Утеплення фасадів Львів

Коли наближається холодна пора, люди починають дбати про тепло у своїх власних квартирах та будинках. Холодні панельні або цегляні стіни не затримують тепло в оселі на довго, а тарифи на комунальні послуги обіцяють і без того холод в домі. Але, на жаль, це не допомагає нам зігрітися в своєму власному житлі. Сирість в будинку та запліснявілі кути, шпалери відстають від стін — ось наслідки недостатнього прогрівання приміщення в холодну пору року. Справжньою проблемою є те, що в зимову пору неможливо підняти температуру всередині приміщення хоча б до 20-22 градусів. З огляду на всі ці фактори необхідно серйозно задуматися над потребою зробити певні кроки, і вже зараз зайнятися таким питанням, як якісне утеплення стін власного житла.

ППУ Утеплення Львів

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Через неякісно утеплені стіни з нашої квартири може «йти» близько п’ятдесяти відсотків тепла (в той же самий час, через вікна і двері «йде» максимум двадцять п’ять відсотків тепла). Якщо ви є власником квартири, яка продувається, то високоякісне зовнішнє утеплення стін у — це найкраще для вас рішення в сучасних. Правильно утеплити стіни з зовнішнього боку — це означає максимально зменшити тепловіддачу своєї квартири і більше ніж на тридцять відсотків знизити свої витрати на оплату опалення.

Якщо ви вирішили добре утеплити свє житло, то бажано зробити це як всередині, так і зовні будинку. Зовнішнє утеплення стін будинку в останні роки, за рахунок появи інноваційних будівельних технологій, високоякісних новітніх матеріалів, а також напрацюваному досвіду щодо залучення кваліфікованих фахівців в сфері промислового альпінізму стає досить поширеним і дуже популярним. Найбільш затребуване та необхідне є зовнішнє утеплення квартир в панельних будинках.

Промисловий альпінізм — це дуже вигідна і зручна сучасна послуга, яку можна замовити для утеплення стін квартир пінопластом. Здійснювати висотні роботи з утеплення стін, залучаючи професійних альпіністів, набагато дешевше, мобільніше, ніж застосовувати в роботі будівельні троси і автовишки. Промислові альпіністи можуть працювати, виконуючи утеплення стін на великій висоті і у важкодоступних місцях, де застосування спеціальної техніки може бути обмеженим, або взагалі неможливим.

Ця сучасна технологія утеплення стін будинків може проводитися як для будинків з досить великою площею фасаду, так і для виконання ремонтних робіт з утеплення окремих квартир.

Утеплення фасаду пінопластом.

Дана технологія також може застосовуватися для різних типів будівель: для утеплення стін і фасадів в панельних або цегляних будинках, для будинків приватного сектора і для котеджів. З огляду на рівень складності робіт, фахівці можуть здійснювати утеплення фасадів і стін будівлі різними способами. Майстри здійснюють якісну герметизацію міжпанельних швів, правильне і добротне зовнішнє утеплення стін різними спеціальними сучасними матеріалами, а також реставрацію фасадів старих і пошкоджених будівель.

Також, при необхідності майстри проводять утеплення фасадів будівель різних типів — офісів, житлових будинків, складських приміщень. Правильно виконана теплоізоляція з використанням для цих робіт пінопласту надійно захищатиме ваш будинок із зовнішнього боку від негативного впливу атмосферних опадів, а також від перепадів температур. Безумовно, дуже важливо, щоб ремонтні роботи по здійсненню утеплення стін будівлі проводилися справжніми професіоналами, які мають достатній досвід і спеціальні знання, що гарантує надійність і високоякісність виконаних робіт.

Халатність, некомпетентність, порушення технологічного процесу утеплення стін — це ті серйозні чинники, які можуть згодом призвести до появи цілого ряду небажаних нюансів і проблем (вимокання стін, а також утворення шкідливого грибкового нальоту). Для отримання бажаного результату, ми рекомендуємо вам замовляти утеплення власної квартири тільки у справжніх професіоналів, які спеціалізуються в даній сфері.

Утеплення фасадів своїми руками

Якщо ж Ви бажаєте заощадити та впевнені, що зможете утеплити фасад свого будинку самостійно, тоді ми розкажемо Вам як це зробити. Процес утеплення проходить в кілька етапів, які потрібно врахувати та виконувати послідовно. Спершу потрібно підготувати фасад будинку до утеплення. На цьому етапі Вам слід підготувати основу для утеплення фасаду. Для цього потрібно очистити фасад від забруднень і дефектів стіни, після чого всі дефекти необхідно заштукатурити і заґрунтувати.

Другим етап етапом потрібно виконати установку профілю. Після того як Ви підготували фасад настає час установки профілю. Встановлювати профіль потрібно горизонтально. Профіль кріпиться за допомогою спеціальних дюбелів. При цьому слід запам’ятати що між профілями треба залишати зазор в 2-5 мм, який компенсує розширення матеріалу при нагріванні.

Наступний крок утеплення — нанесення клею на листи пінопласту. Якщо основа стіни рівна, тоді це буде досить просто зробити зубчастим шпателем. Клей наноситься рівномірно на всю площу поверхні пінпласту. Якщо ж стіна не рівна, необхідно використовувати маятники. А клей наносити на пінопласт потрібно невеликими купками на невеликій відстані один від одного. Обов’язковою умовою якісного утеплення фасаду є видалення надлишків клею, він ні в якому разі не повинен потрапити в стики між листами пінопласту.

Четвертий етап — приклеювання листів пінопласту до фасаду будинку. На цьому етапі проводиться приклеювання утеплювача (пінопласту), до стіни фасаду будинку. Приклеювання необхідно виконувати, в обов’язковому порядку, горизонтально і зверху вниз. Щілин необхідно уникати, вони будуть утворювати зони проникнення холоду, для цього притискайте плити максимально щільно один до одного. Не можна допускати щоб стики сусідніх плит припадали на дверні та віконні кути, обрамлення кутів необхідно виконувати з цільних листів пінопласту.

Наступна дія — прикріплюємо пінопласт за допомогою дюбелів. Після приклеювання пінопласту плити необхідно приєднати до фасаду дюбелями. Потрібно просвердлити дірки в фасаді і забити дюбеля. Забиваючи дюбеля стежте щоб його капелюшок був на одному рівні з листом пінопласту. Яку кількість дюбелів потрібно забити сказати неможливо, їх число підбирається в залежності від поверху на якому утеплюється фасад і від погодних умов в даній місцевості.

Одним із завершальних етапів утеплення фасадів будинку є армування кутів. На цьому етапі вирівнюються всі кути і на пінопласт приклеюється алюмінієва склосітка. Зверху пінопласту потрібно нанести тонкий шар клею, приблизно 2мм. Склосітку потрібно втопити в клей і знову вирівняти поверхню. Одержаний міцний і рівний армований шар захистить Ваш утеплений фасад від механічних пошкоджень і атмосферних явищ.

Останній етап — нанесення на утеплений фасад декоративної штукатурки. Тут що Вам потрібно знати — товщина декоративного шару не повинна перевищувати розмір наповнювача. А в іншому, вибір фактури, кольору, малюнка фактури, все за Вашим смаком. З набуттям популярності отеплення фасадів пінопластом деякі підприємства почали виготовляти пінопласт вже з готовою естетичною поверхнею. Це значно полегшує роботу.

Утеплення фасаду пінопластом дає цілий ряд переваг, які забезпечать Ваше комфортне проживання в Вашому приватному будинку або квартирі і зробить його ще затишнішим та теплішим. Дана процедура істотно знижує втрати тепла в зимовий період, а також виключає проникнення спеки в літній період.

Утеплення фасаду мінватою.

У цього способу, як і в утеплення пінопластом, є свої прихильники. Теплоізоляція фасадів за допомогою мінеральної вати досить поширена. Технологія здійснення таких робіт по утепленню досить проста для виконання. Відмінність фасадної мінеральної вати від мінеральної вати, призначеної для внутрішніх робіт, в її характеристиках — щільності, гідрофобності (здатності до відштовхування вологи).

Такий вид утеплювача випускається тільки у вигляді плит — їх дуже зручно кріпити на стіни. Монтаж утеплювального матеріалу починають, як правило, з повного звільнення поверхні фасаду від незакріплених предметів. При наявності ділянок стіни з пошкодженою штукатуркою треба їх відремонтувати. Після цього виконується грунтовка стін. Після ретельної підготовки поверхонь стін можна переходити і до подальшого етапу — зміцнення направляючого профілю. Його завдання — підтримувати перший покладений ряд будматеріалу, це допоможе укласти рівніше наступні ряди.

Металопрофіль прикріплюється до площини стіни за допомогою дюбелів — відстань від низу має бути 60 см. Для зміцнення мінеральної вати рекомендується застосовувати спеціальний клей. Для отримання клею суміш засипають у ємність, де вже є необхідна кількість води, після чого все замішується до утворення однорідного складу. Готовий склад наносять на поверхню матеріалу, тобто плити з мінеральної вати, плиту після цього притискають до площини стіни.

Тим, хто планує утеплювати своє житло, то матеріали краще купувати у надійних фірм-виробників, на чиїх підприємствах найжорсткіші вимоги до контролю якості продукції. Таким чином, ризик для вашого здоров’я буде зведений до мінімуму, а проведені роботи будуть надійними і прослужить Вам утеплювач набагато довше.