Пасивні фільтри гармонік

Пасивні фільтри гармонік
В цьому випадку відрізняється від вище того, що конденсатор в ряду, в реакторі для отримання налаштування даної гармоніки частоти. Ця команда поміщає паралельно на цій установці має дуже низький імпеданс для налаштування його частоти і працює в якості короткого замикання гармоніки, про який йде мова. Кількість команд у різних налаштування частоти можуть бути використані одночасно для того, щоб видалити кілька рядів гармонік. Пасивні фільтри сприяти reactve компенсації енергетичної установки.
Принцип цей, здавалося б, простий, проте вимагає послуги електрика Львів точної роботи установки, так як, незважаючи на фільтр діє як коротке замикання на необхідній частоті, існує можливість ризику резонансної реактори електричної мережі на інших частотах, і, отже, підвищена раніше не клопітно рівні гармонік до його установки (див. розділ «Техніка» Cahier немає. 152).
2 Єдність PF випрямлячі та активні кондиціонери гармонік
2.1 Запровадження
Попередній глава огляд методів та відповідних пасивних систем, що використовуються для зменшення гармонійних перешкод. Ці системи всі зміни імпедансу, опір приладів або викликати заперечення деяких струмів гармонік. Інші засоби моніторингу імпедансу доступні (які не зважився терміном «розумний»!), Які використовують перетворювачі з дедалі більшої ефективності через постійне зростання можливостей складових потужності напівпровідникових (див. таблицю на рис. 4).
IGBT дозволили промисловий розвиток з перетворювачів силової електроніки в змозі гарантувати відсутність перешкод у точках загального приєднання (єдності коефіцієнт потужності спростування) і компенсації гармонічних електричних мереж (активне компенсації гармонік).
c Unity PF ректифікації техніка, що дозволяє перетворювачі для поглинання струму дуже схожий на синусоїдальної хвилі з, крім того, фактор фазового зсуву поблизу пристрою: дуже цікавий метод повинен бути застосований зі збільшенням частоти.
c Активна компенсація гармонік активна маска гомологія є пристроєм, за допомогою принаймні одного статичного перетворювача для виконання функції «компенсації гармонік». Цей термін загальний спосіб насправді включає в себе широкий спектр систем, виділяють:
v-число перетворювачів, застосовуваних і їх режим підключення,
проти їх тип (джерело напруги, джерело струму),
v глобальні режими управління (нинішні або компенсації напруги),
v можливі асоціації з пасивних елементів (або навіть пасивних фільтрів). Єдиною спільною рисою між цими активних систем є те, що всі вони генерують струми або напруги, які виступають проти гармонік, що генеруються нелінійних навантаженнях. Найбільш інтуїтивний досягненням показано на малюнку 5
який зазвичай відомий як «бічний» (або «паралельно») топології. Це буде детально розглянуто в пункті 3. «серіал» тип активні валків гармонік (рис. 6) будуть перераховані тільки в якості
Рис. 5: «клапани типу» активний кондиціонер послуги електрика гармонік генерує гармоніки струму, який скасовує гармонік струму на стороні мережі живлення.
Технологія V F (кгц)
Транзистор MOS 500 50 50 1200 600 2 IGBT біполярних 1200 600 10
Тиристори GTO 4500 2500 1
Рис. 4: Загальні характеристики напівпровідникових матеріалів потужністю перетворювачів.
Енергетична мережа
Активний кондиціонер гармонік
Навантаження (s)
Енергетична мережа
Активний кондиціонер гармонік
Навантаження чуйний (e)
Рис. 6: «Тип серії» активний кондиціонер гармонік створює напругу гармоніки, які гарантує синусоїдальні напруга на клемах навантаження.
нагадування про те, як це використовується рідко. Його завданням є можливість підключення чутливого навантаження на порушення енергетичної мережі шляхом блокування джерел напруги гармоніки вгору за течією. Однак, як показує практика, ця методика компенсації гармонічних «вгору» це мало цікаво, тому що:
v «якість» енергії в точці загального приєднання є задовільним, в більшості випадків,
v вставки компонента в режимі «рядовий» не легко (наприклад, струму короткого замикання витримати)
v є більш корисним для дослідження реальних причин перебоїв напруга в мережі (гармоніки джерела струму).
Серед численних гібридних варіантів ми будемо концентруватися на «послідовний / паралельний» типу, що з’єднує фільтрація активного і пасивного (див. рис. 7), який є дуже ефективним рішенням для скасування гармонік низкою великих перетворювачів силової електроніки.
Однак цей «Cahier Техніка» не має на меті комплексне і навмисно не вирішить лікуванні багатьох топології. Так, оскільки всі інші системи є лише відмінності в тому ж мотивом і через основні рішення, описані в цьому документі.
Перш ніж ми перейдемо до опису єдність випрямлячі PF електрик Львів і активні кондиціонери гармонік в деталях, слід зазначити, що існує певна схожість технологічна між цих двох пристроїв, а саме:
c коли стратегія управління з містка prostowniczego (що включає, наприклад, етап BOOST) наноситься контур струму зменшується лише його основному, це так звані єдності PF спростування і випрямляч каже, що «чистий»,
c коли струм посилання, які використовуються для цієї перевірки є (наприклад) дорівнює вмісту гармонійних складових струму, споживаного через третю сторону без навантаження лінійного, випрямляч скасування всіх гармонік в точці загального приєднання:
Рис. 7: «Серія / паралельний» фільтра » для гібридних автомобілів.
Рис. 8: єдність та активного випрямляча PF Кондиціонер гармоніки.
Навантаження (-а) нелінійна
Пасивний фільтр (y)
Активний кондиціонер гармонік
Енергетична мережа
) випрямляч Єдність PF
б) Активний кондиціонер гармонік
Енергетична мережа
Навантаження
Перетворювач
Обробка управління
Енергетична мережа
Обробка управління
Нелінійні навантаження
Перетворювач
відомий як активний кондиціонер гармонік. Так що сама топологія харчування в змозі задовольнити ці дві потреби, які без перешкод і компенсації гармонік. Тільки відрізняється стратегія управління (див. рис. 8).
2.2 Єдність PF випрямлячі
Або випрямлячів, зарядних пристроїв, приводів змінної швидкості для двигунів постійного струму, або частотні перетворювачі, пристрої безпосередньо від мережі завжди «випрямляч». Цей елемент, а в більш загальному підніжка (харчування і управління) визначає гармонійні поведінку всієї системи.
Принцип єдності PF ректифікації (однофазних)
Він складається з змушуючи споживання струму синусоїдальна. Випрямлячі Єдність PF нормально використовувати PWM (Pulse Width Modulation) метод переключення. Дві основні категорії залежно від того, чи були виявлені випрямляч працює як джерело напруги (найпоширеніший випадок) або джерела струму.
Каталізатор C джерело напруги в цьому випадку перетворювач сили виступає в якості бек-elektromotoryczna («синусоїдальні напруги
генератор «) від мережі змінного струму (див. фіг. 9), а синусоїдальний струм досягається за рахунок введення в реактор між мережею живлення і джерелом напруги. Напруга модулюються за допомогою циклу регулювання, спрямованих на підтримку струму максимально близько до бажаного ходу синусоїди напруги сигналу.
Навіть якщо інші нелінійних підвищення напруги сумарний коефіцієнт гармонік електромережі, регулювання може бути використаний для малювання синусоїдальний струм. Частота низькою залишковою гармонік частоти модуляції та її кратні. Частота залежить від можливості напівпровідників, які використовуються (див. рис. 4).