Електронні пристрої

Електронні пристрої
Для електронних пристроїв в будинку, реагують на перепади напруги є телевізори, відеомагнітофони, стереосистеми, комп’ютери і т., Які передаються від найменших електронних пристроїв, заснованих на передових технологіях. Вони потерпають, насамперед, від стрибків напруги, якщо їх створення не було забезпечено належної захистом. Це зменшує термін служби пристрою, а в деяких випадках http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/може призвести до помилок. Для захисту чутливих електронних пристроїв, ми рекомендуємо наступні:
Чутливих електронних пристроїв для підключення того ж гнізда, або в тому ж контурі, для якого підключений до іншого пристрою за допомогою електричного двигуна, наприклад, холодильники, пральні машини.
Чутливих електронних приладів і від’єднайте його від мережі (виделка), якщо тривалий час не використовувати. Рекомендується також, щоб відключити чутливих електронних пристроїв під час грози, бурі й дощі, а також перебоїв в подачі електроенергії послуги електрика львів.
Cпеціальні запобіжники для захисту чутливої електроніки від стрибків напруги живлення. Запобіжники ці роз’єми і штекери меду чутливих електронних пристроїв. Їх можна встановити самостійно.
Чутливим електронним обладнанням спеціального захисту. В цьому питанні, може варто звернутися не тільки продавець, але і з техніків та інших спеціалістів в спеціалізованих майстернях.
Застосування цих інструментів не гарантує повний захист чутливих електронних пристроїв, але і значно знижує ймовірність пошкодження.

Електричний струм

Електричний струм в якості причини шкоди, має багато особливостей, які визначають його небезпеку:
Струму не видно, не має запаху, не має кольору, діє безшумно, а тому не можуть бути виявлені через почуття перед його вплив на організм;
Ніякі спеціальні пристрої для виявлення проводів.
Присутня в певних умовах може мати згубні наслідки не тільки в безпосередньому контакті з ними, а також через предмети, які людина тримає в руках, і навіть здалеку; Розряд у повітрі і маси (наприклад, при високих проводів зниження ваги);
Пошкодження тканин не тільки в момент входу і виходу, але і для всього шляху через тіло людини;
Електричний струм може бути розбіжність між травми і тривалої експозиції, і навіть час від часу точки дотику елементів електричної мережі в частку секунди може викликати значний збиток;
Зміни може бути, навіть речі, які не мають нічого спільного з електричною, навіть самі жертви до тих пір, поки не вступають в контакт з провідної доріжки для тих, хто їм допомагає;
Шкода, електричні виникає, коли жертва замикає ланцюг: диригент — багажник — рука — нога — пол — «земля». Можливі й інші тори струму, з яких найбільш небезпечні, рука — рука.
Два найбільш часто ураження електричним струмом: ураження електричним струмом, опіки, електричні. Запис також може виникнути, коли жертва в безпосередній близькості від місця аварії, якщо супроводжується дугу.
Сила струму, що протікає через тіло жертви біологічний ефект, як правило, тертя в якому серцево-судинної та нервової системи.
Існує спазми м’язів, які «ловить» потерпілого до джерела живлення. «Залучає» ефект, запобігаючи звільнення samostoyaelnoe з поточного джерела, що значно збільшує строк дії та тяжкі тілесні ушкодження. Ушкодження нервової системи і серцево-судинної системи призводить до припинення дихання і порушень ритму серця або їх роботи. Для того, щоб рятувати жертви, негайно звільнити його від дії електричного струму, а потім надати йому першу допомогу.