Процес циклювання підлоги

Процес циклювання підлоги включає у себе декілька етапів. Для початку потрібно прибрати перепади та усі нерівності вашої підлоги.
Також потрібно видалити старе лакове покриття та видалити усі забруднення, які накопиличились з роками. Опісля цього послідує уже саме шліфування підлоги. На цьому етапі потрібно прибрати усі дефекти поверхні та вмятини. Циклювання підлоги Львів потрібно проводити як при відновленні старого покриття, так і при монтажі нового.
Необідність у циклюванні поверхні найчастіше являється актуальною для власників приватних квартир, або приватних осель, коли наближається термін необхідності відновлення поверхні або її повної заміни. Циклювання підлоги являється найдоступнішим способом вирішення проблем які виникли зі старою дерев’яною поверхнею.
Циклювання підлоги проводиться за допомогою дрібнозернистої наждачки або шліфувальною машинкою. На даному етапі потрібно детально слідкувати за рівнем товщини зйому слою доски. Перед циклюванням підлоги бажано попередньо видалити з покриття старий лак.