Падіння напруги va провокувати

Були відзначені наступні під час короткого замикання на вторинній трансформатора, підключеного до комунальників:
падіння напруги va провокувати, поміж іншими проблемами, уповільнення двигунів,
v, коли несправність була очищена, струм, споживаний двигунами виріс до рівня в-rush, що виробляють значні перепади напруги і неадекватні моменти n для деяких двигунів, електрик Львів які зайшли в глухий кут або обходу.
Двигуни можуть тільки тоді, коли несправність є досить коротким.
Мета дослідження c
Коротке замикання, як правило, здається, пристроїв захисту трансформатора (відкриття вгору за течією і вниз за течією вимикачів). Метою є визначення максимального часу очищення, який забезпечує динамічну стабільність мережі.
C Результати дослідження
Криві напруги і швидкості показують, що стійкість мережі забезпечується для трифазного короткого замикання на вторинній обмотці трансформатора, коли захисні пристрої знаходяться в менш, ніж 300 мс.
4.6 Гармоніки
Гармонійні застосовуються в основному електричні мережі живлення навантаження, нелінійні, що представляють високий рівень потужності по відношенню до джерела і конденсаторів.
Всі мережі AC виникнути певні спотворення струму і напруги синусоїдальних сигналів з-за види навантажень та / або джерел.
Гармонійні забруднення мережі кількісно шляхом спотворення сигналу, перетворений в спектрі (амплітуди і фази) з основним (50 або 60 Гц) і замовлень гармонік (ще всю замовлень число), з яких можна зробити висновок:
c-сумарні гармонійні спотворення (THD) струму і напруги, який вимірює значення ефективної спотворення по відношенню до основної,
c законодавчих актів, що регулюють комбінацію значень гармонік по відношенню до амплітуді і фазі.
Голи
Мета вивчити реакції мережі на гармонік:
c виявлення ситуацій ризику, які можуть призвести до пошкодження або підвищення температури в деяких пристроїв, передчасне старіння, розлади електромагнітні або механічні,
c потім визначити заходи, необхідні для контролю, вміст забруднюючих речовин на допустимому рівні, щодо стандартів (пристрою, установки, доставки).
Ці заходи включають в себе: c позначення ціни на електромонтажні роботи
забруднюючих вантажів, c оцінка рішень фільтрації, c відповідні розміри установки, c оптимізацію архітектури системах.
Явища і походження
Різні електричні явища, пов’язані з присутністю гармоніки виникають у мережі, через механізми взаємозалежні:
c генерація гармонік струму і напруги джерел, забруднюючих вантажів,
c впливу забруднюючих речовин в безпосередній близькості від джерел забруднення,
c поширення гармонік у мережі з ефектами, вироблених на всіх навантажень,
c склад бруду на всіх точках мережі в будь-який час,
c можливе збільшення забруднень з допомогою резонансного контуру (плагіни), якщо вони присутні конденсатори (довгі лінії, корекція коефіцієнта потужності).
Гармоніки мають кілька причин:
c нормальній роботі мережі, в результаті дії процесів і вимог, у тому числі дії забруднюючих вантажів при різних швидкостях, запуску або зупинки інших навантажень,
c структури електричної мережі, включаючи рівні напруги відділення домішок і чутливих вантажів, високої потужності джерела забруднюючих навантаження і конденсатори.
Ефекти і рішення
Забруднення це проявляється, електрично кажучи, основні види несправностей, перелічених нижче.
c прямого джерела забруднення
Навантаження струм складають переважну більшість пристроїв, що викликають гармонік. Вони вважаються «не лінійні», так як споживаний струм не має сам процес, як напруга живлення. Кожен тип навантаження має специфічний спектр гармонік.
Існує безліч пасивне (зварювальні апарати, печі дугові лампи) і навантаження з електронним приводом, які все частіше використовуються (приводи змінної частоти, регулятори та керуючі пристрої, ДБЖ і пристрої з блоками живлення імпульсний).
Напруга і потужність є діапазони цих пристроїв дуже широкий, починаючи від невеликих пристроїв для домашнього господарства (LV, кілька десятків ватів) для великих навантажень промислових підприємств (HV, десятки МВТ).
Забруднення напруги через конструкції котушок магнітних ланцюгів пристроїв (електричних машин, трансформаторів).
Обмеження гармонік, викликаних вантажу можливо в якійсь мірі, через перемички 12, перетворювачів імпульсів малюнку синусоїдальний сигнал, згладжування котушок і вбудованими фільтрами.
c прямі наслідки забруднення вантажу
v струми гармонік викликають явища, що виникають енергетичні бродячих додаткових втрат, підвищення температури і енергії. Цього можна уникнути шляхом влаштування надмірною величиною згідно коефіцієнтів зниження номінальних параметрів, зазначених у стандартах оснащення.
Спотворення напруги, викликані проти гармонік порушує функціонування електронних пристроїв (наприклад, зсув по часу нуль проходження хвилі посилання).
v Продукт гармонік також механічні (шум, вібрація) електромагнітні (низькі струми, постраждалих від великих струмів) ефекти (електромагнітна сумісність — ЕМС).
Результати c передачі гармонік розповсюдження, посилення і додавання.
v Навантаження малюнок гармонійні струми ввести послуги електрика Львів перешкоди в мережі, а функція імпедансу зустрічав. В результаті Порушення поставляється для навантаження в мережі.
v Крім того, наявність конденсаторів може посилювати забруднення, викликані резонансної (контур plug) складається з конденсатора паралельно індукторами Network).
v В безпосередній близькості від власного, кожен забруднюючих навантаження страждає від негативних наслідків власних гармонік.
Нарешті, в кожній точці мережі вектору складу різних гармонік справляє також вплив його на весь час. Практично кажучи, гармоніки підсумовуються за допомогою стандартних методів, що враховують фактор не одночасності (IEC 60871).
c ці Критерії є кількісно норм і правил, залежно від рівня спотворень.
В цілому, ситуація вважається серйозною, коли THDU досягає 5% і є деякі труднощі виникають вище 10%. Тому media договору зобов’язуються надати напруги в рамках даного рівня THD і користувачів, необхідно обмежити струми гармонік порушених. Практично кажучи, ситуація ризику оцінюються відповідно до критеріїв, що використовуються для живлення і забруднюючих вантажів і конденсатори.
c Є кілька методів, щоб обмежити ризик: v збільшити потужність короткого замикання джерел, проти окремих вантажі чутливі від забруднювачів, v установка antiharmonic дроселі (конденсатори
захищений від перевантажень гармонік),
v встановлення пасивних фільтрів (гармоніки потрапили в областях з низькою індуктивності),
v встановлення активних фільтрів (гармонійні нейтралізуються шляхом введення гармонік в опозиції фаз).
Внесок у дослідження
Мета дослідження є забезпечення правильної роботи установки при завантаженні гармонійні включені:
Розрахунок c перешкоди, з урахуванням спектра забруднюючих речовин (амплітуд і фаз, правил, що регулюють склад і розмноження),
c оптимального розрахунку фільтрації,
Розрахунок c пристрою надмірною величиною (стан рівноваги і минуще обмеження гармонік),
c аналіз схем експлуатації мережі в різних режимах роботи (нормальної і знижений для підключення зовнішніх джерел, що забруднюють і навантажень),
c аналізу чутливості важливих параметрів (наприклад, електрик Львів зміна значення елементів електричних мереж, в залежності від точності, температури тощо).
Приклад
Цей випадок береться з дослідження на тему дизайну заводі з дугового печі постійного струму і батареї конденсаторів для корекції коефіцієнта потужності (див. рис. 11). Випікати повертає гармонійних весь номер (випрямляча), накладені на спектр DC (нестабільної дуги).
c Мета дослідження конденсаторів утворюється контур штекера з котушок системи (antyrezonansowe, третього ряду), в результаті надмірно високого рівня THD (18,5%). Це необхідно для розрахунку фільтрації, які зменшують коефіцієнт гармонік до прийнятного рівня.
c Результати дослідження Монтаж конденсаторів в трьох пригнічується резонансні фільтри (налаштовані на замовлення 3, 5, 7) змінює
Спектр імпедансу мережі і зменшує напругу для THD прийнятного значення 3%.
Фіг. 11: Дослідження гармонік для металургійного заводу (схема і спектрів).
225 кв Pscn = мережу 6000 МВА Psc хвилин = 4800 МВА
Кабель 63 кв L = 1000 м, S = 1000 мм2
140 МВА електродугова піч
225 кв / 63 кв 170 МВА s = = 12,5% Usc
63 кв шини
Фільтри гармонік
50
100
150
Без фільтра, змоченою фільтром
Опір, як видно через навантаження
Опір спектру дії, як випливає з 63 кв рейок.
Ток-Привид печі.
Ом
2468
10
20
30
Підсилювач
510
Цієї гармоніки
Цієї гармоніки
4.7 Перенапруги
Перенапруження застосовуються для всіх електричних ціни на електромонтажні роботи мереж, які, однак, розрізняються залежно від їх схильності топології рівня напруги, типів пристроїв, що використовуються і режимів роботи.
Експлуатація мережі ЗМІННОГО струму завжди підлягає напруги перешкод у вигляді піків напруги за межі, встановлені стандартами або специфікації.
Перенапруги в мережі, визначають амплітуду та форму хвилі, і під час дії перешкоди:
c коефіцієнт напруги, відношення амплітуд пікового напруги і rms робочого напруги
c безперервне синусоїдальна напруги (при частоті живлення) протягом тривалого часу (більше години),