Електричний струм в рідинах

Електричний струм в рідинах
У проводі електричним напрямку, металева поточного потоку вільних електронів і що це не зміна матеріалу, з якого виготовлений кабель, не відбувається.
Ці дроти, в яких електрик львів струм не супроводжують зміни хімічного званої кабеля першого типу. Це всі метали, вугілля та інші речовини.
Проте в природі і є провідниками електричного струму, в якому вони струму на хімічних процесів. Ці дроти називаються провідники другого роду. Це, насамперед, різного роду рішення кислоти у воді, лугів і солей.
Якщо в посудину з скла і залити воду додається кілька крапель сірчаної кислоти (або інший кислоти або лугу), а потім дві металеві пластини і кріпиться до неї, ці дроти, що забезпечують належний рівень у системній посуд, а інші кінці проводів для підключення джерела струму і через перемикач і амперметр виділення газу виникають з розчину, а це безперервно, за умови, закритий контур кислої води дійсно є диригентом. Крім того пластина покрита бульбашками газу. Потім ці бульбашки буде відірватися від плитки і вийти на вулицю.
При переході через розчинення наявних електричних і хімічних змін відбувається в результаті чого газ виділяється.

Провідники

П другого роду називаються електролітів явища, що відбуваються в електроліті через проходження електричного струму через нього — електроліз.
Листа занурені в електроліті, що називаються електродами одна з яких з’єднана з позитивним полюсом джерела струму, називається anodę та інші, пов’язані з негативним полюсом — катод.
Що потрібно для проходження електричного струму в рідкому дротом? Виявляється, що такі розчини (електроліти) молекули кислоти ( луги, солі) під дією розчинника (вода в даному випадку) ділиться на дві частини, причому одна молекула частка має позитивний заряд, і інші негативні.
Молекули електричного заряду частинок, що називаються іонами. Після розчинення у воді, розчин правила або солі, виробляє велику кількість як позитивних і негативних іонів.
Тепер повинне бути ясно, чому розчин пропускають електричний струм, так як між електродами, підключеними до джерела струму, різниця потенціалів, іншими словами, один з них не був заряджений позитивно, а на інші негативно. Під впливом цієї різниці потенціалів позитивні іони почали рух у напрямку негативного електрода — катода, в той час як негативні іони — анод.

Таким чином, хаотичне рух іонів лічильника в справному стані руху іонів, в одному напрямку, а інші-позитивні. Процес переміщення вантажу і робить, що ціни на електромонтажні роботи струм через електроліт, і так довго, як різниця потенціалів між електродами. З зникнення різниці потенціалів зупиняє струму через електроліт, порушив впорядкований рух іонів, і знову ж-хаотично рух.
В якості прикладу до уваги явище електролізу через проходження електричного струму через розчин сульфату міді CuSO4 зі зниженою мідними електродами в ньому.
Явище електролізу через проходження струму через розчин сульфату міді: C — ємність з електролітом, b — напруга джерела V.
Існує також боротьби із потік іонів до електродів. Іон позитивний іон міді (Cu), а негативні — залишок кислоти, іон (SO4). Іони міді в контакті з катодом буде видалена (об’єднання собі відсутні електрони, Тобто Перетворений в нейтральних молекул чистої міді у вигляді тонких (молекулярний вага), шар осідає на катоді.

Негативні іони

, що йдуть anodę і водостічних труб (надмірне електрони зазначено). Але вони реагують хімічно з анодом з міді й Школи електрика — електричні від А до я
Отриманий в кислому середовищі молекули решти SO4 об’єднує міді Cu і молекулу сульфату міді, створені SuSO4 електроліту.
Тому що ця хімічна реакція відбувається протягом тривалого часу, мідь осідає на катоді звільнений з електроліту. У цьому випадку замість електроліту мідь катод іншому молекул пропонує нові частинки міді, розчинених інший електрод.
Такий же процес відбувається, якщо замість мідних електродів цинку прийняті і електроліт — розчин сульфату цинку (ZnSO4. Цинк може транспортуватися від анода до катода.
Таким чином, різниця між струмом в проводах і рідких металів є той факт, що носії заряду є метали тільки вільні електрони тобто негативний заряд, в той час, коли в електролітах передається до навпаки заряджених частинок речовини і енергії. Іони рухаються в протилежних напрямах. Тому кажуть, що електроліти мають провідність іонних батарей.