Чугунні труби

Це найпоширеніший вид труб для водопостачання та опалення у Львові. За способом виробництва можуть бути зварними і безшовними (трохи дорожче, але надійніше). Труби, вироблені з антикорозійним покриттям всередині і / або зовні і без (чорні). Використовується покриття цинку осадженням у Львові.
Оцинковані труби не вимагають грунтовки, та інших захисних заходів, за винятком розділів обріжте нитку, на яких захисний шар порушений. Зв’язатися з сталеві труби, оцинковані фітинги необхідно наявність антикорозійної обробки.
Зовнішній діаметр сталевих труб варіюється в залежності від товщини. Говорячи про діаметрі сталевих труб, зазвичай мають на увазі не зовнішній,сантехнік львів а Внутрішній діаметр отвори. Його значенням є значення більш постійного, ніж діаметр труби. Виміряйте Внутрішній діаметр в міліметрах.
використовується в плоскій труби 1/2 і 3/4 внутрішнього діаметра 15 і 20 мм відповідно.
Мережа трубопроводів, по яких під певним тиском рухомої води, пари або газу, що складаються з окремих секцій послуги сантехніка, З’єднаних сталевими трубами. Трубопровід заборонено, в тому числі і в суглобах повинна бути міцною, щільною і зберігати свою непроникність при подовження або укорочення від температурних змін виклик сантехніка.
Різьбове з’єднання сталевих труб дозволяє в майбутньому заміну і ремонт окремих ділянок без демонтажу всієї мережі. Різьбові з’єднання доступні практично кожному, при зварюванні вимагають не тільки дорогого устаткування, але і відповідної підготовки.
При з’єднанні сталевих труб, що використовуються для різьблення фітингів з ковкого чавуну і сталі. З’єднання деталей з ковкого чавуну, що використовується для труб виклик сантехніка, води або пари при температурі нижче 175 ° С і тиску 1.6 МПа і діаметр умовного проходу не більше 40 мм і 1 МПа при діаметрі від 50 до 100 мм. Приєднання-шматки сталі, використовуваної для діаметрів труб при тиску 1,6 МПа. Ковкого заліза фітинги з потовщенням на кінці, необхідні для більшої міцності.
Для з’єднання труб під кутом і застосовуються наступні пристрої розгалуження з ковкого чавуну фітинги, лінії і квадрати перехід трійники і економікою безпосередньо. Торці фітингів повинні бути рівними і перпендикулярними до осі, що з’єднує частини у Львові. Зовнішня і внутрішня різьба повинна бути чистою, без задирок і вирізати точно по центральній лінії арматури. Допускаються ділянки зірвані різьби, якщо їх Довжина в сумі послуга сантехніка, що не перевищує 10% довжини різьби.
При циліндричних різьбових з’єднаннях труб, по яких транспортується холодна і гаряча вода (температура 100С) ущільнювальний матеріал є лляне пасмо, просочене суриком або білилами, змішаними з натуральній оліфі.
З’єднання деталей необхідно перетворити до труби недостатності, тобто так, що вони застрягли в минулому двох ниток різьби конуса; це забезпечує герметичність.
У короткої сполучної різьбленням труби з допомогою втулки. Стандартна довжина гільзи 110 мм для труб діаметром 15 і 20 мм, 130 мм — Діаметр труб 25 і 32 мм і 150 мм — для труб діаметром 38-50 мм
Підключення виселення чином. У довгостроковій насухо навертають різьблення стопорної гайки і втулки. рукав з довгою різьбою, гвинт на короткий край різьблення, застосовуючи ущільнювальний матеріал у Львові. Потім в кінці муфт рану вздовж паза котушки в джгут ущільнювальний матеріал і щільно зафіксуйте гайку регулювання зчеплення послуги сантехніка у Львові. Джгутики поміщений в обробку рукави і запобігає просочування води через різьбу. Якщо зчеплення відсутня обробка, джгутик ущільнювального матеріалу видавлюється гайкою і з’єднання досить щільно виклик сантехніка. З’єднання труб очищають від спікера ущільнювальний матеріал.
При використанні стрічки ФУМ, нитка попередньо очищають від забруднень, протріть його сухою тканиною, потім нитку стрічку намотують в напрямку потоку,реставрація ванн
потім навертають фітингів або клапанів. У трубі діаметром 15-20 мм стрічка рана в три шари, а діаметр труб 25-32 мм у чотири шари. У перевозить знімні з’єднання між втулкою і гайкою рану джгут з трьох шарів тієї ж стрічки. Якщо гвинти не забезпечують герметичності і з’являється необхідність заміни ущільнюючого матеріалу, різьблення потрібно добре очистити від стрічки і заново провести зв’язку з усіма перерахованими вище операціями.
Патрубки, що з’єднують свердловини з горіхами. Для цього до обох кінців з’єднувальних труб обірвалася нитка і гвинт на ущільнювальний матеріал, що з’єднує Союз горіхи. Потім, поставивши літаки між сусідніми соплами майданчик тропічних картону, варили в оліфі або прокладки, союзи плату горіх.