Ураження електричним струмом

Ураження електричним струмом є стимуляція тканин живого ураження електричним струмом, мимовільні спазми м’язів супроводжується. В кінці потрясінь електричних умовно розділити на п’ять груп: без втрати свідомості; з втратою свідомості, але без серцевої діяльності і дихання; з втратою свідомості і порушення серцевої діяльності або зупинки дихання; клінічна Смерть і ураження електричним струмом <a title=»http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/» href=»http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/»><strong>http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/</strong></a>.

  • Клінічні, або «уявні» смерть — це перехід від життя до смерті. У стані клінічної смерті і серцевої перестане дихати зупинок. Час клінічної смерті 6 … 8 хв. Після цього часу, клітинна смерть відбувається cortex життя матриці і є незворотною біологічної смерті.
  • Ознаки клінічної смерті: СТОП або фібриляції серця (і, як наслідок, немає пульсу, немає дихання, блакитно шкіри, розширені зіниці очей різко з-за голоду кисню в корі головного мозку і не реагують на світло.

Ураження електричним струмом — важко  реакція на подразнення електричним струмом. В шоці виникнути порушення дихання, кровообігу, глибоке нервової системи та інших систем організму. Відразу після акції фази струму збудження тіла. Не, це реакція на біль, підвищений кров’яний тиск та інші Потім настає фаза гальмування: виснаження нервової системи, знижує артеріальний тиск, слабшає дихання, падає і частішає пульс, стан депресії. Шок може тривати від декількох хвилин до декількох десятків днів, а потім відновлення може відбутися або біологічна смерть.
Порогові значення електричного струму,електрик львів .

Електричний струм різної сили

має різний вплив на людей. Окремі порогові значення електричного струму: весна, порогові струм — 0,6 … 1,5 ма ЗМІННОГО струму, 50 Гц, 5 … 7 ма; Нинішній поріг (струм, викликаючи перехід через людину не подолати, судоми м’язів, в якій кабель затиснута) — 10 … 15 ма при 50 Гц та 50 … 80 ма; порогове значення струму (струм, що призводить до того, що проходить через корпус мерехтіння камер) — 100 ма при 50 Гц і 300 ма при постійному електричному струмі.
Що визначає ступінь електричного струму на організм людини.
Результат поразки залежить від тривалості проходження струму через людину. Із збільшенням часу перебування людини під впливом стресу збільшує небезпеку.
Індивідуальні особливості людського тіла істотно вплинути на результат поразки під струмом. Наприклад,  поговорити з деякими людьми може бути поріг видно для інших. Характер дії поточному однієї і тієї ж сили залежить від маси людини та її фізичного розвитку. Встановлено, що для жінок порогового струму приблизно у 1,5 рази менше, ніж у чоловіків.
Ступень дії струму залежить від стану нервової системи та всього організму. Так, у стані збудження нервової системи, депресії, захворювань (особливо захворювань шкіри, серцево-судинної системи, нервової системи, et al.), І людина отруєних є більш схильними, щоб струм, що протікає через них.
Відіграє важливу роль і фактор уваги.» Якщо людина готова до поразки електричним струмом, ступінь небезпеки значно знижується, а несподіваний удар призводить до більш серйозних наслідків.
Істотно впливає на результат поточної доріжки через руйнування людського тіла. Небезпека особливо висока, коли струм проходить через життєво важливих органів — серця, легень, мозку, — діє безпосередньо на ці органи. Якщо струм не проходить крізь ці органи, його вплив на них, і тільки рефлекси.
Ймовірність попадання менше. Визначено спільні шляху протікання струму через людину, так званих «current loop». У більшості випадків, ціни на електромонтажні роботи контур особою, має праву руку на дорозі — ноги. Однак, по інвалідності більше, ніж за три робочих дні викликає протікання струму вздовж доріжки, руки — рука — 40%, поточної шляху правої руки — ноги — 20%, ліва рука — нога — 17%, інші способи менш популярні.
Що небезпечніше — змінний або електричний струм?
Небезпека залежить від частоти змінного струму. Проведені дослідження показали, що струми в діапазоні від 10 до 500 Гц майже настільки ж небезпечні. З подальшим зростанням частоти струмів асигнувань збільшено. Різке падіння небезпека ураження електричним струмом людей, які спостерігаються в діапазоні частот до 1000 Гц.

Постійний струм

менш небезпечні і пороги його в 3 — 4 рази вище, ніж в ЗМІННОГО струму 50 Гц. Однак, якщо контур розрив СТРУМУ нижче порогу у випадках відчувається біль, викликану струмів. Рецепти на менш небезпечну DC порівняно з дійсної змінної в напрузі до 400 ст. В діапазоні 400 … 600 в постійного СТРУМУ і загрози AC 50 Гц практично ідентичні, але із зростанням відносного ризику зростання напруги постійного СТРУМУ. Це випливає з фізіологічних дій в живих клітинах.
У зв’язку з цим, струм в тілі людини по різному і залежить від багатьох факторів.