Проводка у квартирі

Проводка у квартирі
В сучасних будівель, електромонтаж квартира, як правило, зроблені з алюмінію, дроту розділ 4 квт. мм. Продуктивність установки складає близько 10 а.
Як згадувалося в розділі 3, це повинно бути струм запобіжника або вимикача. Цей струм відповідає максимальній ємності інструменту включений — 2300Vt (230 × 10). Тому для мультимедійних пристроїв і відео курс Електроніки.
Школа для електрика і звичайно тут.
Значна потужність (електричні, кондиціонер, великі радіатори і т. д.) на квартиру кру повинен підготувати окрему мережу повинна також встановити окремі розетки, окремий пристрій розподілу живлення для кожної одиниці та константи закон розподілу електроенергії між пристроями комутації.
Дроти проводяться у відповідності з діючими нормами. Якщо є кілька підключень в одній квартирі кожна машина повинна бути оснащена напис з назвою документа про приєднання.
Не вступайте в себе прокладки або реконструкції установки. Ця робота може виконуватися тільки кваліфікованим електриком.
Електричні кабелі повинні бути захищені від пошкоджень. Перед молотком цвях у стіну, переконайтеся, що в даний момент немає в проводці (проконсультуватися малюнок або перевірити за допомогою спеціального приладу).
Якщо квартира заповнена водою, слід негайно видалити мережу квартири і включити лише тоді, коли стіни будуть повністю сухими. Сама подорож потрібно робити разі виникнення надзвичайної ситуації або надзвичайної ситуації повінь, нещасні випадки технологічні тощо.
Розетки призначені для включення в електричні прилади до мережі. Підключіть пристрій повинен відповідати розетки електромережі, а струм не перевищує номінальний струм розетки. Розетка повинна бути добре закріплена і не мають видимих пошкоджень, дим, горіли контакти. В іншому випадку його необхідно замінити. Курс Електроніки.
Перед використанням роз’єму, переконайтеся, щоб висушити руки, і взуті у сухих черевиках. Якщо електричне пристрій має перемикач, він має бути використаний, щоб вимкнути цей параметр, а потім витягнути вилку. Включення в зворотному порядку.
Після вимикання пристрою, можна тягнути за шнур. Тримайте роз’єм, з одного боку а з іншого боку вийняти вилку.
У разі необхідності і на короткий час, і використовувати подовжувачі. Не використовуйте подовжувачі для дому, так і розширення, які пошкоджено покриття. Пошкоджений кабель розширення не повинно бути ремонтувалися і відсторонений від роботи. Подовжувач підключений до пристрою, а потім до розетки. Вимикання в зворотному порядку послуги електрика львів.
Після їх використання слід переконатися в тому, що роз’єм не перевантажений повного навантаження. Це вигідно, щоб не використовувати T і спліттер, оснащений шнур і перемикач.