Встановлення газової колонки Львів

Встановлення газової колонки можна замовити у нас, номера телефонів зверху.
Надумали зробити самі? Пішла Вам корисна інформація. Краще телефонуйте до нас,)
Монтаж газової колонки проходить в чотири етапи, під час кожного з них потрібно дотримуватися певних правил. Якщо у Вас є ще й певні навички та знання в цій справі, то вони стануть у нагоді. Дотримуючись інструкції та правил безпеки Ви зможете самостійно встановити колонку в себе вдома.

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

Виклик сантехніка Львів

Сьогодні все більше жителів хочуть безперебійно користуватися гарячою водою в будь-який час та не залежити від різних служб і компаній. Тому й люди почали встановлювати газові колонки. Однак сьогодні встановлювати газову колонку не дуже раціонально, через високу вартість газу. Проте розхід газу під час користування колонкою невеликий.

При встановленні газової колонки необхідно ознайомитися з технікою безпеки та детально вивчити інструкцію. Якщо Ви раніше ніколи не мали справи з встановлення подібного обладнання, то краще довірити цю справу фахівцям, адже така самостійність може коштувати Вам життя і здоров’я. Щоб реально оцінити свої сили, буде корисно ознайомитися з деталями кожного етапу.

Монтаж газової колонки

Кімната, в якій Ви плануєте встановити колонку, повинна відповідати ряду вимог. По-перше, на кожен кіловат потужності апарату повинно припадати не менше 0,2 м3 об’єму повітря. По-друге, в приміщенні обов’язково повинна бути вентиляційна віддушина, вікна, що відкриваються, а також дверний отвір шириною мінімум 80 см.

Дуже часто єдиним підходящим приміщенням стає кухня, тому що встановлювати газову колонку в житлових кімнатах, туалеті або ванній не можна за технікою безпеки. У приватному будинку можна використовувати для цієї мети цокольний поверх, але в цьому випадку там доведеться встановити газоаналізатор і захисний клапан.

Як встановити газову колонку своїми руками

Найменша відстань від підлоги до нижнього краю водонагрівача повинна становити 1 м. При цьому вгорі має залишитися достатньо місця для димоходу. Колонка кріпиться на планку, яка входить в комплект. З інструментів знадобляться дриль або перфоратор, свердло і рівень.

Для визначення місця прикріплення колонки можна просто прикласти горизонтально планку до стіни на тому рівні, де має знаходитися установка. Намітивши місце майбутнього кріплення, просверлюємо отвори для нього. Якщо металовироби в комплект не входять, і будь-які рекомендації на це рахунок в інструкції відсутні, для кріплення можна використовувати пластмасові дюбелі o 8-10 мм і шурупи з капелюшком під ключ.Прикручувати дюбелі потрібно міцно. але намагайтеся не зірвати різьбу. Підвісивши прилад, слід переконатися в надійності кріплення і відсутність перекосів, після чого перейти до наступного етапу.

Підключення колонки до димоходу

При підключенні колонки до димоходу найкраще використовувати сталеву трубу аботгофрований рукав, але він не зовсім практичний, бо може провисати. Діаметр з’єднувальної ділянки, як і самого димоходу, повинен бути не менше діаметра відвідної трубки колонки.

Процес монтажу газової колонки не важкий. Труба просто надівається на вивідну трубку, а рукав закріплюється сталевим хомутом. Інший кінець вставляється в отвір димоходу і ущільнюється цементом або азбестом. Здавалося б, рукав при цьому логічно буде прикріпити до спеціальної розетки, але правилами це заборонено: кожна попередня ланка з’єднання повинна вставлятися в наступну, а не навпаки.

Підвести воду до колонки можна як від головного стояка, так і від найближчої дільниці розводки. Однак якщо у Вас низька пропускна спроможності внутрішнього трубопроводу або слабкий напор, то другий варіант є небажаним. Така схема підключення може призвести до того, що продуктивність апарату буде знижуватися кожен раз, як хто-небудь відкриватиме ще один кран або спустить воду в унітазі. Пальник навіть може згаснути, а це вже зовсім неприємно, якщо хтось в цей момент приймає душ.

Біля колонки обов’язково повинні бути крани, які в разі ремонту газової установки можна легко перекрити і припинити подачу води та газу. Підводка зазвичай виконується трубами з ПВХ, поліпропілену або металопластику. Перші два варіанти більш надійні, але вимагають наявності спеціального зварювального апарату і вміння ним користуватися. У той же час монтаж металопластикових труб можна здійснити за допомогою інструментів, які знайдуться практично в кожному будинку: набору ключів, ножівки по металу і дрилі. Недоліком такого підведення є компресійне з’єднання. Навіть надійно затягнуті гайки з часом позлаблюються, що може призвести до невеликих протікань.