Монтаж унітаза встановлення

Монтаж унітаза

В умовах, коли надмірно занедбана каналізація чи в ході ході заміни старої сантехніки, особливої уваги вимагає туалет. І першочергово постає питання про заміну унітаза. На думку відразу спадає виклик — ремонт майстра з ЖЕКу. Звичайно, сантехнік чітко і швидко допоможе Вам впоратись з цією роботою, проте, оскільки це не особливо складна операції, то можна і заощадити кошти. А, вивчивши методику і особливості цієї роботи, які ми подаємо нижче, можна не тільки ознайомитися безпосередньо з цією операцією, але й отримати навики з виконання й інших сантехнічних робіт Вам допоможе наш сантехнік.

*Вибір унітаза*

Форма та кріплення підлового унітаза вибираються залежно від Ваших вподобань. Тим не менше, унітази класифікують за формою вихідного зливу (горизонтальний, косокутний чи вертикальний), формою чаші (тарільчасті, козирькові, лійкоподібні) та розміщенням зливного бачка (такий, що кріпиться до унітаза, настінний, підстельовий).

Вибір вихідного зливу, у випадку, якщо не передбачені зміни у каналізаційній системі, відповідає попередньому варіанту. Вам не вдасться встановити унітаз з вертикальною формою зливу, якщо має місце горизонтальна форма зливу каналізації. При виборі бачка та габаритів самого унітаза, слід керуватися розмірами туалетної кімнати. Варто врахувати вектор відкриття дверей, розстановку інших елементів тощо, нема бажання це читати?) Виклик сантехніка Львів.

Кріплення також має свої особливості. Зазвичай, унітаз кріпиться 4-ма та 2-ма гвинтами до підлоги. Іноді, кріплення починається із пригвинчування своєрідних куточків до підлоги, до яких під’єднується і сам унітаз.

*Демонтаж старого унітаза*

В першу чергу варто від’єднати подачу води. Злити решту води з бачка і тоді від’єднати шланг подачі води в бачок. Після проведення цих операцій, Вам необхідно відкрутити бачок від чаші, а згодом і сам унітаз. Буває, що гвинти давно заіржавіли, тому Вам доведеться скористатися допоміжними засобами. Ми ж рекомендуємо аерозольне мастило WD-40. Від’єднування чаші унітаза, що кріпиться до каналізаційної труби цементною обмазкою, вимагає використання молотка та зубила. Також слід потурбуватися про затикання каналізаційного отвору тканинною пробкою.

*Послідовність монтажу нового унітаза*

Після підготовки поверхні для кріплення унітаза, Вам варто перевірити чи добре зчленовані злив унітаза із каналізаційною трубою. В разі чого Вас виручить гофра чи гумовий ущільнювач.

Далі готуємо введення води. Для цього слід послуговуватися гнучким шлангом, який, з одного кінця, під’єднується на кран подачі води, з іншого — до бачка. Правильно підберіть діаметр кріплень труби. Це може бути як 3/4″, так і 1/8″. Далі можна працювати над під’єднанням унітаза до підлоги. Після цього, проводиться збір складових унітаза. Спочатку, очевидно, кріпиться бачок і тоді можна приступати до перевірки роботи унітаза. Для цього, Вам потрібно увімкнути подачу води (холодної) у бачок і зачекати доки він наповниться. Ви в змозі регулювати цей рівень наповнення. Власне, така можливість ґрунтовно описана в інструкції купленої продукції.

І завершальним етапом буде під’єднання стульчака, для якого передбачені отвори у верхній частині чаші унітаза. В комплекті поставки, зазвичай є гвинти та анкера для цього.