрані, ви можете зрозуміти, що ви включили у Львові. Також є кабіни з термостатичним змішувачем ручного управління.
Перед покупкою багатофункціональної душової, запитати, чи достатньо тиск води на дому. Це необхідно, щоб діяла функція «Масаж». Якщо тиск занадто маленьке, то має сенс купувати тільки цей душ, де масаж буде працювати при тиску води від 1,5 бар. В іншому випадку, ніяка «функція», ніж душа, не буде працювати.
Про це можна запитати в ЖЕУ. Будь-сантехнік поділитися знаннями, що тиск води у вашому будинку — в тому, на якому поверсі, скільки і (що теж важливо) у Львові. Але врахуйте: не у всіх виробників, що продають душові кабіни, масаж працює на 1.5 бар. Найчастіше нам пропонують душові кабіни, «включають» масаж с тиск води 2-3 бар.