Етапи циклювання паркетної дошки

Циклювання паркетної доски являється одним з етапів підготування покриття, який включає у себе вирівнювання підлоги, під час якого видаляється старий лак та усі забруднення. Також ця процедура включає у собі шліфування паркету а також усунення найдрібніших нерівностей поверхні вашої підлоги. Циклювати паркет також можна і власноруч, але ця процедура створить багато пилу та буде доволі працезатратною.
Циклювання паркету Львів проводиться задля усенення невеликих нерівностей на паркетній підлозі, а також для видалення глибоких забруднень та механічних пошкоджень вашого паркету.
Першочерговим та найважливішим етапом циклювання паркетної дошки являється механічне циклювання, яке проводиться шляхом використання спеціальної циклювальної машинки, яка являє собою шліфувальний паркет великих розмірів. У цю машинку встановлюється полотно з наждачного паперу різної жорсткості, та у процесі обертання шкурить поверхню вашої підлоги.
При роботі циклювальної машинки необхідно правильно обрати потрібну жорсткість наждачного паперу, і звичайно ж слідкувати за процесом оброблення підлоги, адже надмірний вплив може пошкодити ваш паркет.
Наступним етапом циклювання паркету являється ручне циклювання. У процесі ручного циклювання паркету відбувається усунення недостатків, які залишились опісля механічного циклювання та перевірці стану паркету. Також коли пропадає світло, у вас є змога замовити виклик електрика Львів. Всі проблеми пов’язані зі світлом та електро-мережами пропадуть.
Фінальним етапом обробітку паркету являється шліфування паркету перед тим, як нанести на нього лак. Шліфування паркету відбувається доки ваша паркетна підлога не стане ідеально гладкою. По завершенню шліфування паркету необхідно прибрати, бажано це робити за допомогою порохотягу, опісля чого ви можете приступати до покриття паркетної доски лаком.