Побутові електроприлади

Побутові електроприлади
Ваша квартира-це широкий вибір пристроїв, і їх число зростає з кожним роком. Всі пристрої можуть і повинні застосовувати більш ефективні, економічні і, що саме головне, безпечно. Для цього треба знати деякі загальні правила.
Спробуйте видалити з експлуатації застарілого обладнання. Сучасні пристрої зручні у використанні, більш потужні і, як правило, більш економічно вигідно.
Важливо те, що пристрій можна придбати, своїх потреб. Щоб це зробити, необхідно враховувати склад сім’ї, спосіб життя, кількість дітей, частоти використання, і т. д, і лише потім вирішити, які риси характеру повинен мати пристрій, який ви хочете купити.
Рекомендується, щоб аналізувати і порівнювати витрата енергії на різні пристрої, для яких дані є, як правило, знайти на заводській етикетці або в прикладеній інструкції з експлуатації і послуги електрика львів.
Переконайтеся, що дроти і захисні пристрої у квартирі придатний до установки на пристрої, придбані.
Перед включенням пристрою уважно ознайомтеся з інструкцією щодо його експлуатації!

Радіатори

Порівняльні характеристики деяких радіаторів.
Рефлектор. Складається з одного або більшої кількості елементів опалювальних і відбивача. Енергія передається через відбивач випромінювання («дзеркальне») в напрямку, в якому елемент повертається. Споживана потужність — 1200 — 3200 вт. Перевагою цього пристрою є його відносна дешевизна, а також, починаючи відразу ж після відтавання.
Але фари мають кілька недоліків:
Teplo відноситься тільки до однієї сторони, кімната нагрівається повільно.
Температура Vysokaya може призвести до об’єктів вогню в центрі відбивача.
Температура Vysokaya і недостатньо нагрівальні елементи, кришки є загрозою для дітей.
Нагрівач.
Повітря проходить через отвори в корпусі з підігрівом спіралі (один або кілька), і розділені вентилятор. Споживана потужність — 1000 — 3000 ват.
Як правило, пристрій має термостат і перемикач режимів (змінює кількість спіраль входить в комплект поставки). Пристрій є безпечним, так як спіраль надійно захована. Влітку можна використовувати як вентилятор. Обігрівач через примусової циркуляції супер електрик швидко і рівномірно прогріває приміщення. Недоліки інструменту.
Потік повітря і шуму при роботі може створювати неприємні відчуття у чутливих людей.
Нагрівач. Повітря проходить через отвори в нижній частині пристрою, нагрівається котушки і виходить нагору. Споживана потужність — 500 — 3000 вт. Це пристрій безпечно і може бути встановлений в садок. Вона також має термостат і перемикач режимів. Однак, порівняно з повітряно-опалювальний агрегат більш повільно нагрівають приміщення. Радіатор посухи і повітря в приміщенні.
Обігрівач масляний. Містить нагрівальний елемент (один або кілька), які нагрівають масло в замкнутій системі. Стикається з радіатора нагріває повітря в приміщенні. Споживана потужність — 2000 — 2500 ват. Пристрій повністю безпечно, перемикач режимів роботи і термостат. Тепло розподіляється рівномірно у всіх напрямках, а повітря в приміщенні сушить. Недоліками пристрої є важкі, відносно висока вартість, повільний обігрів приміщення.
Як економити енергію при використанні радіатора.
1. Уникайте витоків тепла. Важливо, щоб отримати зручне відповідності вікна і двері в номерах, які повинні виключити прогалини між вікна, рами, двері та дверної коробки. Проникнення повітря через зазор призводить до втрати тепла, а, отже, збільшення споживання енергії.
2. неопалювані порожні номери.
3. В зимовий період рекомендується підтримувати температуру в кімнаті 18 — 20 ° C, при умові, що людина в квартирі, одягнені в зручну одяг, що відповідає сезону. Якщо радіатор не має термостат, температура повітря в приміщенні може бути помітно на термометр, встановлений на стіні. Терморегулятор дозволяє встановити необхідну температуру в опалювальному приміщенні. Він відключає прилад, як тільки температура
досягає певного значення, і ціни на електромонтажні роботи автоматично включається, коли нижче певної температури.
4. Необхідно забезпечити вільний потік нагрітого повітря з пристрою у всіх приміщеннях (особливо у разі використання повітряно-опалювальний агрегат). Не використовуйте для сушки одягу, не захаращувати його з різних предметів.
Не слід ставити поруч з обігрівачем і матеріалів, горючих або легкозаймистих предметів!

Холодильник

Потужність цього пристрою є відносно невеликий, але його можна вживати в їжу достатню кількість електроенергії, працює безперервно 24 години на добу. Щоб економити енергію, дотримуватися рекомендації.
Камери, гучності Vybirayte купити холодильник у відповідності з необхідну кількість продуктів, щоб зберігатися в ньому.
Місце встановлення приладу, повинні бути віддалені від джерел тепла і захисту від впливу сонячних променів.
Для забезпечення повної ізоляції рекомендується закрити двері щільно і періодично перевіряти ізоляційні гумові прокладки. Odkształcone розпірки призвести до проникнення зовнішнього теплого повітря в камеру що в свою чергу тягне за собою збільшення споживання енергії. Відкрити двері як можна рідше і тримати їх відкритими протягом тривалого часу.
До задньої стінки холодильної камери, покриті пилом. Вільний потік повітря навколо пристрою.
покладіть в холодильник гарячих обідів. Очікування на їжу для охолодження до кімнатної температури.
Термостат — 5 ° — 7 °.
Розморозьте і вимийте холодильник. Накопичення льоду, значно збільшує витрату енергії. Використовуйте оцет, розведений у воді — це допоможе позбутися запаху. Перед розморожування, зниження температури в морозильній камері. Це дозволить продукти залишаться холодними протягом тривалого часу після вилучення з морозильної камери.
Камера рекомендується заповнити, принаймні, дві третини його потужності, яка забезпечить його ефективної діяльності. З іншого боку, не слід ставити занадто багато їжі, тому що це необхідно для того, щоб забезпечити вільний приплив повітря в камеру.

Пральна машина

Пральна машина — один з найпопулярніших електричних приладів, без яких важко уявити собі наше життя. Це так просто — r нижня білизна, налити миючого засобу, влити в м’які тканини, натисніть кнопку, і через деякий час ми отримали чисті приємно пахнуть простирадла. Важливо знати, що не всі пральні машини ж або аналогічні вимогам миття в різних сім’ях. Тому, перш ніж купити пральну машину, слід визнати:
Cвою сім’ю. Чим більше сім’я, тим більше повинна бути потужність приладу і кількість його направленням пральні галузі.
Проходження обертання. Вибрати автомобіль з більш високою швидкістю обертання, так як він вище, волосся миючих одягу.
Машина енергії, води та миючих засобів. Останні моделі пральних машин більш економічні.
Сучасна пральна машина споживає більше ніж 10. Це не можуть бути враховані в загальній мережі квартири. Підготовка Фондом пральної машини включає в себе виконання ущільнення окрему машину, монтаж проводки, 16 і слот три полюси.
Наведені нижче поради допоможуть Вам заощадити електроенергію при використанні пральної машини:
лежав в баку не більше і не менше, ніж кількість прання, для яких вона призначена. Перевантаження, а також марнотратними niedoci вираження. Крім того, якість погіршується, та миття.
Rekomenduetsya використанні програма з попередньої промивки тільки для дуже забрудненої білизни. Без попередньої промивки економить близько 20% електроенергії.
Inos при температурі води (60 ° 90) замість дозволить Вам заощадити близько 25% електроенергії. Тому, якщо прання не дуже забруднений, має сенс для миття в більш низькій температурі.

Газова плита

Електро-газова плита, а також пральна машина вимагає окремої установки, укладання установки 16 машини і слот три полюси. Рекомендується, щоб віддати перевагу диск не такий потужний, але зроблені за сучасною технологією, — це дозволить заощадити енергію.

Сковорідки

Повинен відповідати діаметр пальника.
Повинен мати гладку нижню і відповідні кришка закрита
Приготування на сковороді не повинно бути багато води.
Вода доходить до кипіння в каструлі, рекомендується зниження температури на необхідному рівні, щоб продовжити приготування.
До закінчення варіння, рекомендується вимкнути пальник, а його повільне охолодження забезпечить достатню кількість тепла, щоб завершити приготування.
Спробувати кухні, як мало, як це можливо, щоб підняти кришку, яка зберігає тепло електрик львів і запобігає надмірне споживання енергії та скорочує час приготування.
В скороварці заощадить вам час і енергію.
Попередньо опалення печі, якщо вона не потребує рецепта лікаря;
Відкрити дверцята духової шафи, т. к.

Освітлення

Освітлення приміщень повинні відповідати вимогам санітарних норм. Слабкий світло, шкідливо. Наприклад, не слід вимкнути лампу, освітлюючи приміщення тільки лампи, вимкнути світло повністю, під час перегляду телепередач і так далі. Елементом освітлення підбирається в залежності від того, де він знаходиться і функції, покладені як правило, локальний, декоративний. Виберіть потрібний тип і потужність ламп, забезпечить ефективне та економне використання електроенергії.