Щиток електричний

Щиток електричний
У цьому розділі ми розглянемо склад кру.
Квартира живиться від двох фаз. Один кабель названий фази і другий — нуль. Нейтральний провід заземлений. Однак, помилково вважають, що це безпечно http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/.
Натисніть, щоб фази і нейтрального проводу до загрозливого життя!
В даний час ми будуємо мережу три дроти: фазний провід, нейтральний провід, кабель масовий. Кабель заземлення для заземлення корпусу металеві електрообладнання докладніше про це «Електробезпека». Якщо провід заземлення не вистачає, ці пристрої включають в себе, без заземлення.
Мультимедійний курс Основи Електротехніки та Електроніки.
Компонентами розподільного пристрою послуги електрика Львів
Конструкція розподільного пристрою включає в себе Лічильник, запобіжники (чи машин), вимикач витоків струму.
Лічильник електроенергії призначений для вимірювання споживаної енергії, які повинні бути виплачені в строк. Він підключається безпосередньо до входу, і може бути встановлений у квартирі або на посадку на панелі колективної реєстру. Якщо лічильник встановлений у квартирі, власник повинен забезпечити її захист, в хорошому стані: берегти від ударів і вібрації, щоб не захаращувати підхід до нього, дозволяють легко обмінюватися і читати. Не переносите лічильник без згоди підприємства енергетичного комплексу.
При виявленні будь-яких симптомів лічильника (наприклад, лічильник приводу не обертається під навантаженням або як її відсутність спінінг), необхідно негайно звернутися до представника компанії живлення.
Не можна заважати правильній бухгалтерського обліку в цілях розкрадання електроенергії!
Крадіжки електроенергії становить не менш жахливі, ніж крадіжка. Всі способи крадіжки відомі з енергетичної компанії, тому злодій неминуче буде викритий і засуджений. Що більше. Не всі з цих способів» є достатньо безпечними. Є багато випадків, коли elektrotravmatizma, пов’язані з спробою крадіжки.
Мультимедійний відео курс
Школа для електрика.
Щоб визначити витрату енергії необхідний певний період часу від значення читання, прийнятих на кінець періоду, віднімання вимірювань, виконаних на початку періоду. Десятих кіловат-годину (в червоному полі після коми) відкидаються.
Приклад 1. Кінець Читання — 5124. початкова лічильника — 4975. Споживання електроенергії становить: 5124 — 4975 = 149 кіловат-годин.
Приклад 2. 0047. Попередня лічильника — 9950
Споживання електроенергії будуть: 10047 — 9950 = 97 кіловат-годин.
На етикетці використовуються для боротьби з його передач. Це — кількість обертів диска, що відповідає одному кіловат-годину. Це дозволяє визначити загальну потужність навантаження. Порахуйте кількість обертів диска на якийсь час. Помножити на 3600 і розділити на числа і часу
Приклад 3. передаточне число лічильника: 1 квт / год — 450 обертів диска. Гра виконана 10 обертів на 60 секунд. Потім потужність навантаження будуть: КВТ.
Розподіл струму, потужності, напруги, навантаження, отримуємо:
1330/230 = 5,8.
Запобіжник — електричні пристрої, які виконують автоматичне відключення електричної ланцюга у разі перевантаження або короткого замикання. Дзеркала містить запасний Запобіжник — тонкого дроту і щільно закриває трубу. Вставте розміщене в корпусі з пристроєм для зв’язку — пробка, який вкручений до упору.
Пробки встановлені і фази і нейтрального проводу. З навантаженням запобіжник, коротке замикання нагрівається до температури плавлення і розплавлений метал перериває ланцюг опіки. Після відключення вкладиш необхідно замінити на новий.
Шапки не-дії, до яких припаяні пасти, повинні бути виведені з обігу.
Мультимедійний відео курс «Основи Електротехніки та Електроніки»

Школа для електрика

Машини ті ж функції, як запобіжник, але в порівнянні з ними безліч дій, які більше точність визначення постійного струму спрацьовування і зручність ручного включення і виключення.
Машина відключений через пружину, яка відбулася в положенні перемикання на засувку. Рішення в цих машинах-це електромагнітні або елемент  який буде запущений у разі перевантаження і короткого замикання, ціни на електромонтажні роботи звільняючи фіксатор.
Поширені машини . Щоб їх встановити картридж запобіжників дзеркалі. Машина має дві кнопки, для включення і виключення. Щоб увімкнути пристрій при включенні автоматично відключається, необхідно спочатку натиснути на кнопку інвалідності . Подібний ефект також важливо і в інших типах машин (наприклад, «закладці» перевести в нижнє положення).
Машини і запобіжники характеризуються номінального струму. Це — максимальний струм навантаження, забезпечуючи їх безперервну роботу. Струм Машина або запобіжник повинен бути підібраний у відповідності з максимальним рівнем струму навантаження в своїй квартирі. Коли завищений струм захист не може бути впевнений. Після мало  це буде занадто викликати, що подорож.
Спосіб визначення струму зарядки через лічильник мають зазначені вище значення.
Мультимедійний відео курс Основи Електротехніки та Електроніки»
Школа для електрика:  електрика для чайників
Це необхідно для того, щоб враховувати лише ті пристрої, які працюють у режимі реального часу. Таким чином, деякі струм навантаження округлюється до найближчого номінального стандарту.
Рекомендується струм — 10 а.
Не замінюйте вставку  проводове!
НЕ коротке замикання затискачів машини!
Переконайтеся в тому, що виявиться пробка (відокремлений машин), напруга в квартирі не вистачає!
Пристрій залишкового струму (RCD), призначений для автоматичного відключення живлення в мережі від в контакт з людиною, під навантаженням, а також у разі збою в мережі та електрообладнання. Це пристрій дуже рекомендується на додаток до існуючих засобів захисту. RCD установки, повинні відповідати