Перетворювач напруги

Поточне перетворювача джерело Цей конвертер працює як генератор рубані нинішнього «». Досить великий пасивний фільтр для відновлення синусоїдальний струм на стороні мережі (див. рис. 10). Цей тип датчика використовується в спеціальних застосувань, наприклад, для доставки дуже добре регульований струм DC.
«Перетворювач напруги» Принцип реалізації
Його простота розгортання означає, що схема на послуги електрика рисунку 11 є одним найчастіше вибирають (як у випадку деяких систем MGE UPS). Цей графік використовується принцип генератора напруги.
З точки зору джерело, перетворювач повинен працювати як опір (синусоїдальні) i1 і у фазі E1 (DPF = 1). Керуючи транзистор Т, сили контролера iL відстежувати синусоїдальний тип посилання з подвійною хвилею спростування. Форма i1, тому обов’язково синусоїдальний і знаходиться у фазі з e1. Крім того, в цілях підтримки напруги Vs від номінального значення на виході, регулятор регулює середнє значення IL.
Рис. 11: однофазний схема аналогом нинішнього ШІМ.
iL
Енергетична мережа
L
Я
т
+ І
— І
iL
Замовити Макс. contrib. Типові значення виміряних як% I1 без значення єдності PF як в IEC 02.03.1000 випрямляч (Uccx = 1%)
3 14,65% 8,03% 81% 5% 52% 7,26% 2,94 7 4,90% 3,15% 24% 9% 6% 2,55 11 1,65% 2,10% 1,09% 7% 13% 6% 1,34% 1,07
а) Форма Час
б) поділ Spectral
Рис. 13: Струм вгору від «чистого» однофазного випрямляча (2,5 ква — типу PULSAR-PSX).
Рис. 12: Еволюція струму iL порівнянні з посиланням.
Малюнок 13 показує криву часу і спектр гармонійних складових струму, споживаного від випрямляча єдності PF 2,5 ква. У цьому випадку транзистор MOS, а частота перемикання дорівнює 20 кгц.
Транзистор Т (як правило, з використанням технології MOS) і світлодіод, D утворюють модулятор напруги. Напруги (u) рухається таким чином, від 0 до Vs з того, що транзистор Т, увімкнено або вимкнено. Коли транзистор Т, що проводять струм в реакторі L може збільшуватися, а напруга V позитивна, а у = 0.
Стосунки тоді: di
dt
e L
0 =>.
Коли транзистор Т вимкнений, струм в L зменшується,
за умови, що Проти більше, ніж v, так, щоб: — ді
dt
=
e — Vs L
0 <. Для цього необхідно виконати умову, напруга Vs може бути більше, ніж імпульсна напруга v, тобто значення, ефективна напруга змінного струму, помножене на r. Якщо ця умова виконана, то струм L може бути збільшена або зменшена у будь-який час. Еволюція пояс струму L може бути примусово через електрик Львів моніторинг, відповідно, включення і вимикання транзистора T. Фігура 12 показує еволюцію нинішнього iL по відношенню до значень контрольної. Чим ближче вони моменти перемикання T (частота комутації висока tj), менше помилки IL порівнянні з посиланням синусоїда буде. В цьому випадку струм iL знаходиться дуже близько до випрямленою синусоїди струму сигналу, а лінія струму i1 завжди синусоїдальний.
т
у
я
т
Посилання та iL
Cahier Техніка Schneider Electric. 183 / 11 стор.
Гармоніки струму, споживаного сильно ослаблений порівняно з блоку живлення, імпульсного, який не використовує «єдності PF спростування» стратегії управління, а їх рівень нижче стандартних вимог. Фільтрація U20 замовлень кгц легко і недорого.
Кола трифазного струму
Базова конфігурація системи представлена на рисунку 14.
Ми визнаємо макет на малюнку 11 реакторів, розміщених до випрямлячів. Принцип дії такий же. Система моніторингу контролює кожне плече харчування і примусово послуги електрика Львів струм, споживаний на кожному етапі відстежувати синусоїдальний посилання. В даний час не має трифазний єдності PF зарядні пристрої на ринку як додатковий вартість висока. Зміни можуть, проте, застерегти, стандартів, їх використання.
Рис. 15: однофазний схема аналогом нинішнього ШІМ.