Напів-глобальної компенсації

Напів-глобальної компенсації
Активна валків гармоніки з’єднані з входом Podrozdzielnia приладів низької напруги, розглядає кілька наборів навантажень. Гармонійні струми текти між MLVs і навантаження на кожного лотка.
Цей вид компенсації є ідеальним рішенням для багатьох тривожних вантажів з малою питомою потужністю, наприклад, на підлогах в будівлях в секторі послуг (офісного обладнання та систем освітлення).
Це також означає, що можливо використання niealgebraicznych підсумовування навантаження між ціною невеликого збільшення втрат за рахунок ефекту Джоуля, а в кожному лотку лікування.
Примітка: цей вид компенсації може бути також застосований до однієї подачі, обмежуючи, таким чином, компенсацію гармонік до одного типу навантаження (див. рис. 37).
Глобальний компенсації
Ця форма сприяє компенсації, швидше, у відповідності з пунктом загальним зчеплення у відповідності з вимогами «комерційних» потужності, ніж для зменшення внутрішніх перешкод в електромережі клієнта. Тільки трансформатор (y) потужність насправді отримувати пряму вигоду від компенсації гармонік. Тим не менш, ця форма має серйозні переваги для роботи в автономному режимі в якості виробництва в результаті численних взаємодій між тривожних навантажень і генераторів з високим опором гармоніки. Однак у порівнянні з місцевим компенсації, техніка ця корекція призводить до зменшення активної гармонік валків потужності, які використовують не-алгебраїчне підсумовування тривожних вантажу по всій мережі.
Основним фактором при виборі «тип перепуску» активна маска гомологія є його потужність (а точніше, його значення RMS): RMS curren ICA RMS струму, який може бути постійно генеруються активний кондиціонер гармонік. Інші характерні гармонічні фактори є активними її пропускна здатність електрик Львів та її динамічний об’єм:
c активним гармоніки смуги пропускання визначається nmin і Nmax, замовлень (мінімальний і максимальний) дії активного кондиціонері гармонік.
Нижче ви можете зберегти:
ΙΙ
Каліфорнія RMS
n = n
n = n
=
хвилин
макс
()
()
Σ n Каліфорнія
2
c активним гармонік струму відстеження динамічних кондиціонер Ємність (виражені
di dt
)
ємність діючої кондиціонер гармонік до «шляху» мінливі посилання.
Примітка: ці два останніх чинника не впливає розмір, тому що вони створюють невід’ємною рисою чинного кондиціонері гармонік не регульований параметр. Вибір номінальної оцінка: За умови, що спектр струму слід розглядати ЇХ, як відомо, номінальний струм активний кондиціонер гармонік в CA RMS, може бути визначена так, для того, щоб:
ΙΙ
N CA RMS
n = n
n = n
хвилин
макс
() ≥
()
Σ n CH
2
За умови, що ця умова виконана, то «новий» струм кгі (вгору), можна розрахувати, коли активна маска гомологія введено в експлуатацію:
THD% =
+
CH
2 (n) CH
2
(N), n = n + 1
n
n = 2
n = n
CH
макс
хвилин
1
Ι
Ι ΙΙ
()
→ ∞
Σ
Σ
()
Ця формула застосовується для визначення, чи є теоретична послуги електрика максимальна продуктивність активного кондиціонері гармоніки відповідно з метою призначення. Може бути ще більше полегшується, якщо врахувати особливого випадку MGE UPS Systems, для яких nmin = 2 і nmax = 23:
THD% =
CH
2
n n = 24
CH 1
Ι
Ι Ι
()
()
→ ∞
Σ
()
n
Крім того, вище номінальна правило вибору Оцінка повинна бути виваженою наступних практичних міркувань: c спектр гармонік, більшість навантажень має сенс тільки в h3 команди Н13, c Метою встановлення активної кондиціонер гармонійний, щоб не скасувати THD ( I), але обмежують його нижче заздалегідь певного рівня (наприклад, 8%), з активною кондиціонері гармоніки може бути вибраний з діапазону нижньому, ніж INCARMS, а потім працює в постійному насиченості (з постійною автоматичне обмеження струму rms).
Нарешті, паралельного підключення декількох активний — гармонік в той же час вставки технічно можливо, рішення може виявитися цікавим для модернізації попередньо розташовують в мережі.
4.3 Підбір за «типу » шунт» активний кондиціонер гармонік
Cahier Техніка Schneider Electric. 183 / стор 25
4.4 Приклади застосування
Придушення перешкод ліній
Щодо висотних будівель повстання або будівель, що займають велику площу землі, основна проблема стосується довжини лінії між точкою загальним зчеплення (підстанція СН / нн) і навантажень. Це тому, що, незалежно від якості напруги хвилі на походження установці і заходів, прийнятих в лінії (вибір діаметра кабелю, поділу, …), напруги загального зростання гармонійних спотворень, в той же час, що і «висоти» або відстань!
Починаючи з певної точки, тому Перешкоди можуть бути допущені у фіксованому режимі і «типу » шунт» активний кондиціонер гармонік забезпечує цікаву альтернативу для традиційних рішень (наприклад, ізоляції трансформаторів sprzęgających відповідними / пн пн).
Розглянемо, наприклад, UPS трифазних силових набір «комп’ютерних» вантажу на кінці лінії 60 м. Потім ми спостерігаємо спотворення напруги 10,44% (фаза до фази) і 15,84% (фаза до нейтральної) на рівні навантаження. Погіршення є результатом з’єднання двох факторів, а саме:
Чутливість c UPS (з контролем не PWM) для нелінійної характеристикою струму по переробці
c характеристики в основному індуктивної лінії, яка посилює перешкоди.
Пропоноване рішення представлене на малюнку 39
і заснований на вставці «клапани типу» активний кондиціонер гармонік як можна ближче до навантажень. Уявити потім повністю задовільним щодо мети: THD (U) знизиться до 4,9% у фазу фази і фази 7.2% на нейтральні.
З’єднання типу «шунт» активного і пасивного кондиціонер гармонійних складових Вплив на тарифах
Насосна станція призначена для підтримки постійного тиску води в розподільній мережі питної води (див. рис. 40). Насос P1 приводиться в рух двигуном таким чином контролюється перетворювача частоти перетворювач частоти.
У даному конкретному випадку, основною метою було виконання джерела поточного спектра з вимогами громадської мережі. Без фільтраційного пристрою, уповноваженим був рівень емісії гармонійних складових:
c значно перевищені на замовлення 5, c більш послуги електрика Львів або менш досягнута при замовленні 7 і 11.
Рис. Схема насосної станції (головне розподільний пристрій низької напруги): 40.
Рис. 39: з застосуванням активного кондиціонера гармонік для лікування повного спотворення гармонік напруги на кінці кабелю 60 м.
n комп’ютери і подібні навантаження
З’єднувальний провід: 60 м / 50 мм2
Non Польського Видавництва UPS sn = 200 ква
Активний кондиціонер гармонік
P2
Стартер
P1
L
Змінна швидкість руху
Активний кондиціонер гармонік
Cahier Техніка Schneider Electric. 183 / 26 стор.
Вибір, підключення реакторів заспокійливі і «тип клапана» активний кондиціонер гармонік: виступи показано
на малюнку 41.