Монтаж опалення Львів,Встановлення котлів

Затишний та теплий дім в першу чергу залежить від опалення в ньому. В квартирах все просто, але якщо ви проживаєте в  особняку чи знаходитесь у великих приміщеннях потрібно встановити котельню. Котельна буде економічно вигідною. Сплачувати менше завжди приємно, також можна обігрівати чи не обігрівати, за бажанням.
Одна із головних перешкод перед цією вигодою – це монтаж опалення, повний монтаж котельні.
Робити це  без досвідченого сантехніка ми Вам не рекомендуємо. Вирішити проблему  після самостійного ремонту та її усунути, буде дорожче ніж саме встановлення котельні. Виклик сантехніка — це раціональне рішення в такій ситуації у Львові і за межами наші спеціалісти виконають усе.
Ми встановлюємо котельні і  на якість нашої роботи є  гарантія. Виконаємо бажання клієнта будь-якої складності та встановимо електричні та газові котли. Колосальний досвід  та бажання бути найкращими робить наших майстрів одними з найуспішніших, робимо завжди тільки раз.
Після того як Ви зателефонували до нас, майстер прибуде на місце і обере для Вас оптимальний варіант котельної системи, що залежить від стану приміщення, планування  та розмірів.
Враховуються усі дрібниці: відстань від котельні до місця обігрівання, плотність та товщина стін, вентиляція,  віконна площа.
Після цих обрахунків наш майстер підбере для Вас оптимальний комплект необхідного котельного обладнання: котел плюс  нaсос, а ще радіатори, труби, фільтри та інша автоматика.
Потім  проектуємо котельню, стараємось зменшити експлуатаційні витрати та по можливості збільшити ККД котельні.
Нарешті після проектування ми приступаємо до монтажу самої котельні, це найбільш відповідальний момент, який є надзвичайно скурпульозним та не терпить поспіху, тільки справжні “аси” допускаються до цього.