Електроліз

Електроліз явище було виявлено в 1837  Якобі, який зробив численні досвіду на дослідження і поліпшення хімічних джерел. Якобі показав, що одним з електродів, поміщених в розчин сульфату міді, проходження електричного струму через.
Це явище, зване безпечне зараз дуже велике застосування в практиці http://remontuk.com/vyklyk-elektryka/. Прикладом цього є металеві предмети, покриття з тонкого шару про інших металів т. E. Нікелювання, золото обшивки, сріблом і т. д.
Електричний струм в газах.
Гази (в тому числі повітря) в нормальних умовах не проводить електричного струму. Наприклад, голі повітряної лінії дріт утримується паралельно один одному і відокремлені один від одного шаром повітря. © Школа для електрика — електричні від А до я
Однак під впливом високої температури, велика різниця і потенційних газів, як і інші причини проводу плавний іонізований м. Е. вони з’являються у великій кількості молекул газу є молекули, які будучи носіями енергії, полегшують протікання ціни на електромонтажні роботи струму через газ.
Однак, відрізняється від іонізації іонізації газу, рідкого дротом. Якщо рідина розпадається на дві частинки заряджені, газ, під дією іонізації кожної частинки завжди залишається відокремлена електронів та іонів у вигляді позитивно зарядженої частини молекули.
Тільки одне закінчення іонізації газу і перестає бути діелектричний, а рідина завжди електричний шнур. Отже, провідність газу — тимчасове явище, яке залежить від дії зовнішніх факторів.
Але є й інший тип дуги або розряду, який називається просто дуги. Іскріння явище було виявлено на початку 19-го століття, перший російський інженер Володимир.
Петров, виконання численних дослідів виявилося, що між двома вугілля деревні, підключені до джерела електричної енергії, яка не має постійного електричного розряду в повітрі, а потім ціна на світло. У його творах, В. о. Петров писав, що «темний спокій досить ясно освітлений, може бути.» Таким чином, вперше були отримані і при електричному світлі, які практично не використовуються, інший російський учений і інженер Павло.
«Свічка», який заснований на використанні електричної дуги, зроблені в ці дні, справжню революцію в електротехніці.
Дугою використовується в якості джерела світла в даний час, таких як проектори, проектор. Висока температура розрядка пружини може бути використаний для пристрою печі дугою. В даний час дугові печі поставлені в дуже великих сил і застосовуються в багатьох галузях промисловості: сталі, чавуну, сплавів заліза, міді, і т. д.  в 1882 році NN Benardos дуги був вперше використаний для різання і зварювання металу.
У труби, газорозрядних, люмінесцентних ламп, стабілізаторів напруги, для пучків електронів та іонів, що застосовуються так званої розрядки флуоресцентний газу.
Виділення  використовується для вимірювання великих ціни на електромонтажні роботи різниць потенціалів за допомогою сферичних електродів  які дві металеві миски з полірованої поверхні. Штовхання куль, і служили вимірюваної різниці потенціалів. Потім кульки витягнути разів, поки без ковзання між ними іскри. Знаючи діаметр кульки, відстань між ними, тиску, температури і рівня вологості різниця потенціалів між кульками столиків. Цей спосіб може бути виміряна з точністю до декількох відсотків від різниці потенціалів порядку десятків тисяч вольт.
Що таке напруга для натягу?
Напруга етап (етап напруга) напруга між двома точками систем, які знаходяться один від одного на деякій відстані від стадії, в якій людина перебуває, в той же час. Напруга сходинки залежить від опору ґрунту і сила струму, що протікає через неї.
В області захисних пристроїв від ураження електричним струмом — злиття та ін. — Інтерес-перше, напруга між точками на поверхня землі (або іншій основі, на якій стоїть людина), в групі струм поширюється з заземленням.

Напруга крок для одного заземлення

Напруга кроку визначається сегменти, довжина яких залежить від форми кривої потенціалу, тобто тип заземлення, і змінюється від максимального значення до нуля виклик відстань від заземлення.
Припустимо, що в землі точки О знаходиться один електрод (електроди) і струм проходить через заземлення. Зона навколо струму заземлення поширюється над землею, це. Тобто Площа ділянки, за межами якої електричний потенціал, через струми землі до землі, можна умовно нульовий.
Причина цього лежить у тому, що обсяг землі, через які струм замикання на землю, з збільшенням відстані від заземлення, а отже,  струму на землю. На відстані 20 м і більше від зростання обсягу заземлення землі, так що щільність струму стає дуже мала, напруга між точками землі і навіть більш віддалених точок не виявлено, як відчутні.
Розподіл напружень на різних відстанях від заземлення: 1 — 2 Потенціал кривої — крива характеризує зміну напруги кроку.
У разі вимірювання напруги U між точками на різних відстанях в кожному напрямку заземлення, а потім відобразити ці напруги на відстані до заземлювача, у вас є потенціал, кривий), Якщо прорвати лінію він ділянок довжиною 0,8 м, що відповідає довжині кроку людини, ноги можуть бути в різних точках ємності ближче заземлення, напруга між двома точками на землі буде більше (Зат> UBV; UBV> UVG)
Напруга крок, C і D-точки визначається як різниця потенціалів між цими точками.
Де B — крок напруги Коефіцієнт, що враховує форму кривої потенціалу 1. Найбільші значення напруги кроку та фактора B буде мінімальної відстані від заземлення, коли людина має одну ногу до заземлювача і іншою ногою крок вперед.
Крива 2 показує зміни в кроці напруги.

Небезпечна напруга

крок, може, наприклад, виступає в сусідстві з іншими словами, на землі і під дроти напруги. У цьому випадку, щоб не наближатися до проводу, що лежить на землі, на відстань менше 8 — 10 м.
Напруга крок відсутня, коли людина стоїть або на лінії рівного потенціалу або за поточний поширюється.
Максимальні значення напруги кроку буде мінімальної відстані від заземлення, коли людина однією ногою прямо в заземлювача, а інший — на крок від нього. Причиною є те, що потенційний навколо заземлення розташовані на дузі глибокого друку, і, отже, найбільша різниця полягає, як правило, на початку дуги.
Найменші значення кроку напруги буде в нескінченній віддаленості від заземлення, а майже за межами rozpływ струму, тобто 20 м.
Напруга крок для групи заземлення.
У розділі, в якому електроди розташовані групи крок напруги заземлення менше, ніж при використанні одного з заземленням. Напруга Крок також відрізняється від максимального значення до нуля — відстань від електродів.
Максимальна напруга кроком буде, як і у випадку окремого заземлення на початку кривий потенціалу, тобто коли людина однією ногою безпосередньої. Школи електрика, електрик львів.
Електрод (або на території, яка знаходиться під електродом), а з іншого — на деякій відстані від виступу електрода.
Мінімальна напруга, етап відповідає на волю випадку, в якому людина стоїть на точками про те ж потенціалі.