Встановлення пральних машин

При цьому підключення завжди має виконуватися через запірний кран, найкраще спеціальний — для пральних машин (НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КУПУЙТЕ КРАН ІЗ АЛЮМІНІЄВОГО СПЛАВА!).
     Перекривати воду до машини цим краном (по інструкції до «пралка») необхідно після закінчення кожного прання.
     Обов’язково її заземлення (причому саме заземлення а не «занулення», в разі неможливості цього рекомендується установлення ПЗВ — захисного пристрою, який відключає харчування електроприладу при мікроутечках струму)реставрация ванн киев
     Що стосується зливу відпрацьованої води з машини, то в крайньому випадку можна просто закріпити кінець зливного шланга над раковиною або ванною (для цієї мети в комплекті як правило йде спеціальна пластикова скоба), але це не рекомендується з багатьох причин (зокрема тому, що миючі кошти швидко руйнують поверхню кераміки і особливо емаль ванни).
     Перше і основне що необхідно зробити, — уважно прочитати інструкцію по установці.
     Вкрай небажана установка пральної машини на м’яку або пружну поверхню.
     Посудомийна машина працює м’яко, режиму віджимання у неї, зрозуміло, немає.
     Живити електричну розетку пральної машини через автомат відключення з струмом відсічення вище 10А (максимум 16А але не більше), за винятком випадків спеціально обумовлених в інструкції для виробів підвищеної потужності, не слід.
     1). Будь-яка пральна машина при перевезенні потребує додаткової фіксації технічної ємності (всередині неї обертається барабан), яка в робочому режимі може до деякої міри вільно зміщуватися щодо корпусу машини на пружинної підвісці.
     До речі, якщо ви взагалі ніякого відношення до електричних робіт не маєте і ніколи ними не займалися, то виробляти самостійно монтаж електричних з’єднань вам не треба, навіть якщо теоретично все здається зрозумілим.
     Тому вирівнювання вироби при установці за рівнем і відсутності люфту слід приділяти особливу увагу.
     Детальна інструкція по установці і додаткові рекомендації по обслуговуванню, — див. Посилання в кінці сторінки реставрація ванн тернопіль
Пляшковий сифон з відведенням для підключення пральної машини. Полнопроточний сифон з відведенням для підключення пральної (посудомийній) машини. Підключення зливного шланга пральної (посудомийній) машини безпосередньо в каналізацію НЕПРИПУСТИМО!
Перенесення крана відключення ближче до пральної машини. Підключення до системи водопроводу завжди намагайтеся виконувати комплектної ( «рідний») гнучкою підведенням (так званим «заливним шлангом»).
     Неприпустима також установка на килимки з довгим ворсом і товсті м’які (губчасті) підкладки (наприклад поролон), — це перешкоджає нормальній циркуляції повітря через нижні вентиляційні отвори.
     Щоб виключити таке зміщення (і як наслідок — можливе пошкодження виробу при транспортуванні), ємність фіксується на заводі за допомогою так званих «транспортувальних гвинтів», які при встановленні телевізора обов’язково слід видалити.
     Тому вимоги до її встановлення не такі суворі (але тим не менше стояти вона повинна стійко, що не хитаючись).
     Можливо також наявність різних транспортувальних пінопластових розпірок і картонних прокладок, які можна виявити тільки нахиливши пральну машину (через її відкриту нижню частину).
Монтажні операції при установці як пральної так і посудомийної машини багато в чому збігаються.
     Електрична трьох контактна розетка для пральної машини повинна бути запитана кабелем з перерізом струмопровідних жил не менше 2,5мм2 (ТІЛЬКИ МЕДЬ!).
     Найбільш правильним рішенням буде пристрій стаціонарного зливу в відведення сифона, спеціально призначеного для цієї мети (НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В КАНАЛІЗАЦІЮ!).
     Під’єднання провідника заземлення контакту до будь-яких трубах (водопровід, опалення, каналізація і т.д. НЕПРИПУСТИМО!).
    Це справа слід доручити фахівцеві.
Комплектна скоба для фіксації кінця зливного шланга пральної машини. Пластикова скоба надає кінця зливного шланга пральної машини зручну для підвіски форму.
     Навіть якщо ви своїми руками встановили не один десяток пральних і посудомийних машин, не забувайте що життя на місці не стоїть (виробником в будь-який момент можуть бути внесені доповнення в конструкцію виробу) і зайва самовпевненість може вам обійтися вельми недешево.
     Транспортувальний кріплення «посудомийки» як правило мінімальний і обмежується кількома картонними прокладками і підв’язки, в легкодоступних місцях.
Вхідний запірний клапан системи аквастоп пральної (посудомийній) машини. Рідко хто дотримується цього правила, але тим не менше слід чинити саме так (особливо якщо ваша машина не оснащена системою захисту від витоків «аквастоп») реставрация ванн житомир
     Встановлене виріб (в першу чергу для пральних машин) не повинно стосуватися стін приміщення та інших предметів (в будь-якому випадку відстань до них повинно бути не менше 1 см).
     3). Робота пральної машини завжди супроводжується вібраціями різної амплітуди, особливо потужними в режимі віджимання.
     2). Для абсолютної більшості пральних машин виробником строго обмовляється висота закріплення наконечника зливного шланга (як правило 60 — 80см. Від поверхні на якій встановлено виріб).
     Практично для всіх посудомийних це обов’язковою умовою не є, а для деяких моделей навіть шкідливо.
     Іншими словами, при нестачі довжини комплектного «шланга» найбільш правильним буде не заміна його на більш довгий, а прокладка до машини окремої гілки від трубопроводу надійної трубою.
     Перелічимо основні відмінності;
     Довжина його як правило не велика (рідко більш 1м), але зате він в середньому багаторазово надійніше тих, що продаються окремо в наших магазинах.
     Причому паралельна запитка через цей-же автомат і кабель будь-якого іншого електроприладу максимальною потужністю понад 100 — 150Вт неприпустима.