Мaйстер нa Bиклик

 Майстер на виклик
— це зручний спосіб вирішення Вашої проблеми.
У нас є майстер на всi випадки життя.
Якої б складності у Вас не виникла проблема після дзвінка до нас все налагодиться. Наш майстер  в зручний для Вас час вирішить всi поставленні задачi.
Надаємо послуги в таких напрямках:

 1. Всі види робіт з електричним обладнанням (заміна освітлення, розеток, вимикачів та багато іншого) виклик електрика ;
 2. Ремонт чи заміна сантехнічного обладнання (заміна кранів, підключення опалення тощо) виклик сантехніка Львів;
 3. Мережі водопроводу та каналiзації (очистка каналізації, заміна труб)виклик сантехніка;
 4. Підтяжка пластикових вікон та дверей;
 5. Комп’ютерна допомога (встановлення windows та інших програм);
 6. Встановлення відеоспостереження
 7. Внутрішньо-оздоблювальні роботи будь-якої складності (ремонт квартир,офісів та утеплення фасадів);
 8. Ремонт кімнат : кухні, ванної кімнати, реставрація ванн Львів
 9. Поточні та плановi ремонти (капітальна та косметичні ремонти);
 10. Ремонт меблiв (встановлення вікон/дверей, заміна замків, дрібний ремонт, монтаж та демонтаж меблів);
 11. Вивiз будівельного чи іншого  сміття;
 12. Перевезення та перенесення вантажів (автомобіль і вантажники);
 13. Друг на годину (поговорити, або ж пiти на каву)

Викликавши у нас майстра — Ви забудете про свою проблему, так як прийде кваліфікована людина і виконає все, щоб Ви залишились задоволеними.  Кожна проблема має свою ціну, якщо Ви спробували, і у Вас не вийшло впоратись з перешкодою — викликайте майстра у нас! Наш майстер виконає роботу та надасть Вам чіткі вказівки як вести себе у подібній ситуації, якщо вона виникне в майбутньому. Отже викликавши майстра у нас — Ви отримаєте як рішення Вашої проблеми, так і консультацію щодо Ваших майбутніх дій для вирішення проблеми.

Якщо Ви потребуєте додаткових послуг зателефонуйте до нас, ми обов’язково Вам допоможемо.
Вирішення проблем пов’язаних з електрикою бувають небезпечними для людей без достатньої кваліфікації, тому, щоб запобігти негативному Вашому досвіду у нас є досвідчені електрики, які виконають роботу за Вас, виклик майстра електрика у нас збереже як ваш час так і майно.
Сантехніка на перший погляд немає нічого особливого, запевняю Вас, краще дивитись осторонь як працює спеціаліст в даній справі, ніж починати самостійні кроки у цiй галузi, якщо Вам буде потрiбен сантехнiк, знайте, наші сантехніки одні із найкращих у Львові, зателефонувавши та викликавши майстра сантехніка, Ви отримаєте консультацію та повний спектр робіт.
Комп’ютер i проблеми пов’язані з ним бувають у кожного, тому ми вирiшили набрати спеціалістiв у даній галузі для допомоги мешканцям Львова, зателефонувавши до нас, наш майстер оперативно «пiднiме на ноги» Ваш комп’ютер. Встановити потрібні програми чи перевірити ком’ютер у Вас на дому виконає наша людина.
Меблi та пов’язаннi з ними турботи, скласти шафу читаючи інструкцію доволі не складне завдання, так мабуть думають всі, якщо Ви не погоджуєтесь з цiєю думкою — зателефонуйте до нас та викличіть майстра, спеціально навчена людина прийде та виконає всі Ваші поручення.
Пластикові вікна та двері. З часом пластикові завіси розходяться і Вам уже важко закривати вікна та двері, або ж вони зовсім перестають закриватись. Виклик майстра у нас  і у Вас все наладиться вікна/двері знову легко будуть легко закриватись.
Встановлення відеоспостереження дана послуга не є новою і не користується широкою популярністю в наших мешканців, так як ми люди щирі і звикли довіряти один одному, та якщо Вам потрібно підтримувати порядок на підприємстві чи просто провірити хто приїхав до ваших воріт встановлення відеоспостереження Вам у цьому допоможе.  Наші спеціалісти по електроніці приїдуть нададуть Вам консультацію та встановлять все і ще й пояснять як будуть працювати всі системи.
Чоловік або Жінка на годину  так так, бувають моменти коли Вам просто не хватає сил, часу або ж просто хочеться полінитись і нічого не робити. У нас є люди які прийдуть і допоможуть Вам.
Друг на годину (доволi нова послуга) — це людина, з якою можна буде порозмовляти на будь-які теми, або піти випити кави.

Також у нас є ще одна перевага, у Вас є можливість викликати майстра протягом всього тижня, навіть у неділю до Вас прийде наш майстер.
Ціни на виклик майстра у нас прості та зрозумілі за 100 грн. — до Вас прибуде майстер та виконає всі поставленні йому задачі на протязі години, якщо ж у Вас більш складна проблема кожна наступна година роботи майстра буде коштувати 50 грн.
Також ми постараємось допомогти Вам інформацією,
бажаєте більше не Викликати майстра і стати Сантехніком , чи електриком,
В основному всю інформацію можна найти в інтернеті, та чи викликати майстра чи робити все своїми руками — це ваше рішення.
Виклик майстра — найбільш просте рішення будь-якої проблеми на мою думку.
Приємного Вам ДНЯ!