Встановлення ванни

У маленькій квартирі встановлена ванна туго на стіни, тому вода аксесуари, курильні трубки і з’єднання, перш ніж ви зніміть зняти стару ванну і встановити на його місце новий.
— Встановлення аксесуарів з води 1. Крім того, суміш може бути побудований у ванні ноги, а також в кутку або поруч з ним реставрация ванн Киев
— Виконувати з’єднання і стиснення двома трубами гнучким шлангом 5 мікс 2. Ви можете використовувати свій короткий рукав або пластиковий, але пробка гнучка і довга, щоб дозволити Вам встановити у ванній, де ви хочете його.
— Встановити Душ Ванна комбінації каналізації.
Кожен вид ванної кімнати, а також число туалет, умивальник і горщик пописати прилад із зарядовим зв’язком повний — труба пластик пластик з’єднайте отвір до відмови з крилом.
встановлення ванни
Обладнана ванна кімната: 1 змішувач; 2 — змішувальний вал; 3 — шар футеровки; 4 — ущільнення шва; 5 — трубка гнучка; 6 — завантажувальний патрубок; 7 зібраний — переливу; кран 8 — комбінація каналізації; пристрій порт 9; 10 — кругла компресор; 11 — компресор зчеплення; 12 — сифон dvuhoborotny реставрація ванн ТернопільУстановка раковини комбінацією, вставити пристрій у порт 9 в отвір каналізації ванної кімнати. Після цього перемішати з допомогою першої труби 4 в пристрої шляхом повної покладіть мереживні серветки. Вставити в отвір поряд з ванною кімнатою переповненій греблі будувати кромки 7. Покласти на килимок, і гвинт в голові повне обладнання решітка 2 використовувати плоскогубці. Інший кінець гнучкої трубки для з’єднання знамення в лазні 12. Існує два види сполучної трубки в пастку води:
Є два способи налаштування підключення каналізаційних
Існує два способи налаштування порту 1 комбайн — агрегат готовий проливати; зібрати матрац плаває — 2; 3-4 — інструмент гнучкий; 5-6 — елементи пристрою відкритий; 7 — проекція повного пристрою; 8 — один витяжний; 12 — знак води
а) трубки з’єднаний з задньою частиною дизайну вашого спеціального сифона, а сифон яка кріпиться на водостоки з шматком поролону круглий в голову і затягнувши рукава компрес;
б) на кінець труби монтується в паз приладу, каналізації, підключений до стиску. У цьому випадку, для каналізації, який підключений повний перший, а потім — сифон.
— Відключити доступ до холодної води та гарячої.
— Скраб ванна стара. Щоб покласти цьому кінець, прорізати, відрізати стару машину і відкрив пробку і рухатися у ванній із стіни.
Якщо Ви не хочете тримати банду старих, розірвати його на шматки молотком ось у ванній, а потім вийняти шматки уламків з квартири. У зручний для країн-сусідів, і лежати на підлозі в ковдру старі.
— Установка нової ванною кімнатою. в ножні ванни повинна встати на дошку або дошка тиску. З дошки і пригвинтіть ніжки прямі ванни по горизонталі і регулювати висоту його.
Якщо є попит, то гвинт стіні рама металева ванна пластикова в стіні.
— Приєднати сифон 12 В байпас реставрация ванн Житомир
— Перевірити міцність збігаються кістки, скоротити витрату води.