Ремонт сантехніки своїми руками

Ремонт сантехніки своїми руками.
Тут перекладена та скорочена версія з книжки повністю тут
Та у Вас завжди є змога викликати сантехніка
Сантехніка присутня у будь-якому будинку — це запорука затишку тепла та комфорту, але щоб вона могла повністю виконувати поставлені завдання, сантехніка  має бути якісною та правильно встановленою,  все це  під силу не тільки умілим сантехнікам, але і Вам.
У цій статті Вам буде подана інформація як можна виконати ремонт сантехніки своїми руками.
Сьогодні сантехніка — це не лише невід’ємний предмет кожної оселі, а також може виконувати роль елементів інтер’єру чи предмету розкоші.
Сантехніка має бути проста у використанні та практична, та щей достойно виглядати, та це лише декілька критеріїв, після яких Ви виберете, який придбати унітаз, раковину, змішувач, системи опалювання, водопровід та каналізацію.
В основному люди коли вибирають сантехніку орієнтуються на такі чинники:

  • зовнішній вид
  • якість

З практики можу сказати, що основна проблема виникне у вас під час її встановлення, а не при виборі.
Підібрав для вас основні питання, які ми зараз розберем:

  • Встановлення унітазу
  • Встановлення раковини
  • Встановлення водопроводу
  • Заміна змішувачів
  • Роботи з опаленням
  • Встановлення ванни
  • каналізація.

В подальшому Вам розкажу про дрібний ремонт по сантехніки вищевказаним пунктам.
Давайте почнемо з каналізації.
Унітаз, після попадання в нього самі знаєте чого ;), «це» ще має подолати довгий та заплутаний шлях наголошу,
що “це” спочатку падає вертикально вниз потім назад в горизонтальному напрямкуі потім уже під малим кутом до підлоги пропадає з вашої оселі.
У більшості квартир труби каналізаційні виходять зі стан горизонтально, вертикально або під кутом до підлоги,
якщо це горизонтальний відвід то його з унітазом з’єднуєте патрубком, спеціальний сполучник. В нього форма, яка являє собою гофровану трубку, що може нагадувати акореон який вигинається під різними кутами. на ринку можна вибрати ці труби з різних матеріалів:
полібутилен
поліетилен
полівінілхлорид
поліпропілен.
Популярністю користуються трупи ПВХ з полівінілхлориду, скійкі практично до всього, що може містись як в грунті так і в стоках, Із-за своєї малої ваги монтувати їх для Вас не складе великої проблеми.
Ремонт ванної кімнати
Встановлення  унітазу своїми руками.
Перед початком роботи необхідно зробити демонтаж старого унітазу. Уважно оглянути вихід в каналізацію і переконається в його справності. Під час роботи закрити цей вихід, щоб прибрати неприємний запах. На потрібне місце поставити новий прилад, зробити розмітку (окреслити контур підошви, поставити мітки для отвору).
За допомогою електродрилі просвердлити розмічені отвори потрібного діаметру. Діаметр отворів вибирається відповідно діаметру дюбелів які йдуть в комплекті з вашим унітазом. Забити дюбеля. Намазати підошву унітазу білим або прозорим силіконом, встановити унітаз за заздалегідь проставлених мітках, закріпити його через отвори в основі, за допомогою саме нарізних болтів. Затягування болтів повинна бути не дуже сильною, щоб не розірвалася нижня частина основи.
Встановлений унітаз повинен вистоятися 4:00 години поки не висохне силікон під підошвою. Далі потрібно закріпити зливний бачок. Кріплення для бачка також йдуть в комплекті з унітазом. Схема кріплення бачка до унітазу в усіх випадках практично однакова. Головне не забути поставити всі необхідні прокладки згідно інструкції по установці, яка також додається до кожного окремо купленому унітазу. Коли бачок прикріплений, унітаз під’єднуємо до каналізації за допомогою гофри (гофрована труба) для унітазу (цей елемент купується окремо від унітазу). Після цього потрібно підвести воду до бачка за допомогою гнучкого шланга, який також купується окремо, відповідної довжини. Встановлений таким способом унітаз буде радувати вас довгий час. Також встановити унітаз може і наш сантехнік після його виклику.
Ремонт ванної кімнати, встановлення ванної.
Ця робота проводиться за принципово схожою схемою: демонтаж старої ванної, перевірка виведення каналізації, монтаж нової ванної, підключення ванни, заміна змішувача (якщо потрібно).Отже після демонтажу старого приладу і перевірки виведення каналізації, починаємо установку нашої нової ванної. Якщо у вас рівне місце там де буде встановлюватися ванна то ми відразу ж починаємо збирати ванну, якщо ж місце під ванну криве, з глибокими вибоїнами, то ми рівняємо майданчик, для того, щоб ніжки майбутньої ванної могли нерухомо стояти. Збираючи ванну уважно читаємо інструкцію з монтажу. Тому, що сьогодні дуже багато різних видів ванних і конструкція стійок для них, і способів монтажу, різна.
Закріплюємо ніжки, або систему стійок до ванни або взагалі готуємо посадочне місце для самого корита ванни (за допомогою цегляної кладки).Після установки ванни на потрібне місце під’єднуємо до неї сифон. А потім сифон підключаємо до каналізації. Краще придбати сифон з відстійником, так як він запобігає забивання каналізації надалі. Після установки ванни можна зайнятися закладенням щілин між стіною і ванною якщо вона у вас стоїть біля стіни. Щілина закладаємо силіконом і даємо вистоятися 4 години. Лицьову частину ванної (простір під ванною) також можна декоративно обробити (обкласти цеглою, зашити гіпсокартоном а потім обкласти плиткою, або закрити спеціально виготовленої ширмою для ванн, яка продається окремо. Вартість установки ванни 40-70 $, в залежності від складності роботи та регіону .
Ремонт ванної кімнати, установка душової кабіни.
Душові кабіни в основному встановлюються в кут ванної кімнати. Душова кабіна складається з піддону, корпуса (бічних стійок, дверей, фурнітури), сантехнічної фурнітури (змішувач, сифон, гідромасажні прилади). Перед установкою кабіни своїми руками потрібно перевірити правильний підвід водопроводу і каналізаційний відвід до місця де буде встановлена ​​кабіна. Установка душової кабіни проводиться на рівну поверхню підлоги. Перед установкою також потрібно перевірити наявність всіх комплектуючих, згідно документації, що додається до душової кабіни.
Спочатку збираємо піддон кабіни, потім прикручуємо до нього ніжки і сифон. Встановлюємо піддон за рівнем в потрібне нам місце і підключаємо сифон до каналізації.
Для душових кабін з дрібним піддоном використовуємо сифон без відстійника, а для душових кабін з глибоким піддоном можна ставити сифон з відстійником. Збираємо корпус і монтуємо його до піддону. Далі встановлюємо рухливі дверцята кабіни, підключаємо змішувач і інші частини що додаються.
В кінці роботи перевіряємо надійність кріплень всіх елементів і закладаємо сантехнічним силіконом всі стикувальні частина, краще використовувати прозорий силікон. Після обробки силіконом кабіна має вистоятися 4 години. Встановлення душової кабінки виконає і наш майстре після виклику сантехніка.
Встановлення раковини
Для  встановлення раковини  потрібні будуть  хомути для труб. Раковину підвішують на спеціальні кронштейни, закріплені в стіні, потім на ньому закріплюють змішувач. До зливу приєднують сифон з зливний трубою, а до змішувача — водопровідні труби. Якщо у Вас розтруб чавунний і стик спускний труб умивальника раніше чеканили, але тепер вам буде потрібно рішити це якимось чином самостійно.
Водопровід
Водопровід — це основа, яка поєднує між собою все сантехнічне обладнання, у багатоповерхових будинках труби з гарячою і холодною водою визначають місцезнаходження стояків.
При встановленні труб гарячого та холодного водопостачання часто ми стикаємося з проблемами, також поширеною проблемою є встановлення додаткових відводів для пральної машини чи посудомийки.
Після виникнення такої необхідності, раджу Вам шукати підрядника, який уже і виконає ці роботи. Після чого відповідного до ваших вимог Вам потрібно буде вибрати труби, матеріал з якого труби будуть виготовлення — це і є найголовніше при виборі труб зі сталі, міді, металопластика чи поліпропілену відштовхуйтесь від особливостей їх місця встановлення.
Опалення
 
Тут ми добрались до питання, на якому економити не потрібно, системи опалення зараз в основному на вибір 3: газова, електрична, промениста.
Обігрівачі, полотенцесушителі і радіатори також радують покупців різноманітністю моделей як за принципом роботи, так і по дизайну.
Провести опалення власноруч без підготовки буде на мою думку для Вас складно пропоную скористатись допомогою майстра сантехніка.
Основні небезпеки з цією справо — це вода, як гаряча так і холодна може почати бити фонтаном, що не потрібно ні Вам, на вашим сусідам, взятись за це Ви можете і самостійно, але врахуйте, що вся відповідальність буде на Вас.
Попереджений — значить озброєний,
У Вас завжди є змога  виклик сантехніка Львів у нас за телефоном 097 713 90 97 .