Циклювання відбувається

Циклювання паркету відбувається.
Коли паркет втрачає свій зовнішній вигляд, старіє ми можемо допомогти повернути йому молодість за допомогою циклювання. Циклювання паркету — це процес відновлення лакового покриття.
Циклювання починається з підготовчих робіт. Робота зазвичай шумна і брудна. Щоб почати циклювати, кімнату потрібно спочатку прибрати від меблів і всіх зайвих речей. Для початку потрібно видалити старий лак з поверхні паркету. Старий лак, знімається ручною роботою або спеціальною машиною. Головним спецодягом для циклювання машиною повинен бути респіратор або захисна маска. Вони необхідні для захисту від пилу.
Після зняття старого лаку йде наступний етап шпаклювання паркету. Не варто забувати про те що під час циклювання можуть утворюватися щілини. Остатнім етапом циклювання паркету Львів є лакування паркету. Лак потрібно нанести декілька разів для захисту поверхні і кращого ефекту. Зазвичай наносять 3-6 шарів. Лак наносять на суху і чисту поверхню. Для паркету існують різні види лаків — глянцеві, матові, напівматові і напівглянсові.
Час висихання приблизно становить 2 тижні.
Таким чином ми можемо повернути гарний вигляд вашому паркету.