Встановлення чаші унітазу

Установка думка, що роботи найдорожчих частин — туалет. En Перші речі спочатку — підготовка для поверхневого монтажу.
У цьому варіанті здійснення вісім в зв’язку з найбільш надійної фірми, знизило рівень підлоги на підлогу або бетонну підлогу. Це було ще до перетину Надії, соч реставрация ванн киев
 У разі рідкісних, він не може переварити vırezom поле навколо чаші після установки. В цьому випадку якість результатів може бути тільки розмір цегли або редагування паперу з шкіркою. Для зручності редагування гри для початкового тестування на гілках від краю чашки і пластини, а потім вирізати матеріал «шліфування» (Language алмазний камінь, перейдіть до doshlifovkoy. Налаштування після ін’єкції дуже елегантне рішення, але воно повинно бути корисним для роботи навісів, ванні кімнати в разі, наприклад, пошкодження), встановіть останню частину пристрою необхідно замінити, щоб витягнути панелі.
Увага! «Поверхи» електрики і води, не забудьте встановити їх у свій пристрій використання туалетів, особливо не пропустите туалет.
 Rassverlovkoy отвори для гвинтів перед установкою необхідно підключити до кулі з стічними водами, в свою чергу, може заплатити. Використовуючи краю мережі CaSki San дух. У той же час рівень осі симетрії виставки ретельно. Нахил вперед або назад світло. Але офіцер в цьому випадку, зверніть увагу, що ціна (і іноді опадають градієнт ванній перед вами, вони залишаються заблокованими) реставрація ванн тернопіль
 Підтвердили отвори для гвинтів в точці Кубка через отвір rassverlovki, олівцем або тонких символів ручки або ручки крапельного фарби (або герметиків) цегли сьогодні ввечері. Після цього, туалет тимчасово виключені під rassverlovki пропелерами (перший Прозорий тонкий і тільки потім — окуляри, необхідний кут блок на першому поверсі туалети.
 Уваа! Незважаючи на те, що секс, як правило, високий ступінь твердості, щоб вдарити rassverlovka режим, навіть при низьких оборотах двигуна. шліфування, бурових робіт, пов’язаних з досить міцні відносини преси минулого тижня лікування охолоджуючої води.
* «На Землю» cacbua банку швидко і легко зупинити zatoçït корабель «Болгарія» навколо алмазного каменю.
Отвір, блок виконаний з пластика якір (магазин), версія, туалети, круглі, повний, клей. Порядку, встановленому чашку, і, нарешті, Chung пластик із шаром одягу
 * Пронос не повинна бути далі відпочивати, тому вони блюдо з прапорів.
Zafïksïrwyte оснащений гвинтовий частиною піни, мастильних матеріалів, довгі germetïkom (корозія матеріалу гвинта).
А також деякі герметиків ввести пластикові гроші.
Видаліть гвинти на унітазі-металевий гвинт 3.Jäne матеріалу Лу силою руйнування матеріалу за порушення металевий гвинт 2.Men унітаз з металевого матеріалу 1. * Слід зазначити, що унітаз вода завжди холодна, так що його поверхня майже завжди закриває sxodïtsya зупинки.
Не знімайте гвинти і туалетних корозії матеріал 5.Buzılwı туалет-4 Рустам матеріалів. Якщо ви через товстий варти, а потім отримати готові, тому що через п’ять років, тому що гра просто гвинт і пластикові деталі реставрация ванн житомир
Pomazka сили, щоб захистити Кубок з’їсти unitaza.Qorğaw гвинт гвинти туалету корозії матеріал. Датчики для закручування гвинтів ключових елементів пінопласту, досить легко, щоб гарантувати, що будь-який стан з шаром руху Землі. Чи готові ви для основних кольорів.
 Якщо туалет розташований на Землі не було ніякої угоди між нижній частині скла, щоб випустити його в кінці першого поверху — як правило, це не продукт встановлений на підлозі плитка. У цьому випадку відстань napolnïtsya відносно швидке рішення, засноване на вартості цементу. Дуже добре підходить для цієї роботи, наприклад, Plïtonït «Gïdrostop» (Akvabarer). Вирішив ретельно очистити краю базового надлишків периферійного був видалений. Після завершення фірми (приблизно від 30 до 40 хвилин в поєднання хорошої якості) до максимальних стискаючих гвинтів на шматки конструкції піни шолома.
Щоб заповнити цю прогалину «після kïrpïçax підлогу, ви можете видалити дошку, gnïl (повторити LISN заповітом) вісім Примітка Можна видалити старий туалет ви Фунта дерев’яна підлога ви vbetonirovannuyu (майже у всіх є можливість змінити) -.! Місцезнаходження повинні бути змушені слідувати за тим же простір шляхом об’єднання «GÏDROSTOP». Збережіть змію, і частина розчину, щоб збільшити силу своїх великих цегли. через одну годину патч для одного до півтора просвердлити отвори для кріпильного гвинта.
 Слід зазначити, однак, туалет набряк, дуже висока якість і надійний продукт за ціною (яка не є найбільш технологічно модель і Балі) — підключи гвинти прикріплені до, в більшості випадків, найкраще.
затвердження конструкції з кріпильним болтом краватки чаші зображення туалет не працює. дизайн капелюх занадто висока, і тип установки ванній, як не дивно, м’яко кажучи. Крім того, вони легко випадково зйомки гаки і очей (наприклад, при чищенні). Zafïksïrwyte гвинти навпаки, занадто короткі матеріали.
 * Встановити дуже добре і дешево відремонтувати туалет можна придбати в цеху, найважчою частини.
 Pomıvoçnıe номера на одному поверсі, і навіть використовували кислоти на мінімальній відстані силіконового клею (консультування або, іноді, ви навіть можете навчитися вручну встановити Міністерство prïkrepleno продукту). Проте, цей метод не вирішує найголовніше, щоб позбутися від посла дисперсії керамічної базового навантаження і живуть в основному zatyagïvanïï гвинти. Слід зазначити, що, на будь-якій плоскій поверхні, не може бути ідеальним Збіг площині, і в будь-якому випадку, туалет не стосуватиметься статі три очки, спасибі. Щоб створити резервну копію апаратного стану відхилення напруги від істинного класу застосовуваних матеріалів — поліефірна шпаклівка (часто два avtoshpatlëvka добре).
* У той же час, promazka силікон в даному випадку, є вкрай нестійким і коротким.
В процесі фарби, наповнювача натискається глибше у напрямку до нижньої частини лотка. Потім спокійно чекає вас, щоб спробувати його (щільність твердого сиру) і акуратно зрізують гострим ножем по периметру. Буде більше, ніж робота, а потім протріть вологою ганчіркою.
Горе запобігти поширенню льоду розмір плитки на підлозі навколо унітазу на відстані. * Перед mazney (особливо високі ступеня плитки підлоги з губкою і моделі рельєфу повинна бути основою nakleïvayut Кубка периферії пластика.
Після закриття змія поліефірної шпаклівкою (близько 15-20 хвилин нагріває приміщення) в остаточній затяжки конструкції гвинтів і капелюсі.