Ванна в ванной

Ви вже давно плануєте замінити, але все не вистачає то часу, то коштів, а найбільше лякає пил та бруд після заміни ванни. Не варто поспішати!

Без особливих зусиль можна відновити Вашу стару ванну кількома способами: методом наливної акрилової ванни, з допомогою емалювання, або акрилового вкладиша.

Ванна в ванній — це один з найзручніших методів відновлення. Потрібно установити акриловий вкладиш в стару ванну. Це ефективний, але найдорожчий спосіб ремонту покриття ванни.

Ванна в ванній — це один з найзручніших методів відновлення. Потрібно установити акриловий вкладиш в стару ванну. Це ефективний, але найдорожчий спосіб ремонту покриття ванни. Технологія ванна в ванні — дозволяє професійно відновити покриття ванни витрачаючи на це мінімум часу. Акриловий вкладиш — відмінна можливість відремонтувати ванну і відновити емаль на ванні, не витрачаючи гроші на покупку і установку нової ванни! Але і сильно зекономити на цьому не вийде!

Акрилові вкладиші виготовляють з двошарового екологічно чистого полімерного матеріалу, який використовують при виготовленні акрилових ванн. Це одна з найдосконаліших технологій відновлення пошкодженої поверхні ванни. Такі вкладиші стійкі до ударів, а обумовлено це тим, що вкладиш міцно приєднують до ванни спеціальним клейовим складом і він стає з нею одним цілим.

Установка акрилового вкладиша дозволяє зекономити на ремонті, оскільки реставрація проводиться у Вас вдома без демонтажу та вивезення самої ванни, не потрібно відновлювати стінни і замінювати трубопровід. У відремонтованій таким чином ванні, знижується теплопровідність, що веде до більш повільного охолодженню води у ванні.

Акриловий вкладиш у ванну вмонтовується у вже готовому вигляді. Так як форма та розміри переважної більшісті ванн стандартні,тому достатньо підібрати відповідний для неї розмір вкладиша з типових заготовок і вибрати вподобаний колір на Ваш смак. Якщо ж Ваша ванна має нестандартні розміри, то при необхідності виготовляється індивідуальний екземпляр під форму ванни.

Ванна у ванні поєднує в собі властивості двох ванн:

стара чавунна або сталева ванна служить міцним корпусом;
нова акрилова ванна-вкладиш тепла на дотик і легко миється.

Встановлення акрилового вкладиша у ванну займає близько 2 годин. Завдякитому, що акриловий вкладиш не має мікропористої структури, він не вбирає бруд і косметичні барвники. Термін експлуатації акрилового вкладиша в середньому становить близько 15 років. Акрилова ванна у ванні — надійність, чистота, економія часу і сил! Після закінчення робіт ванна заповнюється водою, яка грає роль преса, забезпечуючи оптимальне примикання нової ванни до корпусу старої.

Переваги акрилового вкладиша:

не темніє з часом;
не вбирає в себе бруд, барвники і іржу;
без особливих зусиль миється звичайним милом;
стійкий до ударів і появи тріщин;
має антибактеріальні властивості;
вода у ванні, з акриловим вкладишем, вистигає значно довше.