Методи Cahiers

«Методи Cahiers» — це колекція документів створена для технічних engineersand, люди в цій галузі, які шукають більше в depthinformation, щоб доповнити ті, які вказані в catalogues.Крім того продукту, ці «Методи Cahiers» часто розглядаються як корисний «інструмент «для формування courses.They надання знань про нової техніки і технологій developmentsin області електротехнічної і електронної промисловості. Вони також забезпечують краще розуміння різних явищ, що спостерігаються в електричних установок, систем та устаткування.Each «Cahier Technique» надає поглиблене вивчення предмета, потрібно inthe полів, електричних мереж, пристроїв захисту, контролю і автоматизації промислових controland systems.The останні публікації можна тут завантажити з веб-сайту.Code Schneider Electricinternet: placePlease » Експертами зв’язатися з вашим представником Schneider Electric, якщо ви хочете, як «Cahier Technique», або список доступних титулів.The » Cahiers Techniques «колекція є частиною Schneider Electric» методика збору «.
ForewordThe автор відмовляється від будь-якої відповідальності, що вийшли після неправильне використання ofinformation або діаграм, опублікованих у цьому документі, та не може бути heldresponsible за будь-які помилки або упущення, або за наслідки usinginformation та діаграм, що містяться в цьому document.Reproduction повністю або в частині «технічна Cahier «дозволено з theprior згоди Відділу Наукової і Технічної. Твердження «Витягнуті Schneider Electric» Cahier Technique «немає. …..» (Pleasespecify) є обов’язковим.
не кк. 198
Vacuum Switching
Філіп PICOTIngénieur des Mines цивільної ENSMP), що включаються в 1982 році, Merlin Gerin, займав різні посади, в основному в технічній галузі, від Середньої Напруги division.Since 1995 року, здійснює участь у розробці ofSchneider електричний вакуумний вимикач range.Він в даний час відповідає за очікування-технологічні
MV рамка.
Vacuum Switching
Зміст
1. Вступ: використання вакуум, як
стор 4
подолавши середню по галузі electricalswitchgear
2 Теорія і використання перемикання вакууму
2.1 діелектричні властивості вакууму
стор 5
2.2 електрична дуга в вакуумі
стор 7
2.3 явища, пов’язані з порушенням в ланцюзі нуля
стор 9
2.4 практичним дизайном, з вакуумними вимикачами
стор 12
3 Подолавши вакуум і перенапруг
3.1 поповнення явищ генератори
стор 19
при комутації індуктивних
3.2 Засоби захисту від перенапруги
стор. 22
4 основні області застосування-для
стор 24
перемикання вакууму
Перемикання між додатками 4.1 вакуумного середньої напруги
стор 25
4.2
Vacuum Switching
додатки Низької Напруги
стор 28
4.3
Vacuum Switching
у високовольтних додатків
сторінок 29
5. Висновок
стор 30
Бібліографія
Цей «Cahier Technique» являє собою огляд notionsrelative основною для функціонування http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/ та використання вакууму першому розділі devices.The комутації, під назвою Теорія і Використання перемикання вакууму, це briefdescription фізичних явищ, які пов’язані з vacuumswitching, і його використовувати. Він також включає в себе варіанти differenttechnological, які доступні для вакуумний вимикач дизайнерів.The другий розділ призначена для взаємодії між пристроями vacuumswitching і електричної мережі, в ланцюгах індуктивні для комутації whichvacuum може викликати перенапруження, перенапруження і protectionmeans.У третьому розділі, автор пояснює, як switchingcharacteristics вакууму, які були представлені в попередніх двох розділах, визначення області застосування, які найкраще підходять до цієї техніки, в залежності від рівня onvoltage і types.This маневр «Cahier Technique» комплектується обширна бібліографія і ofworks інших документів, які читач може звернутися, якщо він хоче toacquire детальніше детальну інформацію про даній точці.
1. Вступ: використання вакууму в якості засобу обгортання
у промисловості електричні прилади
SF6 і вакуумних дві технології: більш modernbreaking в області MediumVoltage (1-52 кв) і високої напруги (більше 72,5 кв). Вони з’явилися в 1960-х andrapidly розроблені з 1970-х років. Сьогодні theyhave замінили старі breakingtechniques повітря та масла (см fig. 1).
Рис. 1: еволюція МВ ринки вимикача в
Європа.
Враховуючи, що SF6 використовується на всіх інтервалах mediumvoltage і високою напруга, hasprimarily вакуумом, розроблена в поле середньої напруги, з рейди обмежені низької напруги і високого напруги: за допомогою двох методів тільки конкурувати witheach інші в полі.This напруги поняттям допомогою емуляції між двома techniquesis зараз, по суті, застарів: навіть якщо в якийсь момент
було betweenmanufacturers комерційних конкурентів, які воліли або інші методи ofthese, сьогодні всі великі-scalemanufacturers запропонувати обидві технології, так beable, щоб задовольнити якомога краще його client’sneeds. Насправді, кожен метод має свої сильні і свої слабкі сторони. Навіть у тому, що кожен з highlymulti-функціональний, і може запропонувати рішення andcompetitive надійний для більшості проблем voltageinterruption середньому, користувачі хочуть електрик львів бути tochoose в змозі самостійно в залежності від theirapplications, експлуатації та maintenancepolicies, пріоритети … і звички, звичайно! У минулому, вакуумний метод комутації wasfirst, розроблена американцями і Englishmanufacturers (піонери були GeneralElectric і БРИДКО), а за ним японський eos німців: ці країни мають commonfeature використання мереж з оцінки щодо lowvoltage (7,2-15 кв) для розподілу електричної енергії mediumvoltage. Тим не менш, в таких країнах, як Франція та Італія, які distributeelectricity з рівнями напруги близько 24 кв, виробники вибрали SF6 breakingtechnique.Це чудове примітка, 30 років потому, theappropriateness цих choicesin рахунку технологій для передбаченого застосування. Насправді stilltoday, оцінки технічного глобальний фінансовий ofboth методів показує еквівалентності whenusing напруги між 12 і 24 кв, з перевагою arelative SF6 вище цього voltagelevel, і для вакууму нижче цього рівня. Тим не менше, різниця у вартості залишається низькою, whichexplains, як два речення, вакуум і SF6, можуть співіснувати, для всіх рівнів середньої напруги from7.2-36 кв.