Контроль станції ПН

Функціональний аналіз, моніторинг і контроль станції ПН у питанні міститься: v чотири PLC, які набуває дані про стан електротехнічного обладнання підстанції і які проходять за наказом управління (рівень 1), посада va дозволяючи візуалізувати стану розподільних пристроїв та передача замовлень, контроль (рівень 2), V і, можливо, віддаленої робочої станції. Робоча станція, так що пілот електрик Львів у відношенні до свого робочого місця підстанції ст. Рис. 26 представлені основні рішення, відповідні однієї робочої станції на рівні 2. Малюнок 27 показує рішення з посиланням на віддаленої робочої станції.
Аналіз результатів c обрана система моніторингу і контролю повинна мати ймовірність недоступності менше, ніж 4/10 в момент t = 1200 годин. Це означає, що обладнання має бути нефункціональні менш, ніж за 7 хвилин на 1200 годин (50 діб). Небажана подія — втрата моніторингу та контролю — був розділений на три реакцій, відповідних обчислень: v ймовірність повністю втратити моніторингу і контролю (загальний режим), проти ймовірності втрати, принаймні, on / off інформації, v-ймовірність втрати, принаймні, analogic інформації, тобто три розрахунку для кожної конфігурації. Обладнання поділяється на два класи: v пристроїв, для яких у нас є запчастини (n), v пристроїв, для яких у нас є запчастини (s).
Дві розрахунки виконуються для кожного небажаного події, щоб показати вплив на вибір середній час ремонту на кінцевий результат (див. рис. 28).
Гіпотеза 2-це реалістичний; що в ті часи, які будуть прийняті до уваги для вибору між двома рішеннями.
MDT для пристроїв типу n MDT для пристроїв типу s
Гіпотеза 1 1 годину
3 години
гіпотеза 2 4 години
12 годин
рис. 28: дві гіпотези щодо середнього часу ремонту.
рис. 29: Діаграма, гістограма недоступність двох рішень (помаранчева лінія відповідає наміченої мети, то можна домогтися, коли гістограма знаходиться зліва від лінії).
На малюнку 29 показана; v Рішення без віддаленої станції не забезпечує необхідного номера для досягнення, v-рішення для віддаленого моніторингу та контролю дозволяє цілей буде
Підстава рішення:
Входи аналогічних
on / off входів / виходів
загальні режими
Рішення з посиланням для 3-го рівня:
Входи аналогічних
on / off входів / виходів
загальні режими
Гіпотеза 1 Гіпотеза 2
0 1E-4 2E-4 3E 4 4E-4 5E-4 6E-4 недоступність t = 1200 h
мета
досягти on / off зон і спільних режимів; а ймовірність втрати, принаймні, один аналоговий вхід залишається більше, ніж цільового призначення.
Пакети досліджень надійності
Деякі програми автоматично генерує дослідження надійності та функціонального аналізу системи і режимів надзвичайної ситуації та її компонентів. Ця модель створюється, що для оцінки критеріїв надійності. Ці інструменти корисні для складних систем та / або систем, що повторюються. Вони дозволяють в базі, щоб створити на аварійних режимів компонентів, а також наслідки цих невдач, якщо це можливо. (Див. Рис. 30).
інструменти для моделювання
Два типи інструментів (див. Рис. 31).: Інструменти моделювання c, c аналітичних розрахункових інструментів. Коментар: графік Маркова можна дуже легко перетворити в мережі Петрі і буде використовуватися для моделювання. На відміну від мереж Петрі графік може включати в себе, але в цьому випадку необхідно пройти «Markovised»: Маркова графік частоти переходу повинні бути постійними. Шнайдер в даний час має графічний інтерфейс під ПК тому послуги електрика Львів, який автоматично генерує PCDM файл, визначає графік Маркова або мережі Петрі, що і було зроблено (ref. Рис. 32). Це забезпечує економію часу і високу надійність введення даних. Техніка моделювання мережі Петрі є те, що в даний час кращий метод реальну поведінку системи. Прискорення моделювання мережі Петрі, зокрема, з використанням програмного забезпечення МОЦА-РП, є предметом праці, якого початкові висновки були представлені на конгресі ESREL 96 (Європейський надійності, безпеки). У найближчому майбутньому, використання мережі Петрі вже не буде обмежений у протягом часу моделювання.
Інструмент для розрахунків, моделювання основні характеристики Назву техніки дозволом техніка
Adélia дерева помилок c аналітичний інструмент, розроблений Schneider Electric
c імітації для моделювання перешкод у компонентах електричних мереж. Об’єднує електричну базу несправності мережі. Опис мережі, а також події, небажаного автоматично генерує відповідний дерева помилок.
Вина, Софія дерево c аналітичний інструмент, розроблений SGTE Sofrenten. (Поліном логічно) Автоматичне створення дерева помилок та пов’язані з FMEA, функціонального опису системи і створення філій
База даних несправність. рис. 30: два види інструментів регулярно використовуються Schneider electri для дослідження надійності.
інструмент для моделювання » моделювання аналітичний інструмент для розрахунку
Маркова графік
Super Cab
розроблена Elf Aquitaine
Мережі петрі МОЦА-RD
розроблена Microcab
рис. 31: інструменти моделювання.
рис. 32: PCDM графічний інтерфейс — Маркова графік.
4. Інструменти Słowności
5. Висновок
Вимоги успіхи в області якості поставок електроенергії. Враховуючи значні поліпшення, які були зроблені в області способів і пристроїв, користувачі мають право вимагати сьогодні високий рівень доступності. Для досягнення цієї мети на підставі обґрунтованого довіри, дослідженнянеобхідно.
Вони дозволяють оптимізувати c конфігурації електричної мережі
c системи моніторингу і контролю, c послуги електрика політику обслуговування. Вони дозволяють рішення, на вибір, які підходять для ефективного досягнення необхідного порогу номери в якості витрат, як це можливо. Часто дослідження можуть бути зведені до ключовій точці установки, несе відповідальність за більшу частину світового недоступності.
У багатьох випадках, варто зателефонувати до фахівця. Поради можуть доставити може виявитися вирішальним.