Традиційні рішення електрика

Традиційні рішення
Електрик повинен бути знайомий з тих рішень, для прийняття відповідних заходів під час встановлення обладнання, забруднюючі або враховувати всі чинники при проектуванні нових установок.
Рішення, описані далі, залежить від мети і не лінійних / встановлене обладнання чутливий.
Вони використовують пасивних елементів: реактори, конденсатори, трансформатори та / або ретельно вибрати схему установки.
У більшості випадків метою є зниження напруги сумарний коефіцієнт гармонік в точці навантаження декількох з’єднань (в приладовій панелі).
1.1 Зменшення струмів гармонік нелінійних приймачів
Крім звичайних розчину, який складається з
Проживаючи в non-тривожні обладнання, гармоніки струмів деяких конвертерів можна обмежити шляхом «згладжування» реактор
між їх точки з’єднання і їх входи. Це рішення є особливо найняв випрямлячів з конденсаторів кінцевих передніх: реактор
навіть може бути запропонований в якості опції виробники.
Слово попередження, однак! Хоча це рішення зменшує гармонійні спотворення напруги повного перед реактором, збільшується на клемах навантаження нелінійна.
1.2 Зниження гармонік опір джерела
На практиці це робиться шляхом підключення
порушуючи пристроїв безпосередньо до найбільш потужного трансформатора або вибрати генератор з низьким опором гармоніки (див. додаток i, рис. 1).
Слід зазначити, що переважно, на стороні джерела електрик Львів, використовувати декілька паралельно з’єднаних проводів з меншим перетином, ніж одиночний провід. Якщо ці дроти знаходяться досить далеко один від одного, позірний опір джерело ділиться на кількість проводів, з’єднаних паралельно.
Рис. 1: додавання подальшого реактора або зменшення імпедансу джерела вгору за течією зменшує коефіцієнт гармонік напруги в точці випробуваним.
1.3 Обережно Вибираючи структуру установки
Чутливі навантаження не повинні бути з’єднані паралельно
при нелінійних навантажень (див. рис. 2).
Дуже сильні нелінійні слід найкраще забезпечується, іншого трансформатора СН / пн.
Рис. 2: Y-подібної форми розподілу дозволяє відокремити від імпедансу природних та / або додаткових.
THD
СС РУБ.
Нелінійні навантаження
E
Обладнання нелінійна
Чутливі
Нелінійна Поставка обладнання
«Чисті» енергетичні мережі
а) рішення, щоб уникнути
б) Рішення рекомендовані
Cahier Техніка Schneider Electric. 183 / s. 5
Метою є обмеження струмів гармонік в такій маленькій деталі, як це можна встановити за допомогою відповідних трансформаторів sprzęgających.
Використання Y-підключених трансформаторів основних (без нуля!) З zygzakowata вторинне є цікавим рішенням, так як забезпечує мінімальні спотворення при вторинному. У цьому випадку 3 тис, щоб гармонійні струми не течуть в первинній трансформатора, опір Сс і залежить тільки від вторинних обмоток. Частина індуктивні опір є дуже низьким:
Uccx ≈ 1% і стійкість практично вдвічі в порівнянні з трансформатором ΔY такої ж потужності.
Рис. 3 і розрахунки показують, чому 3к з кутової частоти ω присутні в первинній трансформатора (струм нульового рядка є нульовою).
Струм, що протікає, наприклад, первинною обмоткою 1 становить:
N N
Я —
2 1
1 2
()
де і = т = sin 3к
1 1 (3k)
ΙΙ ω ()
i = = sin 3k t —
4 3
3 3 (3к)
ΙΙ ом
π
десяткове десяткове
десяткове
десяткове десяткове
десяткове
і = sin 3k = і
31
Ιωt
()
звідси
N N
і — і = 0
2 1
13
()
Стосовно пристроїв трифазного струму, деякі замовлення гармоніки можуть бути видалені за допомогою трансформаторів або autotransformatory з числа переміщених вторинних, зокрема, рішення, прийняте для потужних випрямлячів. Найвідоміший з цих груп ланцюгів випрямляч, який складається з двох послідовних або паралельних, з’єднаних мостами, що живляться через трансформатор з двома вторинними, один з Y та іншої послуги електрика Львів підключений. Ця команда дає фазовий зсув 30 градусів між VOLTA-ges двох вторинних.
1.4 Ізоляція гармоніки
Розрахунки показують, що 6 k ± 1 ряд гармонік, де k непарне видаляються з первинного перетворювача. Перші гармонійні складові, які також видаляються вищого амплітуди для k = 1, 5 і 7. гармонік, перші гармонійні коливання виникають тоді 11 і 13. Це властивість може бути узагальнена, збільшуючи кількість випрямлячів та номер трансформатора вторинними або число трансформаторів, вибравши відповідний зсув фаз для кожного вторинні.
Це рішення широко використовується у випадку дуже великих випрямлячі, де розподіл струму в окремих мостів представляє ніяких проблем. Він часто використовується в випрямлячами електролітів (до 72 фаз!).
Паралельно джерела безперебійного живлення (ДБЖ), особливо цікаво, тому що інвертори поділитися струми і вихідні випрямлячі, які оснащують їх поглинати однакових струмів.
1.5 Використання реакторів розстройка
Це рішення полягає в захисті конденсатори, призначені для підвищення коефіцієнта зсуву при установці реактор серії.
Реактор цей розрахована так, що резонансна частота відповідає жодна з гармонік, присутніх.
Типові налаштування частоти 50 Гц основний: 135 послуги електрика Гц (замовлення 2.7), 190 Гц (замовлення 3.8) і 255 Гц (замовлення 4.5).
Таким чином, на основний акумулятор може виконувати свої функції поліпшення коефіцієнта потужності зсуву, в той час як високий опір амплітуди обмежує реактора струмів гармонік.
Ступені включення конденсаторів необхідно забезпечити пріоритет деяких резонансних частот.