Кондиціонер гармонічних коливань

У цій конфігурації активний валків гармоніки працює тільки на гармонійні струми і підвищення ефективності пасивних фільтрів: v запобігає посилення вгору за течією гармонік напруги на частотах antyrezonansowe пасивних фільтрів v значно послаблює гармонійні струми між вантажем і Джерело через «опускання» глобальне опір (пасивні та активні фільтри, Кондиціонер гармонійних коливань).
Тому що не всі струм живлення струм через активний кондиціонер послуги електрика гармонік, компоненти ці останні можна зменшити (особливо кріплення магнітний).
3,2 «з серії / паралельно» гібридна структура
Графік на Малюнку 29 показано, що ця структура включає в себе основні компоненти попередньої конструкції, різниця лише в місці з’єднання з основним кронштейна (послідовно між джерелом і навантаженням).
Право контролю гармонік активна кондиціонер такої ж: його мета для активних кондиціонер гармоніки розробки напруження, яке виступає проти циркуляцію струмів гармонік джерела. У зв’язку з цим виступає в якості опору (K, що визначається від вартості кожного замовлення) для частот гармонік. Фільтрація пасивна, тому більш ефективним (як присутність цього серійного контуру «опір» сил гармонік струмів навантаження для пасивних фільтрів). Крім того, фільтр серійний ізолює навантаження на компоненти гармонік існуючих на джерела і запобігає пасивний фільтр
Ця структура, таким чином, вони ідеально підходять для лікування в мережі високої напруги і потужності, при одночасному забезпеченні основних компонентів.
Її основним недоліком є те, що пасивні фільтри залежить від типу навантаження, а, отже, і необхідності попереднього дослідження.
Зрештою, майже всі існуючі преднатяга на гармонійні (джерело) присутні на стороні навантаження. Ця конфігурація може бути так що в порівнянні з «типу » шунт» активні валків гармоніки.
Рис. 29: «Серія / Кондиціонери «паралельний» гібрид. Рис. 30: гібрид кондиціонер з уприскуванням через трансформатор.
перевантаження. Ця топологія є, таким чином, дуже часто згадується як «ізолятор» гармонік, оскільки в деяких відносинах, ізолює джерело розподілені навантаження послуги електрика Львів і, навпаки, запобігає перевантаженню фільтр реактивної творців перешкод. Слід зазначити, що топологія викликає проблеми заклеювання і захисту для кронштейна магнітного, тому що:
c Сумарний струм навантаження протікає через цей роз’єм,
каліфорнія дуже високої хвилі струму застосовуються в разі короткого замикання. Можливим рішенням проблеми можна використовувати трансформатор з вторинною обмоткою додаткового (див. Фіг. 30).
Компенсація, а потім покласти «на магнітах», діючи безпосередньо на потік.
Джерело
Навантаження
Vc
Пасивний фільтр-Fi
Проти
LKT
MUT.
Тр.
Активний кондиціонер гармонік
Джерело
Навантаження
Або
Активний кондиціонер гармонік
Принцип полягає в «паралельної» підключення одного (або більше) за оновленнями пасивний фільтр (y) і «тип перепуску» активний кондиціонер гармонік (див. рис. 31). Також у цьому випадку, активний валків гармонік пасивний фільтр виявитися ідеальне поєднання. Це може виявитися корисним для обмеження (методом ШПФ), дія активного кондиціонера гармонік для замовлень, не отримували пасивних фільтрів.
Ця структура використовується (відповідно):
c поліпшити скасування гармонік, отриманих при використанні тільки пасивні фільтри
c обмежити кількість рядів пасивних фільтрів,
c підвищення ефективності активного кондиціонера гармонік (для тієї ж ефективності активної потужності кондиціонер гармонік). Тим не менш, ця комбінація не запобігає перевантаження пасивних фільтрів і ефектів анти-резонансні з імпедансу мережі живлення.
Коротше кажучи
Ці гібридні конструкції не мають «універсального» характеру», тип клапана» активний кондиціонер гармонік, як пасивні фільтри повинні бути обрані (з точки зору виду, кількості та частоти замовлень тюнінгу) за типом струмів гармонік, що генеруються навантаженням. Наявність чинного кондиціонері гармоніки downsizes пасивних фільтрів і зміцнює їх
Ефект. Навпаки, додавання активного кондиціонера гармонік обмеженої потужності існуючої установки підвищує ефективність існуючих пасивних фільтрів.
3.4 Виступи гібридних структур
Прототипи були розроблені, виготовлені і випробувані у співпраці з Electricité de France (який є основним інструментом енергії у Франції). Ці моделі складаються дві банки пасивних фільтрів, резонансних налаштування при замовленні 5 і 11 (гармонік компенсації навантаження ДБЖ-type) або 5 і 7 (навантаження привода із змінною швидкістю).
Результат досліджень, що з’єднують два типи гібридних фільтрів з перетворювачем частоти (інвертором для асинхронного двигуна) знаходиться нижче.
Конфігурація «Parallel / Serial» (див. рис. 28)
Характеристика вимірювальної системи визначені в таблиці на рисунку 32.
Примітки: Топологія не підходить для лікування електрик Львів електричних мереж високої напруги, вхідний THD. Тим не менш, його «справжнє»
Рис. 32: «паралельні / серія» тип-characteristics Кондиціонер і результати.
Характеристика ланцюга
Джерела 400 в, трифазного струму, 600 ква, 5%, TRD (Vs) <1,5% Навантаження 130 квт, 70% навантаження, 0,15 мн згладжуючий реактор. Вимірювання THD (IL), 35% THD (Is), 9% THD (VL) 2% 3.3 "паралельний" комбінації фільтрів пасивних і активних кондиціонер гармоніки Рис. 31: "паралельне" З'єднання активного кондиціонера гармонік і пасивних фільтрів - правила. FP1, FP2 Навантаження Активний кондиціонер гармонік Рис. 35: "Серія / паралельний тип" гібрид кондиціонер, пов'язані з перетворювача - читання TH (VL) і THD (IS).