Найбільш часті причини електричних травм

Найбільш часті причини електричних травм
1. Торкніться або йде недопустиму відстань до життя частини під напругою. В свою чергу, свою чергу, причинами є:
кабельної продукції, встановлення електрообладнання;
недбалість, недосвідченість, незнання користувача;
дітей, електричних, їх спокуса;
через тимчасово відключена мережі частині активів, якщо не будуть прийняті всі заходи для закриття мережі; непослідовність у діях (в тому числі передчасних струму).
На ліквідації цих причин, перерахованих вище. Нагадаємо: в тому числі сполук, продуктів і пристроїв, в хорошому стані установки, як вони працюють. Майте на увазі, тут що, доторкнувшись до жорсткої частини активних не може, навіть після відключення від. Вам потрібно більше тестів напруга спеціального пристрою (СВІТЛОДІОД).
2. Торкніться металевого корпусу пристрою, коли він був під впливом стресу через пошкодження ізоляції.
У промислових установках рішенням є заземлення конструкції. Однак, в більшості випадків, квартири заземлення відсутнє дроту. Використовується як засіб для захисту підлоги, виготовлені з ізоляційних матеріалів (дерево, лінолеум, тощо). Тому електричне пристрій в металевому корпусі можна встановити тільки на цьому поверсі.
Не слід намагатися виконати контур заземлення навколо будинку!
Не використовувати як заземлення дроту!
Не слід використовувати в якості основи для різних повідомлень (вода, каналізація, газ, опалення)!
Поставити пральну машину на достатній відстані від спілкування!
Якщо ви помітили, що пристрій «хитрощі» негайної відміни їх застосування. М
Як звільнити потерпілого від дії електричного струму
Якщо жертва знаходиться під впливом струму, необхідно, насамперед, для того, щоб вжити заходів, щоб звільнити його від контакту з проводом.
Надання допомоги має забезпечити їх власної безпеки, слід пам’ятати, що жертва перебуває в такий струм випадки диригент і торкніться його як небезпечного речовини, в якості джерела енергії. Якщо не можна швидко вимкнути струм (вимикач або вимикач і від’єднати, відкрутити пробку), необхідно snipping tool дроту (AX) з nieprzewodzącego сухою дерев’яною ручкою або стрижки із захисною ізоляцією на ручці, стоячи на сухий плиті, пучок сухого одягу, і т. д
Якщо це неможливо, необхідно, щоб витягнути потерпілого або підняти його з підлоги, Суха неметалевих предметів (палиця, дошка, мотузка), або вручну, загорнутий в nieprzewodzącego матеріалу, не торкаючись відкритих частин тіла.
Якщо жертва впала дроти, що звисають кінець, треба його застосування або витягти постраждалого з гідом, діючи таким же чином.

Перша допомога

Якщо потерпілий знаходиться без свідомості, стан, але дихання і пульс є, треба привести його до життя: дати запах аміаку, погладити по щоці, посипати трохи води.
Якщо не дихає або дихає судорожно, слід негайно розпочати штучне дихання «рот-ніс» або «рот у рот» і переслідувати (ів грудей без імпульсу. Одночасно в інших людей, які потребують допомоги та викликати «швидку допомогу».
Перш ніж розпочати штучне дихання, потрібно покласти потерпілого на спину, його лінія була вільна для проходу повітря. Щоб це зробити, викидає назад назад голову, як це тільки можливо. Поклавши одну руку під шию, другою притискається до корони. В результаті корінь язика знімається з задньої частини горла та прохідності дихальних шляхів відновлюється.
Коли правець, необхідно натиснути нижню щелепу вперед і зсунувши на підборіддя, щоб відкрити рот, а потім чистою ганчіркою, рот слини або блювотині і розпочати штучне дихання: рот потерпілого покласти в одношаровій тканиною (носову хустинку), повіки, ніс, зробіть глибокий вдих, http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/ щільно притиснув губи до губ потерпілого, створюючи витік, з силою дмухнув повітря в його рот. Це необхідно, щоб ввести частину повітрі, щоб кожен раз можливість кращого вирівнювання світла, які виявлені рухів грудної клітки. Невелика кількість повітря буде мати ніякого впливу. Повітря вітром-це ритмічно, кожні 5 — 6 секунд, відповідні 10-12 разів на хвилину, щоб відновити природне дихання.
Не зупиняйтеся відновлення до приїзду швидкої допомоги, якщо дихає жертви не виникає. Відомо, що відновлення навіть не через 3-4 години, зробити штучне дихання.
Раптове припинення серцевої діяльності, проявом якої є відсутність пульсу, серцебиття, реакції учнів на світло (розширення зіниць), слід негайно приступити до компресії грудної клітки: жертва лягає на спину, він повинен лежати на твердій, жорсткої поверхні. Стійка зліва від нього, і поклав долоні на себе, на нижній третині грудини. Енергетичні ритмічні ривки 50-60 разів на хвилину, натисніть на груди, і при кожному натисканні, тримаючись за руки, щоб у грудях, щоб закінчити. Стінка передня коробки повинен переміщатися на глибину 3-4 див.
Якщо немає жертв, а дихання і пульс, грудей, виконані в поєднанні зі штучним диханням. У цьому випадку підтримка жертви повинні мати два або три людини. Перший виробляє компресії грудної клітки, другий — штучне дихання способом рот-рот, а третій підтримує голову впливають, і це право, і повинна бути підготовлена для зміни одного з надання допомоги, щоб врятувати дихання і грудної клітки стиснення проводилось безперервно протягом потрібного часу. Повітря тисне на груди, неможливо. Ці дії проводяться поперемінно: 4-5 стискань грудної клітки (видих) ціни на електромонтажні роботи
, а потім одним введенні повітря в легені (вдих).
Штучне дихання у поєднанні з компресії грудної клітки це найпростіший спосіб реанімації (оживлення) людини в стані клінічної смерті. Виконуючи штучне дихання й стогін в грудях для літніх людей, слід пам’ятати, що кістки в такому віці крихкі, тому рухи повинні бути ніжними. Маленькі діти мультимедійних непрямі.
Масаж проводиться натисненням на містку не руки і пальці також <a title=»послуги електрика львів» href=»http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/»>послуги електрика львів</a>.
Після жертва прокидається, слід залишити в положенні лежачи на м’яку тканину, щоб захистити його від Tuck охолодження, щоб забезпечити максимальний комфорт, об’єм повітря, як це можливо, щоб дати міцний чай, трохи вина або коньяку. У присутності опіках — накласти асептичну пов’язку.