Встановлення унітазу

чашка з кераміки, бетону або плитки підлоги і палиці шпильки, гвинти або клей. Пол буде wnïtazom між rezïnovıy dıroçkoy працювати безпосередньо піти в ванну. Тафта туалет повинен бути затверджений за допомогою гвинтів для дерева панелі otverstïem розетки, zadelannıx бетону. Вузли можуть бути встановлені на рівні підлоги або спина.
Процес установки з зовнішньої сторони з’єднання, прилеглої до кришки razrejennıe масла і сухого swrïkom ви носите вузькі еластичні волокна, не приймати більше 3-4 мм від кінця процесу до кінця, який включений в процес, щоб відкрити двері, і навіть блок трафіку. Тоді червоний на початку zafïksïrwyte волосся, дизайнер ванній майстер слот роз’єму болтів кріплення і гвинти реставрация ванн киев
Можливість продовжувати падати туалет (ремонт або заміна), і Taft, гвинти, а також ви Otkrwtïte мастила масло (tavot). Так як головки гвинта прокладки шматочки шкіри або гуми і металу.
Зручний монтаж в туалет під час установки цегли і нігтів (Каталог «Sormat» — LYT 8 / KP 100-160). Призначений для забезпечення магазин, що спеціалізується на продажу колекції гвинтів, ви можете відремонтувати туалет. Існує отвір через пластикові якоря розміщені підготовлені Прилив отвір на підлозі. Потім вставте вилку, поки він не zabeyte молоток і якір для розширення, поки її почуття. Крім того, контактний нігті трохи п’яний, молюсків, звичайні гвинти.
дерев’яний сидіння для унітазу безпосередньо otvertkoy. Buferki каучуку в нижній частині сидіння, з тим, щоб зменшити пошкодження захищає гігієну гвинт.
Встановити туалет «компактний» кут до 30 в одному з двох способів:
1) туалет, Сполучені Штати troynïkom два літака стічних вод, яка є частиною стояка;
2) з використанням туалет потоку мережі, частина процесу трансформації мішеней в викидних ліній. У цьому випадку, ви Хурайра їде пристрій на стояку в туалет.
Baçkom «компактний» екстра-широкий туалет мав два етапи хутро. Аксесуари для ванної кімнати для схвалення prïvertıvayut спеціальним сидінням реставрація ванн тернопіль
Застосування епоксидного клею, епоксидний клей виробника в країні або за кордоном, а також сприятливі умови «рідкі цвяхи», або як знати бетонну підлогу туалету на даний момент і в відношенні (наприклад, клей «, що вони знаходяться під контролем води Муті призначення» американської компанії «Франклін»).
Перегляд. 41. Установити бак води, туалет nizkoraspolagaemym
Технологія палички були наступними: тримати вагу епоксидної смоли ЕД-6-100 частин, в середньому 65 або пластикової (дибутилфталат) 20 і 35 з сувору природу (цемент) 200-300 вага. По-перше, plastïçnaya епоксидну смолу нагрівають в склянці води 50-60 ° С, а потім покласти його в пластик, пластикові хімікати або обмінюватися контентом. Часто робить низьку температуру 15 ° C до 200 частин за масою в цілому, надзвичайно високі температури — до 300 підрозділів реставрация ванн житомир
Перегляд. 42. Елементи ванних кімнат: A, B замок; Перед установкою задньої втулки, а також в регіоні; Г-н Taft; Д-р силовий каркас лита полку; Доктор установки stwlom між рамою і полки біля туалетів
З одного боку, підтримка вологого клею краю чотири туалети металевою ложкою, так що площа поверхні частин принаймні, 20-25 см і товщиною 4,5 мм. Ванна встановлює каналізації гніздо, натисніть твердо стоїть на підлозі. Така ситуація може бути повністю поодинці в унітазі 10 і не менше 12 годин при температурі 5 градусів.