Виконання фільтра "Series"

Виконання фільтра «Series» «бічного» гібридного «Parallel» гібридного «Parallel / серія» «Серія / Тип паралельні» Критерій
гібрид
Схема
Sup. A. H. C навантаження
Sup. Навантаження
A. H. C
P. F.
Sup. Навантаження
A. H. C
P. F.
Sup. A. H. C навантаження
Дія на Е / source Ih / навантаження Ih / завантажити Ih / завантажити Ih / вантажу, Мм / джерело Продуктивність+++ +++ +++ ++ ++ Активний фонд + шкоду, шкоду гармоніки послуги електрика Львів . збиток. збиток. Фонд + збиток
Підбір валків
Коротке замикання великий ні ні ні великий вплив
Вставки важко легко важко
Поліпшення не можливо, да DPF
Open-endedness ні так так ні ні ризику Резонанс ND (це не стосується) Не належить (не належить) так ні ні
AHC: Активний Harmonic кондиціонер PF: пасивний Фільтр
⇒ ⇓
P. F.
Sup. Навантаження
A. H. C
Пасивний фільтр залишається постійний струм і, тим самим, представник ізоляції від джерела.
Додаткові дослідження показали, що на дуже високому   спотворень TCS (THD (V) = 11%), якість напруги на затискачах навантаження як і раніше добре (THD (VL) = 4,7%).
Характеристики активних рішень
Тепер ми повинні мати справу з серії і паралельно працюючих кондиціонерів типу і нелінійних гібридних конструкцій.
На закінчення цієї глави, ми пропонуємо, щоб узагальнити особливості цих різних рішень «» активних речовин, використовуваних для боротьби з гармонійних перешкод.
У таблиці на рис. 36 показує, що, за винятком деяких особливих випадків, «тип клапана» активний кондиціонер гармонік і підключений паралельно структури повинні бути першорядними в низькій напрузі рішення.
В першу чергу ми хочемо підкреслити, що нашою метою не є робота в якості «гіда вибору» між різними видами технік компенсації гармонік (як активних так і пасивних), але, скоріше, уявити критерії, що застосовуються до розміру і вставити активні кондиціонери гармонік. Крім того, керівництво вибір означав би, що різні рішення представлені у вигляді продукту. В даний час, враховуючи, що і «традиційні»
рішення і гібридні рішення вимагають поглибленого аналізу і відповідні рішення, тільки Кондиціонери типу активного шунта гармонік доступні на ринку (вимагають тільки простого дослідження). Таким чином, ми будемо орієнтуватися на визначення основних параметрів «потенційні» активних користувачів кондиціонер гармоніки повинні знати, щоб зробити правильний вибір.
4.1 Мета і контекст
Знаючи «механізмів»
Основною проблемою явищ гармонік є, безсумнівно послуги електрика , пов’язано з їх дуже поганої видимості. Хоча це, як правило, просто спостерігати погіршення якості хвилі (напруга та / або струм) в одному або більше очок, комбінованих функцій між різними джерелами (самодостатніх, чи ні), навантаження та топології мережі не проста справа ! Більше того, зв’язок між явищами гармонік (часто забувають) і аномалії спостерігаються в елементах електричної мережі (часто випадково) не є інстинктивним.
Знаючи, мережі живлення і його топологію
Перший попередній вимога ставиться, отже, мережне оточення Потужність: впровадження методів компенсації гармонік вимагає знання всієї мережі електроживлення (джерела, заряди, лінії, конденсатори), а не тільки по частинах погляд обмежений тільки для даної зони. Ця схема однорядковий це в деякому сенсі перший компонент нашої «ящик для інструментів».
Проведення інвентаризації «»
У нас перший поставив аналізатор гармонійних спотворень в цій «панелі інструментів», необхідних для кількісного аналізу перешкод у різних точках існуючої установки.
Визначити та охарактеризувати тривожний обладнання
Ми повинні визначити основне обладнання розподілено (y) та їх спектри. Ці останні можуть бути отримані на основі вимірювань або за погодженням технічних умов, наданих кожного виробника.
Визначення для компенсації гармонік
Друге попереднє вимога відноситься фактична мета діяльності визнано: метод значно відрізняється застосовуються відповідно до
або ви хочете, щоб виправити пошкоджену спостерігається, або для забезпечення сумісності зі специфікаціями мережі загального користування або виробника навантаження нелінійна . Зміни енергетичних мереж короткострокові повинні бути прийняті до уваги. Наприклад, цей етап повинен включати ідентифікацію, принаймні: c-розмір компенсації (глобальні або локальні), c від потужності у вузлі визнати, c типу необхідної коригування (від напруги і / або існуючих перешкод), c-реактивний необхідність компенсації енергії. Коли вище аналізу є повними, найбільш вигідні технічне і економічне рішення, повинні бути вибрані. Тієї ж мети часто має деякі технічні можливості, а проблема в більшості випадків зробити вибір у відповідності з індивідуальними складності в будь електричної мережі. Наприклад, поділу, ізоляції або від імпедансу навантаження турбують легко, проведені на нових установках, о, скільки знаходиться на розгляді в стадії проектування. Однак часто створює неприйнятні труднощі на існуючі мережі електропостачання. Таким чином, очевидно, що немає «активних» розчини (незалежно від типу) можуть бути систематично обрані, але аналітична потрібно електрик Львів, в якому сам активно гармоніки вартість косовиці не обов’язково є найважливішим фактором. Хоча активні корми гармоніки мають незаперечні переваги в порівнянні з пасивними фільтрами, не повинні бути особливо корисно в разі вже існуючих пристроїв, оснащених фільтрами пасивних. Введення активного кондиціонера гармонік типу послідовний або паралельний, при дослідженні, є хорошим рішенням. Тепер ми будемо використовувати досвід, набутий на сайті описати впровадження «шунт» активного типу кондиціонера гармонік, який є самим простим рішенням.
4 Впровадження «тип перепуску» активні кондиціонери гармонік
4.2 Точка вставки «типу » шунт» активний кондиціонер гармонік
Принцип з’єднання «» бічний» активний валків гармонік показано на рисунку 37. В цьому прикладі є в системі паралельно з
Рис. 37: підключення «тип клапана» активні валків гармонік: правила.
LV розподільний пристрій з системи, а єдина   взаємодія з електричної мережі для обробки, введення датчиків струму.
Рис. 38: різні точки вставки «клапани типу» активні валків гармонік: правила.
Завантажте на компенсацію
Компенсація гармонік струму
Мережі живлення
LV розподілу пкп
Гармоніки струму для компенсації
Активний кондиціонер гармонік
МВ
LV
Головне розподільний пристрій пн
Podrozdzielnia пкп
Пкп «Термінал»
М
Активний кондиціонер гармонік
B
Активний кондиціонер гармонік
C
Активний кондиціонер гармонік