Результати розрахунків частину цієї установки показаний

Результати розрахунків частину цієї установки показаний зі своєю системою захисту, а таблиця містить рекомендовані параметри для захисту
функції (див. рис. 8). Час / н. поточні криві на малюнку ціни на електромонтажні роботи 9 слід, що дискримінація забезпечується між ділянками до і після трансформатора.
Установка типу реле Затримки ANSI
код
A1 49 розпад 120% 105 хвилин
A2 50/51 перевантаження по струму 1400 0,5 s Характеристика тимчасово
A2 50/51 перевантаження по струму 3300 0,1 сек Характеристика тимчасово
B 50/51 перевантаження по струму 12000 0,25 s Характеристика тимчасово
C 50/51 перевантаження по струму 3200 0,04 s Характеристика тимчасово
Фіг. 8: Дослідження Дискримінація на сайті нафтохімічної, діаграми і типів реле захисту, обраних для трансформатора СН / пн.
Фіг. 9: Схема Дискримінація для захисних пристроїв, розташованих перед і за трансформатора.
400 V
6 кв
М
B 50/51
C 50/51
A1 A2
49 50/51
0.01
0.1
1
10
100
1000
t (s)
1 1
3
4
2
1000 10000 1e + 005 + 006 1e
І (А)
(О): Аварія струму на outgoer LV: максимальна трифазні A1 (1): теплова, A2 (2): перевантаження по струму, B (3): перевантаження по струму, C (4): перевантаження по струму на outgoer LV
4.5 Стабільність
наприклад, зміни навантаження, початок великих двигунів, зміни навантаження і управління, шин, і т. д.
c Структура електричної мережі ця Категорія включає в себе топологію, виконання вихідні (генераторів і трансформаторів), а також систем захисту і автоматики в електричній мережі.
Ефекти і рішення
Нестабільність проявляється, електрично кажучи, основні види несправностей, перелічених нижче.
c зміни частоти асиметрії активної потужності між засобом виробництва, а результати навантаження на зміну частоти у системі. Зміна може перевищувати допустимих меж (наприклад, ± 2%), вище якого центри виробництва відключені від мережі. Ця ситуація може перерости в місці, в якому вся система.
Цю проблему можна уникнути, автоматично і поступово кидає навантажень, а також зателефонувавши за резервної потужності (запуск холодильної машини та регулювання на максимальній потужності).
c коливання напруги, провали напруги, викликані, насамперед, потоки енергії (реактивна) ліній і трансформаторів, або для дуже високих струмів.
Накопичувальне явище (падіння напруги викликає зростання електрик Львів струму і навпаки) може призвести до пошкодження або несправності системи.
Ризик знижується через надання достатніх і добре розподіляється реактивної потужності (регулювання джерела реактивної потужності, конденсаторів компенсаційних, регуляторів навантаження трансформатора, положення джерел реактивних), шляхом навантаження та зміни режимів запуску двигуна.
c Каскадні перевантажує Виключення областей із-за підвищення температури або призводить до пошкодження перенесених навантажень для інших областей, завдяки ризик кумулятивного ефекту.
Тому системи є, як правило, розроблені, щоб погодитися на втрату лінії (N-1) про ситуації оперативні зміни топології мережі або пристроїв захисту від перевантаження або через введення в експлуатацію нових джерел.
c Втрата синхронізації короткого замикання призвести до розсинхронізації між генераторами, які роблять, що потрібно відключення деяких механізмів. Струму і напруги в результаті коливань в мережі і втрати елементів (зарядів або джерел) відключені від своїх систем захисту може призвести до несправності всієї мережі.
Побоювання щодо стабільності по суті мереж високої потужності, з високими напругами, і в цілому великою і складною структурою topologicznej, можливо, з одним або більше місць виробництва енергії. Правильна робота електричної мережі ЗМІННОГО струму є результатом безперервних змін у балансі (звідси й стабільність) між виробництва і споживання енергії в часі і просторі.
Поняття стабільності мережі характеризується:
c стабільності в нерухомому стані (незначні зміни), де система повертається в початковий стан наступні нормальний, низької амплітуди перешкод,
c минуще стабільність / нестабільність, де система переходить з одного стану в інше, стабільною або ненормального, після раптового розлади (втрата навантаження або джерела, пуск двигуна з високою потужністю),
c динамічної стабільності, де обслуговування системи контролюється шляхом обмеження негативних наслідків порушення (наприклад, захист важливих робочих навантажень) з допомогою відповідних рішень (наприклад, розвантаження).
Голи
Мета дослідження динамічної поведінки мережі є визначення ситуації ризику, які можуть викликати минущі нестабільності, а також для визначення необхідних превентивних заходів у зв’язку з збереженням динамічної стійкості. Ці заходи стосуються:
c усунення несправностей електроустаткування в допустимих межах часу, система охорони,
c оптимізації режиму роботи, c відповідного розміру установки.
Явища і походження
Явища нестабільності з’явитися в мережі у вигляді:
c електромеханічні коливання машин по всьому їх положення послуги електрика Львів рівноваги, в результаті синхронізації зміни швидкості і частоти від номінальної потужності (50 або 60 Гц),
c коливання в протіканні струму в лініях між джерелами та / або вантажу, що виробляють обмін активної та реактивної потужності і викликає падіння напруги.
Нестабільність має три можливих походження.
c Заходів у разі порушень ця Категорія включає короткого замикання, obniżeniami напруги, перерв і збоїв джерел, струми витоку пошкодження устаткування, людські помилки і т. д.
c нормальної роботи мережі ця Категорія включає в себе наслідки дій та вимог процесів
Ця ситуація уникнути належного контролю параметрів генератора, ефективного плану захисту і добре продуманий план скидання навантаження.
Внесок у дослідження
Дослідження систематична охоплює основні явища, які становлять загрозу і налаштовує на окремих аспектів кожній ситуації, що вимагає аналізу з урахуванням реакції процесу:
c трифазне коротке замикання між двома фазами або трифазного струму якщо є),
c втрати на лінії, джерел або вантажу, c запуск двигуна, обмін c, виведення і підключення навантаження, c режими регулювання джерела електромеханічні
і зчеплення (громадські мережі, турбіни і генератори).
Щоб бути повним, дослідження, повинен містити:
Аналіз c аварійний урахуванням проблем стандартний системах (наприклад, принцип N + 1, коротке замикання на різних рівнях напруги, і т. д.), і навіть особливих проблем,
c моделювання роботи пристроїв захисту та систем автоматики (дії і хронологія),
c аналіз чутливості вирішальних параметрів (наприклад, помилка часу, оплати, характеристики двигуна, встановлення коефіцієнтів для регуляторів, генераторних установок тощо).
Приклад
Цей випадок береться з дослідження проекту на місці виробництва важкої промисловості.
Установка складається з кількох джерел, що постачають навантаження (двигуни і вантажі пасивний), два комплекти шин (пріоритет і niepriorytetowe) (див. рис. 10).