Види машинок для циклювання

Як і кожна річ паркет має свій термін придатності, тобто з часом він втарачає свій зовнішній вигляд, тим більше якщо має неправильний догляд. Тому час від часу потрібне якісне шліфування паркету яке ми з радістю можемо вам надати, за досить дешеву ціну.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Термін експлуатації паркету без шліфування становить приблизно 5-6 років. Якщо вашому паркетові 5-6 років або більше і він ще не має поганого вигляду не гайте часу бо з кожним роком все менше шансів вернути йому колишню молодість. Шліфування заощадить ваш час і гроші, ця послуга є значно дешевшою ніж придбання нової підлоги, і не факт, що вона вам прослужить настільки довго як ваш минулий паркет.
Сама робота потребує стальних нервів і великого терпіння. Перед початком роботи потрібно підготувати сам паркет до шліфування — обробити наждачним папером весь кілометраж підлоги. Для шліфування використовують спеціальні машини. Існують три типи таких машин:
— барабані;
— дискові;
— стрічкові.
Головною проблемою у шліфуванні є користування такою машиною, якщо ви звісно маєте певні навики то ви цілком спроможні зробити шліфування самостійно, а для новачків є інструкція але краще не ризикувати і довірити роботу професіоналу. Тому циклювання підлоги львів відбувається не швидко. Після роботи потрібно уважно переглянути відшліфований паркет, переконатися що поверхня є гладка і ніде немає дефектів. Наступним етапом потрібно ретельно прибрати паркет від пилу, щоб можна було приступати до завершальної частини покриття лаком. Якщо ви зробили все правильно то результат буде перевершувати ваші очікування. Та ще у нас можна викликати електрика у Львові. Завжди погалодимо де іскрить.